Özel Keşan Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ozel-kesan-hastanesi-personel-alimi

Özel Keşan Hastanesi personel alımı yapacak!

Özel Keşan Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Özel Keşan Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Özel Keşan Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özel Keşan Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özel Keşan Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hastanemiz Saros Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde Mart 2009’da faaliyetine başladı.

Makale Yazarak Para KazanmakHastanemizde 48 adet yatak kapasitesi, 2 ameliyat salonu, 17 poliklinik, tam teşekküllü ; Fizik Tedavi ünitesi, Genel – Cerrahi Yoğun bakım üniteleri, koroner yoğun bakım ünitesi ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi mevcuttur.

Özel Keşan Hastanesi 20 Mart 2009 Cuma günü; Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşma yaptı. 23 Mart Pazartesi gününden itibaren SGK çatısı altındaki SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığına bağlı hastalarımız, hastanemizin hizmetlerinden yararlanabilirler.

Çağdaş tanı ve tedavi yöntemlerini takip eden hastanemiz, deneyimli doktor kadrosu, güler yüzlü personeli ve profesyonel sağlık ekibiyle hastaların sağlık, güvenlik ve konforunu ön planda tutmaya devam edecektir. Hastanemiz, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına duyarlı, kaliteli sağlık hizmeti sunarken, hastalarımızın, tedavinin her aşamasında hastalıkları hakkında bilgilenmeleri ve tedavinin bir parçası olmaları sağlanmaktadır.

Başvuru için tıklayınız.

3 Comments

  1. Keşanlıyim ama çorluda oturuyorum özel reyap hastanesinde mutfak personeli çalıştım eğer başvurumu değerlendirirseniz keşana dönmeyi düşünüyorum

  2. Engelli bakımi ve rehabilitasyon okudum,şu anda sosyal hizmetler okumaktayim,bir çok alanda sertifikalarim mevcut.Değerlendirirseniz sevinirim.Saygilarimla…

  3. Ben hasta ve yasli bakimi bolumu okudum. İs aryorum. Degerlendirirseniz sevinirim simdiden tesekkuur ediyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*