Aydem Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Aydem Elektrik, ülkemizin önde gelen elektrik şirketlerinin başında gelmektedir. 2008 yılında Aydın şehrimde kurulmuş olan firma, Denizli ve Muğla illerinde de büyük oranda faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin lider elektrik firmaları arasında yer alması ile sektöründe tanınmış olan Aydem Elektrik, kendi alanı içerisinde oldukça büyük işler başarmakta ve birçok insana da direkt olarak gelir kaynağı olmaktadır. Uzun süredir kendi sektörü içerisinde hizmetlerine devam etmekte olan firma, güncel olarak elektrik dağıtım alanındaki en yetkin firmalar arasında yer almaktadır.

Aydem Elektrik iş başvurusu

Aydem Elektrik İş İlanları

Türkiye’de hizmet veren en köklü elektrik dağıtım markalarının başında gelen Aydem Elektrik, günümüzde en çok personel çalıştıran elektrik dağıtım firmalarından bir tanesidir. Aydem Elektrik firması bünyesinde pek çok adayın hayallerini süslemekte olan çeşitli iş pozisyonları bulunmaktadır. Firmanın resmi web sitesi aracılığıyla sürekli ve düzenli olarak yayınlanan açık iş ilanları bu anlamda adayların işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ayrıca bireyler; firma web sitesine yetkili personelin incelemesi için kendi özgeçmişlerini bırakabilirler.

Nasıl Başvurulur?

İş başvurusundabulunmak isteyen bireyler ilk olarak Aydem Elektrik resmi web sitesindeki iş alım bölümünü takip etmeliler. Adaylar, Aydem Elektrik bünyesinde düzenli olarak yayınlanan açık iş ilanlarını bu bağlantı aracılığıyla takip edebilirler. Daha sonra bu alanda çeşitli eleman alım sitelerine göz atılabilir ve firma adı web sitesi aratılarak marka bünyesindeki çeşitli açık pozisyonlara göz atabilirler.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Elektrik Teknisyeni: Bu unvana sahip olan bireyler, elektrik alanındaki uzmanlıklarına göre çeşitli arıza, tamir ve bakım hizmetleri kapsamında birçok çalışma gerçekleştirmektedir.
  • Mühendis: İnsanların faydasına birçok teknik ürün ve hizmet geliştirmekle yükümlü olan bu bireyler, profesyonel ve nitelikli donanımlarını halkın ve kamunun faydasına sunmaktadırlar.
  • Satış temsilcisi: Çeşitli ürün ve hizmetleri bireylere sunmayı amaçlayan bu bireyler,çeşitli meslek profesyonelleri ve potansiyel alıcılarla direkt olarak iletişim kurarlar. Firma bünyesindeki çeşitli ürün ve hizmet sunumları hakkında detaylı bilgi verirler.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18 Yaş.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Aydın, Denizli, Muğla.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*