Özel Keçiören Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ozel-kecioren-hastanesi-personel-alimi

Özel Keçiören Hastanesi personel alımı yapacak!

Özel Keçiören Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Özel Keçiören Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Özel Keçiören Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özel Keçiören Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özel Keçiören Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ÖZEL KEÇİÖREN HASTANESİ’NİN

     VİZYONU, MİSYONU VE İLKELERİ

 1-  VİZYONUMUZ:

Özel Keçiören Hastanesi; Türkiye’de ve çevre   ülkelerde tercih edilen, zamanında, kapsamlı, kaliteli, ekonomik sağlık hizmetleri sunan ve sağlık bilimlerinde uzmanlık eğitimi veren, araştırma yapan seçkin bir merkez olarak bilinmelidir.

2-  MİSYONUMUZ:

Özel Keçiören Hastanesi; en yüce varlık olan insan için vazgeçilmez “Yaşama Hakkı”na sağlıklı bir ortam hazırlamak ve Tıp biliminin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla;

a.  Modern ve son teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve donanımla teçhiz edilmiş deneyimli ve liyakatli hekimler ve sağlık personeli ile; kapsamlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri sunacak,

b.  İnsana değer veren hekimler ve sağlık personeli yetiştirecektir.

3-  İLKELERİMİZ:

a. Hasta haklarına saygılı olunacak, hastaların ve hasta yakınlarının memnuniyetine önem verilecektir.

b. Hasta memnuniyetini sağlayabilmek için, hekimlerin ve diğer sağlık personelinin yaklaşımlarının önem taşıdığı unutulmayacaktır.

c.  Zamanında, tam, doğru ve ekonomik ücretle mükemmel sağlık hizmeti verilecektir.

d.  Çalışanların gerek kendi aralarındaki, gerekse hasta ve hasta yakınları ile ilişkilerinde; nezaket ve doğruluk kaideleri ile etik esaslara önem verilecektir.

Makale Yazarak Para Kazanmake. Çalışanlar sürekli eğitime tabi tutulacak ve liyakatli personelden kadrolar oluşturulacaktır.

f.  Hizmetlerin planlanmasında ve icrasında, daima hasta ihtiyaç ve beklentileri esas alınacaktır.

g. Sürekli gelişimi sağlayabilmek ve uluslararası standartları takip edebilmek için devamlı ve mükemmel bir Toplam Kalite Yönetimi sistemi uygulanacaktır.

h.  Çalışanların performansını yükseltmek ve verimliliğini artırmak için motivasyon artırıcı tedbirler sürekli uygulanacaktır.

i.  Üst yönetim; hastaların ve hasta yakınlarının memnuniyetinin sağlanabilmesi, nitelikli sağlık hizmeti verilebilmesi, üstün nitelikli kadro oluşturulabilmesi, devamlı ve mükemmel bir Toplam Kalite Yönetimi sisteminin uygulanabilmesi, çalışanların motivasyonlarının artırılabilmesi amacıyla sürekli destek sağlayacaktır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Diş Hekimi Ankara Özel Keçiören Hastanesi
Fizik Tedavi Uzmanı Ankara Özel Keçiören Hastanesi
Beyin ve Sinir Cerrahı Ankara Özel Keçiören Hastanesi
Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Ankara Özel Keçiören Hastanesi
Yönetici Adayı Ankara Özel Keçiören Hastanesi
Ambulans Şoförü Ankara Özel Keçiören Hastanesi
Muhasebe Personeli Ankara Özel Keçiören Hastanesi
HEMŞİRE Ankara ÖZEL KEÇİÖREN HASTANESİ
Diyetisyen Ankara Özel Keçiören Hastanesi
Göz Hastalıkları Uzmanı Ankara Özel Keçiören Hastanesi
İdari İşler Personeli Ankara Özel Keçiören Hastanesi
Teknik Eleman Ankara Özel Keçiören Hastanesi
Hasta Danışmanı Ankara ÖZEL KEÇİÖREN HASTANESİ

Başvuru için tıklayınız. 

10 Comments

 1. Türkan şahin hastanelerde garsonluk yaptım diyet garsonkukta yaptım temizlikte olur hasta karsilamada yaparım

 2. Merhabalar Sağlık meslek lisesi mezunuyum.Sağlık bakım teknisyenliği bölümüm ayrıca tıbbi sekreterlik ve hasta kabul, diş hekimi asistanlığı sertifikalarım mevcuttur

 3. Merhabalar.34 yaşındayım.Bilgisayarli muhasebe ve isletmenlik sertifikam var ve bulgisayar kullanıyirum Hasta danışmanı olarak başvuru yapmak istiyorum.Lise mezunuyum.İş tecrübem var

 4. Merhaba iyi çalışmalar. Balıkesir Edremit Saniye Hüseyin Balya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik mezunuyum. Sizinle çalışmak isterim. İyi günler
  Rumeysa ŞEKER
  you199911@hotmail.com

 5. Kırşehir / Kaman sağlik meslek lisesi 2017 Röntgen teknisyenligi mezunuyum .Hastanenizde çalışmak istiyorum .

 6. Kaman Sağlık Meslek Lisesi 2017 acil tip teknisyeni mezunuyum Hastanenizde çalışmak istiyorum

 7. Merhaba lise mezunuyum 13 yillik ehliyetim var aktif arac kullaniyorum src2 ve src4 belqem var ambulans şoförü olarak calismak istiyorum 05074783328 iyi qünler

 8. Ticaret meslek lisesi mezunuyum bu sene sanatoryum hastanesinde sekreterlik yaptım sözleşmeli çalıştığım için işten çıkarıldım. Hastane deneyimim var.

 9. Cemil çicek anadolu sağlık meslek lisesi 2014 mezunuyum Kafkas ünıversıtesi acil tıp teknikeri 2016 mezunuyum hastanenizde calışmak istiyorum.

 10. Hasta kayit ve meddata sertifikam var
  Bilgisayar sertifikam var
  Tip merkezinde calismaktayim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*