Özel Duygu Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ozel-duygu-hastanesi-personel-alimi

Özel Duygu Hastanesi personel alımı yapacak!

Özel Duygu Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Özel Duygu Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Özel Duygu Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özel Duygu Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özel Duygu Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ÖZEL DUYGU HASTANESİ olarak;

insan Kaynakları Politikamız, Hastanemizin vizyon, misyon ve kurumsal değerleri doğrultusunda kaliteli insan gücü istihdam etmek; İnsan Kaynaklarını en verimli şekilde değerlendirmek, çalışanların kişisel, mesleki ve sosyal alanlardaki bilgi , beceri ve tecrübelerini geliştirerek kurum hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini ve verimliliğini arttırmaya yardımcı olmak amacıyla eğitim programları düzenleyerek personelimizin güçlü ve gelişmesi gereken alanlarını ortaya çıkarmaktır.

İnsan Kaynakları Yönetimi Politikamızın etkin şekilde uygulanabilmesi için; tüm yöneticilerimizin birer “İnsan Kaynakları Yöneticisi” olması gerektiğini temel felsefe olarak benimsemiş bulunmaktayız. Bu amaçla; sürekli eğitim ve toplantılar düzenleyerek İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili önemli bilgi ve yetkinlikleri departman yöneticileri ile paylaşılmaktayız.

İstanbul`un öncü sağlık kuruluşlarından biri olarak, Bireysel Başarıyı değil; Kurumsal Başarıyı hedeflemekteyiz. Hedeflerimize de ancak; bilgili, deneyimli, mesleğini seven, hizmet odaklı düşünen çalışanlar ile ulaşacağımıza inanıyoruz. Eğitim, Performans Değerleme ve Kariyer Planlama çalışmalarımız ile çalışanlarımızın iş gelişimine ve motivasyonuna katkı sağlamak üzere; personelimize sadece bir çalışan değil sosyal bir unsur bakış açısıyla yönelerek tercih edilen hastane ve işveren olma yolunda ilerlemekteyiz.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*