İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyetin ilanı sonrasında 1925 yılına il olarak kabul edilen Gümüşhane’de belediyecilik faaliyetleri de bu dönem itibariyle başlamıştır.

Gümüşhane belediyesi işçi alımı

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı

İş olanaklarının kısıtlı olması sebebiyle sürekli göç veren bir nüfusa sahip olan Gümüşhane Belediyesi,  halkının refah düzeyini yükseltmek ve daha çok istihdam alanları oluşturmak amacıyla bir çok proje düzenlemekte ve yatırımlarını bu hedef doğrultusunda şekillendirmektedir.

Doğu Karadeniz Bölgesinde yer almanın avantajlarından yararlanmak isteyen Gümüşhane Belediyesi, birçok alanda hayata geçirdiği yatırımları sebebiyle ortaya çıkan personel ihtiyacını karşılamak adına personel alımı yapacağını açıkladı.

Gümüşhane Belediyesi aday memurları yetiştirilmesi için hazırlamış olduğu yönetmeliğe vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Belediyesi İşçi Alımı

Gümüşhane Belediyesi insan kaynakları birimi yaptığı açıklama ile belediye bünyesine alınacak vatandaşların taşeron işçi alımı yönetmeliği dahilinde işe alımının yapılacağı ve sosyal haklarının buna göre belirleneceğine değindi.

Gümüşhane Belediyesi İş İlanları

Resmi internet sitesi aracılığıyla iş ilanı yayınlayan Gümüşhane belediyesi, bünyesinde taze kan niteliğinde olacak çok sayıda eleman alımı yapacağını belirtti.

Temizlik işleri birimi başta olmak üzere park ve bahçeler birimine ve zabıta birimine de personel alımı yapılacağını belirten Gümüşhane Belediyesi, yaptığı açıklamasında bu pozisyonlarda çalıştırmak üzere tam zamanlı çalışabilecek bay/bayan eleman alımı yapacağını da vatandaşlarına duyurdu.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Gümüşhane Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş olanakları kısıtlı olan ilde Gümüşhane belediyesinin yaptığı yatırımlar dahilinde açığa çıkan kadrolarda çalışmak üzere sözleşmeli ve taşeron işçi alım ilanlarına başvuru yapmak isteyenlerin belediyenin internet sitesi aracılığıyla yayınladığı iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Gümüşhane  İş İlanları

Gümüşhane iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Gümüşhane iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Gümüşhane iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Gümüşhane iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Gümüşhane personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Kelkit belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Şiran belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Kürtün belediyesi iş ilanları için tıklayın.

4 Yorum

 1. hasan kırteke 28 Ocak 2014

  26 yasındayım makına teknıkerıyım unuverste mezunuyum beledıyenızın bunyesınde görev almak ıstıyorum.yetkılılerın bana yardımcı olmasını ıstıyorum malatyada ıkamet edıyorum ama ıgdırda yerlesebılırım bı sorun olmaz 05347979260

 2. metehan 26 Şubat 2014

  milleti kandırmayın da işe alınherkes iş sahibi olsun

 3. resul 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 4. ali danış 30 Ekim 2014

  Lise mezunuyum 26 yasındayım % 55 engelli raporum var bilgisayar ve kalorifer sertifikalarımda mevcut elimde calısmaya cok ihticayım var yardımcı olursanız cok sevinirim 0543 395 62 18 tlfundan ararsanız daha iyi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir