Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Gümüşhane iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Gümüşhane eşsiz doğası ve tabiatı sayesinde Karadeniz’in en güzel illeri arasında yer almaktadır. Birçok insanın beğenisi toplamamakta olup gelişmesi her sene devam etmektedir. Bu bakımdan belediye insanların ve şehrin yeni gereksinimlerini yerine getirmek üzere çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı

Ülkemizin küçük ama bir o kadar da güzel bir ili olan Gümüşhane’de yatırımlar ve hizmetler belediye eliyle yürütülüyor. Bu bağlamda Gümüşhane Belediyesi önemli bir hizmet görüyor. Bu hizmetlerin halka daha hızlı ulaşabilmesi adına personel eksikliğini gidermek için personel alımı yapan Gümüşhane Belediyesi bu çerçevede senenin farklı zamanlarında iş ilanları yayınlıyor. Bu ilanları takip ederek belediyeye iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gümüşhane Belediyesi İş İlanları

Gümüşhane Belediyesi iş ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Belediye bünyesinde hizmet veren birimlerin tamamını kapsayan ve ihtiyaçlar dahilinde verilen iş ilanlarına başvurarak belediyede işe girmek mümkün olabiliyor. Bu noktada başvuru tarihlerini kaçırmamak ve başvuru için gerekli şartları taşımak gerekiyor. İş ilanlarını kaçırmamak için belediyenin resmi internet sitesini sene içerisinde takip etmek gerekiyor.

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı

Gümüşhane Belediyesi eksik kadroları tamamlamak ve hizmet kalitesini daha yukarılara taşımak için personel alımı yapıyor. Hem işçi hem de memur kadrosuna alımlar yapan belediye bu noktada önemli sayıda vatandaşa istihdam sağlıyor. Bu noktada bu ilanları kaçırmamak ve başvuru tarihlerini takip etmek gerekiyor. Yine Gümüşhane Belediyesi personel alımlarını İŞKUR üzerinden de yapıyor. Sene de birkaç defa yapılan alımlar ile belediyenin hizmet kalitesi de artmış oluyor.

Gümüşhane Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Gümüşhane Belediyesi personel alımlarında önemli oranda engelli personel alımı da yapıyor. Bu doğrultuda belediyenin yayınlamış olduğu iş ilanlarında belirtilen kadroların dörtte biri engelli kadrosu için ayrılıyor. Engelli vatandaşlar engelli raporlarını belediyeye ileterek başvuruda bulunabiliyorlar. Başvurular belirli tarih aralığında ve sınırlı sayıda alındığından başvuru tarihlerini kaçırmamak gerekiyor.

Gümüşhane Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Gümüşhane Belediyesi yapacağı yatırımlar ve vatandaşlara sunduğu hizmetlerin daha hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi için özellikle beden işçisi noktasında sözleşmeli ve sözleşmesiz personel alımı yapıyor. Sene içerisinde yayınlanan ilanlarla alım yapan belediye bu noktada önceliği Gümüşhane’de ikamet eden vatandaşlara veriyor. Bu çerçevede belediyede işçi olarak çalışmak isteyenlerin başvuru tarihlerini geçirmemeleri gerekiyor. Gümüşhane Belediyesi bünyesinde istihdam ettiği işçilerin sosyal haklarını da koruyarak mağdur etmiyor.

Gümüşhane Belediyesi Zabıta Alımı

Gümüşhane Belediyesi Zabıta Birimi zabıta personeli alımı yapıyor. Belediyenin ihtiyaç duyduğu kadroları güçlendirmek ve belediye mekanizmasındaki kontrolü sağlamak amacıyla istihdam edilen personeller bu noktada iş ilanlarıyla alınıyor. En az lise mezunu olmak, KPSS’den en az 60 puan almış olmak ve yüz kızartıcı suça bulaşmaması olmak zabıta memuru alımına başvurmak için istenen şartlar arasında yer alıyor. İlan tarihlerini kaçırmadan şartları karşılayan vatandaşlar başvuruda bulunabilirler.

Gümüşhane Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Gümüşhane Belediyesi hem belediyeye ait binalarda hem de kamuya açık alanlarda görevlendirmek adına özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Bu yerlerde güvenliği ve denetimi sağlayan özel güvenlik personeli bu noktada önemli bir hizmet görüyor. Diğer taraftan özel güvenlik personeli alımı için bazı eğitimleri alarak sertifika sahibi olmak gerekiyor. Yine fiziki olarak başvuranların belirli kilo ve boy ortalamalarını karşılamaları gerekiyor. İlanlarda yer alan başvuru formu üzerinden alınan başvurular belediye tarafından hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor.

Gümüşhane Belediyesi İş Başvurusu

Gümüşhane Belediyesinde işe girebilmek için iş başvurularını takip etmek gerekiyor. Bunun için de belediyenin resmi internet sitesini zaman zaman kontrol etmek gerekiyor. Bu doğrultuda iş ilanlarında belirtildiği şekliyle yapılan başvurular ile belediyede işe girmek mümkün oluyor. İş başvurusunda başvuru formunun doğru ve dikkatli bir şekilde doldurulması işe alım için önem arz ediyor.

Gümüşhane Belediyesi Duyurular

Gümüşhane Belediyesi birçok bilgiyi ve ilanı internet sayfası üzerinden duyurular vasıtasıyla vatandaşlara iletiyor. Bu noktada iş ilanları da belediyenin resmi internet sitesinden duyurular aracılığı ile yayınlanıyor. Bu bağlamda belediyenin resmi internet sitesini takip ederek iş başvurularını takip etmek ve istenen tarihler arasında başvuruda bulunmak mümkün oluyor.

Gümüşhane Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Gümüşhane Belediyesi personel alımlarını bünyesinde yer alan birimlerdeki boş pozisyonlar için yapıyor. Birimlerde oluşan personel ihtiyacı sene içerisindeki iş ilanlarıyla gideriliyor. Bu çerçevede sene içerisinde Gümüşhane Belediyesinde en çok personel alımı yapan birimler şu şekilde: Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü.

Güncel Gümüşhane İş İlanları için TIKLAYIN.

6 Comments

  1. MRB LİSE MEZUNUYUM 34 YAŞINDAYIM %70 ENGELLİ RAPORUM VAR BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR İSTİHDAM KONUSUNDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

  2. C sınıfı ehliyetim var kaynak ve boya işlerini yaparım referans İsa şanlitürk ve İbrahim cepe

  3. Lise mezunuyum 26 yasındayım % 55 engelli raporum var bilgisayar ve kalorifer sertifikalarımda mevcut elimde calısmaya cok ihticayım var yardımcı olursanız cok sevinirim 0543 395 62 18 tlfundan ararsanız daha iyi olur

  4. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

  5. 26 yasındayım makına teknıkerıyım unuverste mezunuyum beledıyenızın bunyesınde görev almak ıstıyorum.yetkılılerın bana yardımcı olmasını ıstıyorum malatyada ıkamet edıyorum ama ıgdırda yerlesebılırım bı sorun olmaz 05347979260

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*