Sampa Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Sampa’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sampa bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sampa personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sampa 1950 yılına kadar uzanan üretim ve endüstri uzmanlığıyla 1994 yılında, Samsun’da 100 m2’lik bir işletmede dağıtımcı olarak kurulmuştur. Zaman içerisinde benzersiz bir imalat, tedarik ve satış devine dönüşen Sampa, 100.000 m2’lik entegre fabrika yerleşkesinde faaliyet göstermektedir.

Sektör Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi
Kuruluş Yılı 1994
Çalışan Sayısı 2600
Web Sitesi https://www.sampa.com/tr
Açık Pozisyon 17

Sampa Personel Alımı ve İş İlanları

Sampa İş İlanları

Sampa iş başvurusu yaparak sizde Sampa’ın gücünden güç alabilirsiniz. Sampa personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Sampa eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Sampa insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Samsun, çağlar boyunca önemli başlangıçların hareket noktası olmuştur. Tarihin akışına adını yazdıran bu kent, şimdilerde Türkiye’nin ekonomik başarısı için önemli bir oluşuma ev sahipliği yapıyor.

1950’li yıllarda üretime başlayan küçük bir işletme, 1994 yılında, daha büyük hedeflere ulaşmak amacıyla gerçekleştirdiği yeni yapılanmayla, Sampa Otomotiv’e dönüştü. Bugün Türkiye Otomotiv sektörünün gurur duyduğu üretici firmalardan biri haline gelen Sampa dünyanın önemli ağır vasıta, çekici ve dorselerine yedek parça sağlıyor.

Çekici ve dorse yedek parçalarında geniş çeşidi ile uzman olan Sampa başta, makastan, kabine, stabilizer denge ve viraj kolları, fren, şaft, dingil, V kolu ve çekici kolu, motordan, havalı süspansiyon körükleri, dorse ekipmanlarına uzanan geniş ürün grubunda, dünya otomotiv sektörünün önde gelen markaları, Sampa Otomotiv damgalı ürünleri kullanıyor.

Sampa Otomotiv, iş dünyasının ulaştığı evrensel boyutta, ülkemizin hak ettiği yeri alması için çalışıyor. Bu uğraş, ileri teknoloji destekli, özenli ve yoğun bir süreç sonucunda gerçekleşiyor. Sampa Otomotiv’de, pazar araştırmaları analizi yapılarak, çeşit içerisine alınacak yeni ürünler, son nesil ölçme ve test araçlarında bütün ayrıntıları ile incelenir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
İç Sistem Destek Uzman / Uzman Yardımcısı
İstanbul (Tümü)
Başvur
Sistem Destek Uzmanı
İstanbul (Tümü), İstanbul(Asya)
Başvur
Yazılım Destek Uzmanı (Mıs)
İstanbul (Tümü) +3 il daha
Başvur
Junior Software Engineer
İstanbul (Tümü)
Başvur
Satın Alma Uzmanı
Samsun
Başvur
Ticari Satınalma Şefi
Samsun
Başvur
B2B Manager
İstanbul(Asya)
Başvur
CRM Manager
İstanbul (Tümü), İstanbul(Asya)
Başvur
Country Representative
İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
Başvur
Muhasebe Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Hukuki İşler Sorumlusu
Samsun
Başvur
İç Denetim Uzmanı
Samsun
Başvur
Bakım Destek Satınalma Uzmanı
Samsun
Başvur
Süreç Geliştirme Proje Yöneticisi
İstanbul (Tümü), Samsun
Başvur
Teşvik Süreçleri Yöneticisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Fiyatlandırma Uzmanı
İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
Başvur
Mekanik Tasarım Uzman Mühendisi
İstanbul(Asya)
Başvur

Sampa Benzer İş İlanları

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*