İçdaş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İçdaş’da çalışmak isteyen adaylara müjde. İçdaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İçdaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İçdaş’ın kurucusu Koca Mustafa Bey’dir. 1980’li yıllarda gemi tamir işlerine başlamak için İstanbul’a gelir. Aile, 1954 yılında döküm ve makine alanına girmiş ve 1961 yılında ilk haddehanelerini kurmuşlardır. 1969 yılında da İstanbul Çelik Demir İzabe Sanayi’yi kurmuşlardır.

1070 yılından bu yana da inşaat çeliği ve alaşımlı çelik üretimine devam etmektedir. Üretim kapasitesi bakımından İçdaş, Türkiye’nin ikinci büyük çelik üreticisi konumundadır.

İçdaş Personel Alımı

İçdaş İş İlanları

İçdaş, Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşlarından birisidir. Üstelik ilk on içerisindedir. Yıllar içinde sürekli büyüyerek gelişimine devam eden şirket, bugün 10 binden fazla çalışana sahiptir. Ülkemizin en büyük özel sektör çelik üreticisidir. Zaman zaman yeni işe alımlarla birlikte kadrosunu genişletmeye devam etmekte, daha fazla kişiye istihdam alanı sunmaktadır. 

Nasıl Başvurulur?

İçdaş iş başvuruları çeşitli kanalardan yapılabilmektedir. Bunun için tercih edebileceğiniz başvuru kanalları şunlardır:

 • İlk olarak İçdaş İnsan Kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfaya gittiğinizde iş başvurusu, staj başvurusu seçenekleri mevcut. Burada yer alan iş başvurusu sekmesine tıkladığınızda karşınıza İş Başvuru Formu çıkıyor. Formda kişisel bilgiler gibi pek çok detay isteniyor. Gerekli bilgileri girdikten sonra başvurunuzu yapabiliyorsunuz. 
 • İkinci olarak da Kariyer.net platformunu kullanabilirsiniz. Platforma üyeliğiniz varsa güncel CV’niz ile uygun iş ilanına başvurunuzu yapabilirsiniz. Üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz.

 Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Tersane Kaynakları Teknikeri,
 • Kalite Mühendisi,
 • Proje Mühendisi,
 • Üretim Personeli.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Tersane Kaynak Teknikeri: Tersane bünyesinde inşası devam eden projelerde kaynak işlerinde görev yapmak. Kaynak planlarının projeye uygunluğunu, kontrolünü ve takibini gerçekleştirmek.
 • Kalite Mühendisi: Deva eden projelerin başlangıçtan finale kadar üretim süreçlerine ait kalite kontrol faaliyetlerinden sorumlu olmak.
 • Proje Mühendisi: Gemi inşası gibi projelerin dizayn aşamasından başlayarak teslim edilmesine kadarki süreçte projeye ait işlerin takibini yapmak. Birimler arası entegrasyon sağlamak. 
 • Üretim Personeli: Şirketin üretim alanlarında görev alarak şirket hedeflerinin sağlanmasına katkıda bulunmak

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. Çeşitli alanlarda şirket, vardiyalı çalışma sistemi uygulayabilmektedir. 

Alım Yapılacak Şehirler: Çanakkale, İstanbul.

5 yorum

 1. 30 yıllık mobil vinç opr tonajlı bilgisayarlı makine kullanıyorum sizlerle tamzamanlı çalışmak istiyorum Afrika ırakta bağdattan çalıştım 05368969939 saygılarımla

 2. 6 sene Mersedec Benz yan kuruluşunda çalıştım pres operatöru ve ustalıgı yaptım son 3 ay mersedec kendi otobus fabrikasında çalıştım şuan Çanakkaleye yerleştıgım icin iş arıyorum lütfen irtibat kurarsanız sevinirim iyi günler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*