Giresun Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Giresun Belediyesi Personel Alımı

1461 yılında Osmanlı Padişahı Fatih sultan Mehmet’in, Trabzon’u fethetmesi ile Osmanlı İmparatorluğu’na katılan Giresun, 1923 yılında Cumhuriyet’in ilanından hemen sonra il olmuştur.

Giresun belediyesi işçi alımı

Giresun Belediyesi Personel Alımı

Kültürel zenginlikleri ve eşsiz doğası ile dikkat çeken Giresun’un dokusuna zarar vermeden şehri kalkındırmayı amaçlayan Giresun Belediyesi, bu bağlamda ar-ge çalışmaları yaparak çeşitli projeler geliştirmektedir.

Sosyal belediyecilik ilkesiyle vatandaşlarının taleplerini en kısa zamanda çözüme kavuşturmaya çalışan belediye yetkilileri faaliyetlerinde hız kazanmak adına çeşitli birimlerde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Giresun Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna dâhil edeceği personelleri niteliklerine göre KPSS sınav puanıyla, mülakatla ya da sadece yapılan başvurunun değerlendirilip olumlu görülmesiyle belirleyen Giresun Belediyesi, son dönemlerde bünyesine aldığı personelleri sözleşmeli işçi kadrosuyla almakta ve mülakata tabi tutmaktadır.

Giresun Belediyesi İş İlanları

500 bini aşkın bir nüfusa hizmet sağlayan Giresun Belediyesi, insan kaynakları biriminin çalışmaları neticesinde kadrosuna almaya karar verdiği personeller için resmi internet sitesi aracılığıyla iş ilanı yayınlamaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Giresun Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Giresun Belediyesi’nde görev almak isteyen Giresun ikametgâhına sahip vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarını takip ederek, kendisi için uygun gördüğü birime ait iş başvuru formunu doldurmaları ya da Giresun İşkur şubelerine giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar uzman İşkur görevlisi ve Giresun Belediyesi insan kaynakları yetkilisinin katılacağı mülakat tabi tutulacaktır. Mülakat sonuncu da olumlu olan adaylar için işe alım süreci başlatılacaktır.

Bilgi için tıklayın.

Giresun  İş İlanları

Giresun iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Giresun iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Giresun iş ilanları

 • Giresun Cadde – Mağaza Müdürü
 • Gizli Müşteri – Şebinkarahisar
 • Saha Tanıtım Temsilcisi (Karadeniz Bölgesi)

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Giresun iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Giresun personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Bulancak belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Espiye belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Tirebolu belediyesi iş ilanları için tıklayın.

9 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*