Aydem Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Aydem Elektrik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Aydem Elektrik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Aydem Elektrik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Aydem Elektrik, ülkemizin önde gelen elektrik şirketlerinin başında gelmektedir. 2008 yılında Aydın şehrimde kurulmuş olan firma, Denizli ve Muğla illerinde de büyük oranda faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin lider elektrik firmaları arasında yer alması ile sektöründe tanınmış olan Aydem Elektrik, kendi alanı içerisinde oldukça büyük işler başarmakta ve birçok insana da direkt olarak gelir kaynağı olmaktadır. Uzun süredir kendi sektörü içerisinde hizmetlerine devam etmekte olan firma, güncel olarak elektrik dağıtım alanındaki en yetkin firmalar arasında yer almaktadır.

Aydem Elektrik iş başvurusu

Aydem Elektrik İş İlanları

Türkiye’de hizmet veren en köklü elektrik dağıtım markalarının başında gelen Aydem Elektrik, günümüzde en çok personel çalıştıran elektrik dağıtım firmalarından bir tanesidir. Aydem Elektrik firması bünyesinde pek çok adayın hayallerini süslemekte olan çeşitli iş pozisyonları bulunmaktadır. Firmanın resmi web sitesi aracılığıyla sürekli ve düzenli olarak yayınlanan açık iş ilanları bu anlamda adayların işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ayrıca bireyler; firma web sitesine yetkili personelin incelemesi için kendi özgeçmişlerini bırakabilirler.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Müşteri Değer Yönetimi Uzmanı İzmir Başvur
Pazarlama İletişim Uzmanı İzmir Başvur
Pazarlama İletişim Uzmanı İzmir Başvur
İş Geliştirme Yöneticisi / Yönetmeni İzmir Başvur
İş Geliştirme Uzmanı İzmir Başvur
Pazarlama Uzmanı İzmir Başvur
Mobil Vezne Aydın Başvur

Nasıl Başvurulur?

İş başvurusunda bulunmak isteyen bireyler ilk olarak Aydem Elektrik resmi web sitesindeki iş alım bölümünü takip etmeliler. Adaylar, Aydem Elektrik bünyesinde düzenli olarak yayınlanan açık iş ilanlarını bu bağlantı aracılığıyla takip edebilirler. Daha sonra bu alanda çeşitli eleman alım sitelerine göz atılabilir ve firma adı web sitesi aratılarak marka bünyesindeki çeşitli açık pozisyonlara göz atabilirler.

Makale Yazarak Para KazanmakÇalışılabilecek Pozisyonlar

  • Elektrik Teknisyeni: Bu unvana sahip olan bireyler, elektrik alanındaki uzmanlıklarına göre çeşitli arıza, tamir ve bakım hizmetleri kapsamında birçok çalışma gerçekleştirmektedir.
  • Mühendis: İnsanların faydasına birçok teknik ürün ve hizmet geliştirmekle yükümlü olan bu bireyler, profesyonel ve nitelikli donanımlarını halkın ve kamunun faydasına sunmaktadırlar.
  • Satış temsilcisi: Çeşitli ürün ve hizmetleri bireylere sunmayı amaçlayan bu bireyler,çeşitli meslek profesyonelleri ve potansiyel alıcılarla direkt olarak iletişim kurarlar. Firma bünyesindeki çeşitli ürün ve hizmet sunumları hakkında detaylı bilgi verirler.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Aydın, Denizli, Muğla.

Aydem Elektrik Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. Adana tedaşta trafo ekibi abone ve kaçak servisinde 15 sene teknisyen olarak çalıştım iş istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*