Iğdır Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Iğdır Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Iğdır iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Doğu Anadolu’da bulunan Iğdır, bir sınır şehri olarak öne çıkmaktadır. Vatandaşların ihtiyaçlarını yerine getirmek, zamanla oluşan yeni ihtiyaçlara cevap verebilmek için belediye sürekli yeni plan ve projeler sunmaktadır. İnsan ve çevreye saygılı olarak gerçekleştirilmedir.

Doğu Anadolu’da en uzak şehrimiz olan Iğdır önemli bir coğrafyada yer alıyor. Bu bakımdan Iğdır Belediyesi de bu öneme dikkat ederek bölge vatandaşlarına önemli hizmetler sunmaya devam ediyor. Bununla birlikte şehir büyüdükçe yeni yatırımları da planlayan belediye bu hizmetleri ve yatırımları zamanında tamamlayabilmek adına personel alımı yapıyor. Bu yılın başından itibaren farklı zamanlarda yayınladığı ilanlarla personel alımı yapan belediye bu noktada öne çıkıyor.

Iğdır Belediyesi İş İlanları

Belediyeler kamu kurumları olarak biliniyor. Kamu kurumlarına personel alımları hem kurumun kendisi tarafından hem de İŞKUR tarafından yapılıyor. Bu doğrultuda Iğdır Belediyesi de personel alımı ilanlarıyla özellikle Iğdır’da yaşayan vatandaşlar için istihdam sağlıyor. İlanları takip eden vatandaşlar ilanlarda belirtilen şartlar dahilinde iş başvurusunda bulunabiliyorlar. Ayrıca iş ilanlarına başvuru için gerekli evraklar ve diğer bilgiler ilanlarda belirtiliyor.

Iğdır Belediyesi Personel Alımı

Diğer bütün belediyelerde olduğu gibi Iğdır Belediyesi bünyesinde de farklı zamanlarda birçok pozisyonda boşluklar oluşuyor. Bu bağlamda ihtiyaç dahilinde hem memur kadrosuna hem de işçi ve temizlikçi kadrosuna alımlar yapılmaktadır. Belediye bünyesine bağlı olan birimlerin ihtiyaçlarına göre şekillenen alımlar bu noktada farklılaşabiliyor. Bu bağlamda Iğdır’da yaşayan vatandaşların iş başvurularını kaçırmamak için belediyenin resmi internet sitesini takip etmeleri gerekiyor.

Iğdır Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Iğdır Belediyesi engelli vatandaşları da belediye bünyesinde istihdam ediyor. Bu noktada personel alımları için ayrılan kadroların en az dörtte biri engelli vatandaşlar için ayrılıyor.  Engelli raporlarını belediyeye teslim eden vatandaşlar bu ilanlara başvuruda bulunarak belediyenin boş pozisyonlarında kendilerine uygun olan bir yerde istihdam ediliyorlar. Bunun yanında Iğdır Belediyesi bu alımlar için zaman zaman KPSS puanı isteyebiliyor. Net bilgiler için belediyenin internet sitesini takip etmek gerekiyor.

Iğdır Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Iğdır Belediyesi yaptığı yatırımlar ve temizlik işleri için işçi alımı yapıyor. Ayrıca fen işleri ve park ve bahçeler müdürlüğü de sene içerisinde farklı zamanlarında işçi alımları yapıyor. Verilen hizmetler için çalışan işçiler hem sözleşmeli hem de sözleşmesiz olarak kadroya alınıyor. Iğdır Belediyesi bu noktada bütün işçilerin sosyal haklarını koruyarak önemli bir hizmet görüyor. Bu noktada Iğdır Belediyesinde işe girmek isteyen vatandaşların iş başvurularını kaçırmamaları gerekiyor.

Iğdır Belediyesi Zabıta Alımı

Iğdır Belediyesi personel alımları arasında zabıta memuru da alıyor. Zabıta biriminde görevlendirilmek üzere erkek ve kadın zabıta memuru alımı yapan belediye bu noktada personel alımı ilanı yayınlıyor. Bu ilanlara başvuruda bulunmak için en az lise mezunu olmak, kamu hizmetinden mahrum olmamak ve yüz kızartıcı suça bulaşmamış olmak gerekiyor. Bu şartları karşılayan vatandaşlar zabıta memuru olmak için başvuruda bulunabilirler.

