Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Gümüşhane iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Gümüşhane eşsiz doğası ve tabiatı sayesinde Karadeniz’in en güzel illeri arasında yer almaktadır. Birçok insanın beğenisi toplamamakta olup gelişmesi her sene devam etmektedir. Bu bakımdan belediye insanların ve şehrin yeni gereksinimlerini yerine getirmek üzere çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamda olan projeler ve hizmetler, çevreye ve doğaya saygılı olarak hayata geçirilmektedir. Bu süreç içinde yeni personel ihtiyaçları olabildiği için alımlar zaman zaman yapılmaktadır. İçinde bazı iştirakler de mevcut olup bunların kapsamında da iş ilanları verilebilmektedir.

Böylece birçok iş arayan vatandaşa uygun fırsatlar doğmaktadır. Eğer ilanları yakından takip ederseniz bunları görebilir, gerekli başvuru işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı

Gümüşhane Belediyesi İş İlanları

Gümüşhane Belediyesi bir kamu kurumudur. Devlet kapsamında çalışmak isteyen birçok kişinin ilk düşündüğü seçenekler arasındadır. Personellerinin tümünü sosyal haklardan tatmin edici şekilde yararlandırmaktadır.

Kurum geniş bir yapıya sahip olduğu için birçok kadroya yönelik alımlar gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bunlara başvuru gerçekleştirmeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Birincisi başvuru tarihlerinin hala geçerli olup olmadığıdır. Zira geçmişse koşulları sağlıyor bile olsanız kabul edilmeyecektir.

İkinci olarak da genel ve özel şartları yerine getirip getirmediğinize dikkat etmeniz gerekir. Eğer sağlamıyorsanız kabul edilmemesi olasıdır. Belediyenin alım yapabileceğini birçok pozisyon olup,

 1. Zabıta,
 2. Şoför,
 3. İşçi,
 4. Memur,
 5. Park ve Bahçe İşçisi,
 6. Arşivci,
 7. Çaycı,
 8. Temizlik Görevlisi,
 9. Güvenlik Görevlisi bunlardan bir kısmıdır.

Ancak bunlar dışında da alım yapılabilecek pozisyonlar bulunur. Lakin öncesinde KPSS’ye girmeniz tavsiye edilir. Zira tümünde olmasa da bir takım kadrolarda Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebilir.

Gümüşhane Belediyesi İşçi ve Memur Alımı

Gümüşhane Belediyesi geniş bir kadro yapısına sahiptir. Dolayısıyla sadece işçi değil memur gibi farklı kadrolara da alımlar gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ilanları düzenli olarak incelemek, çıkan ilanlar arasında size en uygun olanları bulmanızda yardımcı olur.

Belediyeler kamu kurumları olup, ilanları nereden takip edebileceğiniz bilmeniz de gerekir. Belediyelerin de resmi siteleri olup, bunlar sürekli değerlendirilmelidir. Bunun yanı sıra İŞKUR, ilan.gov.tr gibi kaynaklarda da duyurular görülebilir. Eğer bunların hepsini incelerseniz, başvuru tarihleri geçmeden işlem yapmanız mümkündür.

Gümüşhane Belediyesi İş Başvurusu

Gümüşhane Belediyesine iş başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız, öncelikle açık bir ilanın olması gerektiği bilinmelidir. Dolayısıyla düzenli takip etmeni şarttır. İlanlar yayınlandıktan sonra müracaatların nasıl olacağı içinde belirtilmektedir. Dolayısıyla duyuruları okumak hazırlanması gereken evraklar, adres gibi aklınızda bulunan her soruyu cevaplandıracaktır.

Gümüşhane İş İlanları

Gümüşhane sahip olduğu güzelliklerle beraber hızlı şekilde gelişmektedir. İş arıyorsanız belediye dışındaki kamu kurumları da farklı zamanlarda personel alımı yaptığı için kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra kariyer siteleri aracılığıyla özel sektörde yer alan iş imkanları da takip edilebilir.

No Pozisyonlar
1 Çevre Mühendisi
2 Turkcell Saha Satış Temsilcisi
3 Teknik Servis Uzmanı
4 Saha Satış Temsilcisi
5 Promotör
6 Klantenservice Medewerker Nederlands – Home Office
7 Şantiye Şefi

Güncel Gümüşhane İş İlanları için TIKLAYIN.

6 Comments

 1. MRB LİSE MEZUNUYUM 34 YAŞINDAYIM %70 ENGELLİ RAPORUM VAR BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR İSTİHDAM KONUSUNDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 2. C sınıfı ehliyetim var kaynak ve boya işlerini yaparım referans İsa şanlitürk ve İbrahim cepe

 3. Lise mezunuyum 26 yasındayım % 55 engelli raporum var bilgisayar ve kalorifer sertifikalarımda mevcut elimde calısmaya cok ihticayım var yardımcı olursanız cok sevinirim 0543 395 62 18 tlfundan ararsanız daha iyi olur

 4. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 5. 26 yasındayım makına teknıkerıyım unuverste mezunuyum beledıyenızın bunyesınde görev almak ıstıyorum.yetkılılerın bana yardımcı olmasını ıstıyorum malatyada ıkamet edıyorum ama ıgdırda yerlesebılırım bı sorun olmaz 05347979260

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*