Sampa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sampa’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sampa bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sampa personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sampa 1950 yılına kadar uzanan üretim ve endüstri uzmanlığıyla 1994 yılında, Samsun’da 100 m2’lik bir işletmede dağıtımcı olarak kurulmuştur. Zaman içerisinde benzersiz bir imalat, tedarik ve satış devine dönüşen Sampa, 100.000 m2’lik entegre fabrika yerleşkesinde faaliyet göstermektedir.

Sampa Personel Alımı ve İş İlanları

Sampa İş İlanları

Sampa iş başvurusu yaparak sizde Sampa’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sampa personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sampa eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sampa insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Samsun, çağlar boyunca önemli başlangıçların hareket noktası olmuştur. Tarihin akışına adını yazdıran bu kent, şimdilerde Türkiye’nin ekonomik başarısı için önemli bir oluşuma ev sahipliği yapıyor.

1950’li yıllarda üretime başlayan küçük bir işletme, 1994 yılında, daha büyük hedeflere ulaşmak amacıyla gerçekleştirdiği yeni yapılanmayla, Sampa Otomotiv’e dönüştü. Bugün Türkiye Otomotiv sektörünün gurur duyduğu üretici firmalardan biri haline gelen Sampa dünyanın önemli ağır vasıta, çekici ve dorselerine yedek parça sağlıyor.

Çekici ve dorse yedek parçalarında geniş çeşidi ile uzman olan Sampa başta, makastan, kabine, stabilizer denge ve viraj kolları, fren, şaft, dingil, V kolu ve çekici kolu, motordan, havalı süspansiyon körükleri, dorse ekipmanlarına uzanan geniş ürün grubunda, dünya otomotiv sektörünün önde gelen markaları, Sampa Otomotiv damgalı ürünleri kullanıyor.

Sampa Otomotiv, iş dünyasının ulaştığı evrensel boyutta, ülkemizin hak ettiği yeri alması için çalışıyor. Bu uğraş, ileri teknoloji destekli, özenli ve yoğun bir süreç sonucunda gerçekleşiyor. Sampa Otomotiv’de, pazar araştırmaları analizi yapılarak, çeşit içerisine alınacak yeni ürünler, son nesil ölçme ve test araçlarında bütün ayrıntıları ile incelenir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Stajyer İstanbul(Asya), Samsun
2 Elektrik Enstrüman Bakım Mühendisi Samsun
3 Purchasing Chief Samsun
4 CRM Manager Samsun
5 B2B Manager Samsun
6 Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya)
7 Muhasebe Şefi İstanbul(Asya)
8 Pricing Manager Samsun
9 Bakım Onarım Müdürü Samsun
10 Finans Yöneticisi İstanbul(Asya)
11 Platform Asistanı İstanbul(Asya)

Sampa Benzer İş İlanları

4 Comments

  1. Robot kaynak operatörü olarak SKE otomotivde calisiyordum samsuna tasindigim icin isten ayrildim 7aydir calistim is ariyorum sampa da calismak istiyorun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*