Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Gümüşhane Belediyesi İş Başvurusu

Gümüşhane, Çepni nüfusunun ağırlık yaşadığı illerimiz arasında yer alır. Hem tarihi hem de doğal güzellikleri bulunan Gümüşhane, mevcut potansiyelini maalesef tam arzu edilen derece yansıtamaz; fakat bu anlamda birtakım çalışmaların yapıldığını söyleyebiliriz Gümüşhane’nin yerel lezzetleri de epey hoş olmakla beraber bölgeye giden insanları adeta mest eder. Özellikle şehrin köylerinden birine misafir olursanız, Anadolu’nun temiz insanını daha rahat görmüş olursunuzGümüşhane Belediyesi Personel Alımı .

Gümüşhane Merkez Belediyesi, ilçe halkının refahını artırmaya yönelik çalışmaları ile üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye gayret eder. İlçenin tanıtım ve gelişim faaliyetleri, yapılan çalışmalarda oldukça büyük bir yer kaplar.

Hesap uzmanı, muhasebe, servis şoförü, aşçı gibi farklı alanlarda uygulanacak olan yeni personel kabulü; belediyenin belirlediği şartlara göre gerçekleşecektir. Gerekli bilgiyi telefon ya da e- posta yoluyla belediyeden alabilirsiniz.

Güncel Gümüşhane İş İlanları

Aşağıda Gümüşhane iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sepaş Enerji Personel Alımı

Gratis Personel Alımı

Tofaş Personel Alımı

Bim Personel Alımı

Teknosa Personel Alımı

Güncel Gümüşhane personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Kelkit Belediyesi Personel Alımı

Kelkit Vadisi, Türkiye’nin en az yağış alan alanlarının başında gelir. Dağların konumundan dolayı oluşan durum, bölgenin farkı iklim yapısının oluşmasında öncelik sağlayarak canlı çeşitliliğine vesile olur. Güvenlik görevlisi, halkla ilişkiler gibi alanlarda personel alımı yapacak olan Kelkit Belediyesi; bünyesinde çalıştıracağı personel ile uzun yıllar sürek iş arkadaşlığı yapmak ister. Belediyenin sunduğu şartlar ile aradığı vasıfları insan kaynaklarından bulabilirsiniz.

Şiran Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, planlama, mimari, vasıfsız elaman gibi farklı alanlarda personel alımı yapacak olan Şiran Belediyesi; gerçekleştireceği alımları halka ilişkiler departmanında kamuoyuyla paylaşacaktır. Belediyenin bünyesinde yer almak isteyen vatandaşların belediyeyi sıkı şekilde takip etmesi ve açık durumdaki pozisyonları değerlendirmesi gerekir; zira belediye çalışma fikrine sıcak bakan epey bir yurttaşımız bulunur. Konuyla alakalı belediyeyi aramak, bu şekilde onlardan bilgi aktarımı sağlamak da mümkündür.

Kürtün Belediyesi Personel Alımı

Kürtün, Çepni nüfusunun yoğun olarak bulunduğu Gümüşhane ilçeleri arasında sayılır. Çepni Nüfusu, bölge insanının genel kültürüne etki ederek onların yaşam şartlarını oluşturmuştur. Kürtün Belediyesi, ilçe ve civar halkına istihdam alanı yaratabilmek adına personel alımları gerçekleştirirken; servis şoförü, güvenlik görevlisi, muhasebe, hesap uzmanı gibi alanlarda yeni iş arkadaşları kabul edecektir. Belediyenin halka ilişkiler bölümünden konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bilgi için: http://www.gumushane.bel.tr/

4 Comments

  1. hasan kırteke 28 Ocak 2014
  2. metehan 26 Şubat 2014
  3. resul 23 Mayıs 2014
  4. ali danış 30 Ekim 2014

Leave a Reply