Çiğli Hava Üssü İş İlanları 2015

havalimani-is-ilanlari

Çiğli Hava Üssü İş İlanları

Askeriyede ve ana jet üssünde çalışmak gibi bir hayaliniz varsa Çiğli Hava Üssü tamda sizin aradığınız yer olabilir. Eğer sizin de böyle bir hayaliniz varsa hemen Çiğli Hava Üssü İş İlanlarına göz atabilir ve kendinize uygun olan işleri bulabilirsiniz. Daha sonra ise bu işlere başvuruda bulunarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

Çiğli Havalimanı Hakkında

Çiğli Hava Üssü, İzmir, Çiğli’de bulunan, yönetimi ve denetimi Türk Hava Kuvvetleri’ne ait olan hava üssü.

1950’li yıllarda Devlet Hava Meydanları İşletmesi ile NATO’nun ortak kullanımı amacıyla inşa edildi. Sivil uçuşların 1988’de hizmete giren Adnan Menderes Havalimanı’na kaydırılmasıyla yalnızca askeri amaç için kullanılmaya başladı. Türk Hava Kuvvetleri 2. Ana Jet Üs Komutanlığı burada bulunmaktadır.

Adana Hava Üssünde çalışmak istiyorsanız kariyer nokta net’e girip arama kısmına çalışmak istediğiniz firmanın ismini yazmanız gerekmektedir. Şehir seçimini de yapmayı unutmayınız.

4 Comments

  1. Ben hava er olarak yaptığım çili 2an jet komtanğl 05415869785 çalışmak istiyorum orda çünkü çok memnun çili

  2. ankara 4 uncu hava uss komutanlıgında temizlik personeli olarak calısıyorum
    izmire çiğli hava üss komutanlıgına calısmak

    • Merhaba abi hava üssüne temizlikçi bahçıvan vb ona benzeyen işler için sicilden nasıl girebiliriz nasılsın nereden başvuru yapabiliriz yardımcı olursan sevinirim abi şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*