Iğdır Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Birçok belediyede büyük ihtiyaç olan özel güvenlik personeli Iğdır Belediyesinde de önemli bir ihtiyaç olarak öne çıkıyor. Bu doğrultuda ihtiyacı gidermek isteyen belediye özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Bazı sertifikalara ve eğitimlere sahip olan vatandaşların başvuruda bulunabileceği özel güvenlik personeli alımları senenin farklı zamanlarında yapılıyor. Ayrıca bazı fiziki ve bedeni kriterleri de karşılamak gerekiyor. Bu noktada yapılan başvurular belediye tarafından değerlendirilerek sonuçlandırılıyor.

Iğdır Belediyesi İş Başvurusu

Iğdır Belediyesi iş başvurusu noktasından Iğdırlı vatandaşların en çok tercih ettiği kamu kurumları arasında yer alıyor. Belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanan iş ilanlarında başvuruların nasıl ve nereye yapılacağı ayrıntılı bir şekilde ifade ediliyor. Bununla birlikte iş başvurularında belediye tarafından istenen evrakların hangileri olduğu ve ne zaman teslim edilmesi gerektiği de bu ilanlarda belirtiliyor.

Iğdır Belediyesi Duyurular

Iğdır Belediyesi internet sayfası üzerindeki duyurular bölümünden birçok bilgiyi vatandaşlarla paylaşıyor. Bu noktada iş ilanları için de bu duyurular bölümünü takip etmek gerekiyor. Burada ilan edilen personel alım ilanlarına gerekli tarihler aralığında başvurarak belediyede işe girmek mümkün oluyor. Belediye ayrıca yaptığı yatırımları ve hizmetleri de bu sayede vatandaşlarına duyuruyor.

Iğdır Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Iğdır Belediyesi bünyesinde vatandaşların hizmetlerini karşılayan birçok birim bulunuyor. Bu birimlerde yer alan kadrolar için personel alımı yapılıyor. İş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar kendilerine uygun olan birimi seçerek başvurularını tamamlıyorlar. Bu birimler arasında Fen İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü gibi birimler bulunuyor.

Güncel Iğdır İş İlanları için TIKLAYIN.

17 Comments

 1. Ben üniversite mezunuyum
  İş sağlık ve güvenlik, hijyen,ilk yardım sertifikalarım var kendime göre bir iş arıyorum sağlık personeliyim ve sağlık alanında çalışmak istiyorum

 2. Iğdır liyim Iğdır da ikamet ediyorum gıda mühendisiyim bsinifi ehliyetim de var sizinle çalışmayı çok isterim.

 3. 27 yaşındayım Van da yaşıyorum lise mezunuyum B sınıfı ehliyetim mevcut şoförlük yapabilirim

 4. 22 yaşındayım 2014 harita teknikeri mezunuyum.Belediyenizin bünyesinde görev almak istiyorum yetkililerin bana yardımcı olmasını istiyorum Ağrı doğubeyazıtta ikamet ediyorum ığdırda yerleşebilirim,bir sıkıntı olmaz

 5. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 6. 24 yaşındayım meslek lisesi mezunuyum belediyeniz bünyesinde görev almak istiyorum lastikli kepçe operatörüyüm(loder) E sınıfı ehliyete ve G sınıfı iş makinası belgesine sahibim aydında ikametgah etmekteyim ığdırda görev almak istiyorum belediyenizde çalışmak istiyorum yetkililerden haber bekliyorum 05

 7. 26 yasındayım makına teknıkerıyım unuverste mezunuyum beledıyenızın bunyesınde görev almak ıstıyorum.yetkılılerın bana yardımcı olmasını ıstıyorum malatyada ıkamet edıyorum ama ıgdırda yerlesebılırım bı sorun olmaz 05347979260

 8. ben üniversite mezunuyum şimdi iktisat dördüncü siniftayim kadroda yer almak istiyorum

 9. 27 YASINDAYIM İZMİR DE İKAMET EDİYORUM. GEREKİRSE IĞDIRDA BULUNURUM EKMEĞİM İÇİN. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*