Elazığ Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Elazığ Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Elazığ iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Doğu Anadolu’da büyük ve gelişmiş bir şehir olan Elazığ’da hizmet veren Elazığ Belediyesi, burada yaşayan vatandaşların gereksinimlerini kaliteli şekilde karşılamaktadır. Bunun için insan, çevre ve doğa odaklı hizmetler ve projeler üretmektedir.

Elazığ Belediyesi Personel Alımı

Doğu Anadolu’nun önde gelen belediyelerinden olan Elâzığ Belediyesi bu yılın başından itibaren personel alımı yapıyor. Vatandaşa sunduğu hizmetleri daha kesintisiz ve konforlu bir hale getirmek için çalışan belediye bu noktada ihtiyaç duyduğu personeli alımlar yaparak karşılamaya çalışıyor. Bu bağlamda Elâzığ Belediyesi iş ilanlarına belediyenin resmi internet sitesini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Elâzığ Belediyesi İş İlanları

Elâzığ Belediyesi personel alımlarını resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarıyla yapıyor. Bu çerçevede senenin farklı zamanlarında yayınlanan ilanlarla alım yapan belediye ilanlarda belirttiği şartların karşılanmasını istiyor. Diğer taraftan en çok alım yapan belediyelerin başında gelen Elâzığ Belediyesine başvurular başvuru formu üzerinden yapılıyor. Belediyenin ilanlarını kaçırmak istemeyen vatandaşların sene içerisinde resmi internet sitesini takip etmeleri gerekiyor.

Elâzığ Belediyesi Personel Alımı

Elâzığ Belediyesi personel alımlarına devam ediyor. Bünyesindeki şirketler ve birimlerde oluşan personel ihtiyacını karşılamak amacıyla personel alımı yapan belediye bu noktada işçi istihdam etmede ön plana çıkıyor. Özellikle beden işçisi noktasında oldukça fazla alım yapan Elâzığ Belediyesinde iş başvurusunda bulunmak için ilanda belirtilen şartları karşılamak ve Elazığ’da ikamet etmek gerekiyor. Diğer taraftan personel alım ilanlarını kaçırmamak için bizim sitemizi takip edebilirsiniz.

Elâzığ Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Personel alımlarında önemli miktarda kadroyu engelli vatandaşlar için ayıran Elâzığ Belediyesi birçok birimde uygun görülen pozisyonlarda engelli personel istihdam ediyor. Bu çerçevede en az yüzde kırk engelli raporunu belediyeye ileten vatandaşlar engelli kadrosuyla belediyede işe girebiliyor. Engelli vatandaşlar için iş başvuruları form üzerinden alınıyor. Ayrıca diğer belgeleri de istenilen tarihlerde belediyeye iletmek gerekiyor.

Elâzığ Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Elâzığ Belediyesinin en çok alım yaptığı pozisyon işçi pozisyonu oluyor. Bu noktada özellikle hem park ve bahçeler hem de temizlik işleri biriminde istihdam edilmek üzere sözleşmeli ve sözleşmesiz personel alımı yapıyor. İster sözleşmeli olsun ister sözleşmesiz olsun işçilerin sosyal haklarını sonuna kadar veren belediye bu sayede iş gücü eksikliğini de gidermiş oluyor. Bu çerçevede bu ilanlara başvurmak isteyen vatandaşların sene içerisinde farklı zamanlarda açılan işçi alım ilanlarını takip etmeleri gerekiyor.

Elâzığ Belediyesi Zabıta Alımı

Elâzığ Belediyesi bünyesinde hizmet veren zabıta birimi zabıta elemanı alacak. En az lise mezunu olmak ve KPSS’den en az altmış puana sahip olmanın şart koşulduğu alım için vatandaşların başvuru formu üzerinden başvurularını yapabileceği belirtiliyor. Bu noktada kamu hizmetinden mahrum olmamak ve yüz kızartıcı suça bulaşmamış vatandaşların iş ilanına başvurabileceği belirtiliyor. Bu çerçevede birçok kimse iş ilanına başvuruda bulunarak sonuçları beklemeye başladı.

Elâzığ Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Elâzığ Belediyesi bağlı iştiraklerde ve bünyesindeki birimlerde görevlendirmek üzere özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Şehrin kamuya açık birçok noktasında görevlendirilen özel güvenlik elemanları bu doğrultuda güvenlik hizmeti görüyor. Elâzığ Belediyesi de güvenlik elemanı ihtiyacını yeni iş ilanları açarak gideriyor. Bazı fiziksel şartlar ile eğitimlerin yerine getirilmesinin gerektiği ilanlara başvuru form üzerinden yapılıyor.

Elâzığ Belediyesi İş Başvurusu

Elâzığ Belediyesine iş başvurusunda bulunmak son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır. Belediyenin resmi internet sitesini takip eden vatandaşlar iş ilanlarına kolaylıkla başvuru yapabiliyor. İlanlarda bulunan başvuru formu üzerinden alınan başvurularda formun dikkatli eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekiyor. Ayrıca ilanda belirtilen şartların taşınması ve istenen belgelerin de belirtilen zaman aralığında belediyeye teslim edilmiş olması gerekiyor. Yapılan başvurular belediye tarafından incelendikten sonra başvuru sahibine olumlu veya olumsuz dönüş yapılıyor.

Elâzığ Belediyesi Duyurular

Elâzığ Belediyesi yapmış olduğu hizmetleri, birimlerle ilgili gerekli bilgilendirmeyi ve diğer iletişimi internet sitesi üzerinden sağlıyor. Resmi internet sitesinde yer alan duyurular bölümünde bu noktada birçok bilgi paylaşılıyor. Belediyenin personel alımı ve iş ilanları ile ilgili de duyurular bölümünde bilgilendirme yapılıyor. İş başvurularının nereye ve ne zaman yapılacağı ve hangi sürecin izleneceği açık bir şekilde ifade ediliyor.

Elâzığ Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Elâzığ Belediyesine iş başvurusunda bulunan vatandaşların çalışabilecekleri birçok birim bulunuyor. Ancak bu birimlerin bazısında boş pozisyon bulunurken diğerlerinde bulunmayabiliyor. En çok alım yapılan birimler ise Fen İşleri Müdürlüğü, Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü oluyor.

Güncel Elazığ İş İlanları için TIKLAYIN.

4 Comments

  1. SAYIN BAŞKANIM BEN FIRAT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MEZUNUYUM STAJIMI ELAZIĞ BELEDİYESİ BİLGİ İŞLEM BÖLÜMÜNDE YAPTIM STAJ YAPTIĞIM SÜREDE KENDİMİ GELİŞTİRDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM BU KONUDA CV ÇOĞU KEZ DOLDURDUM.YARDIMCI OLURSANIZ MİNNETTAR OLURUM.

  2. sayin baskanim kızim banka ve sigorta mezunu cok maduruz kizima sizden belediyemizde bir iş rica ediyorum lutfen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*