Giresun Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Giresun Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Giresun iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Giresun tarihsel dokusu ve doğal güzellikleri ile ülkemizde dikkat çekmektedir. Burada insanlara hizmet veren Giresun Belediyesi sunduğu etkinlikler, projeler ve hizmetlerle insan odaklı çözümler üretmektedir.

Kurumsal anlamda geniş bir yapıya sahip olan belediye sürekli büyümektedir. Sahip olduğu iştirakler de her geçen gün gelişmesine devam etmektedir. Bu bakımdan zaman içerisinde yeni personel gereksinimleri de ortaya çıkmaktadır. Kurum bunları karşılamak için gerekli iş ilanlarını vermektedir.

Giresun’da yaşıyorsanız bu ilanları takip etmek, size uygun fırsatları bulmanıza yardımcı olmaktadır. Böylece kısa sürede sonuçlar almanız mümkündür. Ancak devlete bağlı olması sebebiyle Kamu Personeli Seçme Sınavı bazı pozisyonlarda istenebilir. Her kadro için geçerli olmasa da önceden girmek tavsiye edilmektedir.

İş arıyorsanız belediye haricinde yer alan kamu kurumlarını inceleyebilirsiniz. Yine özel sektörde bulunan ilanları değerlendirebilirsiniz.

Giresun Belediyesi Personel Alımı

Giresun Belediyesi İş İlanları

Tüm belediyeler gibi Giresun Belediyesi de personel gereksinimi olduğunda bunu yayınlamaktadır. Ancak ihtiyaçlar farklı zamanlarda olduğu için dönemler farklılık gösterebilir. Düzenli inceleme yapmak, son başvuru tarihleri geçmeden müracaat etmenize yardımcı olacaktır.

Giresun Belediyesinde çalışabileceğiniz birçok pozisyon vardır. Bunlardan bir kısmı ana hatlarıyla,

 1. İşçi,
 2. Çaycı,
 3. Zabıta,
 4. Güvenlik,
 5. Memur,
 6. Temizlik İşleri Görevlisi,
 7. Şoför,
 8. Park ve Bahçe İşçisi,
 9. Arşivci şeklindedir.

Buna karşılık ilanlar belediyenin ihtiyaçlarına göre yayınlanmaktadır. Farklılık gösterebileceği için düzenli şekilde incelenmelidir.

Giresun Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

İş arıyorsanız ilk bilmeniz gereken konulardan bir tanesi ilanları nasıl bulabileceğinizdir. Bu özellikle kamu kurumlarına başvurmak isteyenler için geçerlidir. Giresun Belediyesi tüm çalışanlarını sosyal haklardan eşit şekilde yararlandırmakta olup, eşit şekilde yaklaşmaktadır.

Başvurmak istiyorsanız, ilanları değerlendirmek için inceleyebileceğiniz ilk kaynak belediyenin kendi sayfasıdır. İlan burada yayınlandığında ayrıntıları ile beraber görmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra ikinci yöntem olarak İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete de değerlendirilebilir.

Bunların hepsini düzenli incelemek, daha iyi çözümler almanıza yardım edecektir. Sitemiz de size Giresun’da bulunan iş olanakları hakkında destek olmaktadır.

Giresun Belediyesi İş Başvurusu

İş başvurusu yapmak istiyorsanız öncesinde bilmeniz gerekenler de vardır. Bunlardan birincisi hangi tarihler arasında aktif olduğudur. Zira kapanmışsa başvuru kabul etmemektedir. İkinci olarak da açılan ilanın koşullarını yerine getirip getirmediğiniz incelenmelidir.

Bu durum resmi ilanlar için de aynıdır. Eğer Giresun Belediyesine başvurmak istiyorsanız son başvuru tarihinin geçmediğine emin olmanız, pozisyonun genel ve özel şartlarını yerine getirdiğinizi teyit etmeniz gerekir. Başvurunun nasıl yapılacağı, adres, gerekli evraklar gibi bilgiler ise duyuru içinde verilecektir.

Giresun İş İlanları

Giresun iş olanakları bakımından yılın değişik dönemlerinde birçok seçenek sunmaktadır. Belediyeye ek olarak diğer kamu kurumlarını da resmi kaynaklardan incelemeniz mümkündür. Ayrıca Giresun’da bulunan özel sektör de değerlendirilmelidir.

No Pozisyonlar
1 Dönemsel Eğitim Hemşiresi – Enteral
2 LOJİSTİK VE KARGO ELEMANI
3 Finansal Danışman
4 Tarım Danışmanı
5 Merchandiser
6 Uzman Satış Danışmanı
7 Çay Temizlik Elemanı
8 İl Temsilcisi – Samsun Bölge
9 Saha Satış Uzmanı – Karadeniz
10 Dönemsel Saha Satış Destek Elemanı
11 İnsan Kaynakları Uzmanı
12 Ürün Takip Elemanı
13 Market Görevlisi
14 İletişim Danışmanı
15 Tv Promotör

Güncel Giresun İş İlanları için TIKLAYIN.

12 Comments

 1. B sınıf ehlıyetımvar Giresun aksuda yaşıyorum evliyim bir çocuk babasının acil işe ihtiyacım var başkanım bir yardımcı olursanız sevinirim

 2. İki çocuğumla istnblda yaşıyorum memleketim Giresun’a göç etmek istiyorum ama iki çocuğuma iş istiyorum kızım 23 yaşında maliye bölümden mezun ayrıca tıbbi sekterluk okuyor acikdan .30 yaşında oğlum tır ehliyetli İstanbul’da gecineniyoz kirada yasiyoz acil iş bulursak hemen hiç edicez yardım lütfen .saygılar

 3. B sınıfı ehliyetim var.
  Evli 2 çocuk babasıyım.
  Değerlendirirseniz memnun olurum.

 4. Ben Giresun Dereli yüce köyü de ama Gebze de oturuyorum ama ben Giresun da göç gelmek istiyorum bir iş arıyorum

 5. Başkanım merabalar ben dereliden emine Kardeslerimle giresunda kalıyorum iş arıyorum sizden bu konuda yardım istiyorum.

 6. 39 yas…20 yıllık soforluk tecrubem war beledıyede calışmak isterım…tşkr.. 05336623102

  • Merhabalar maden mühendisiyim belediyede çalışmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparmısınız

 7. istanbulda 4 senedir çalışmaktayım güvenlik görevlisiyim ama giresunda çalışmak istiyorum ve haber bekliyorum

 8. silahlı özel güvenlik sertifikam var giresunda sizinle çalışmak isterim

 9. SAYIN BASKANIMDAN İŞ İSTIYORUM 2 AYDIR İŞZİSİM EVLIYIM 2 TANE COCUGUM VAR EVİM KIRA 2AYDIR KIRAMI VEREMIYORUM İŞE IHTIYACIM VAR

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*