Iğdır Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

IĞDIR Belediyesi İş İlanları

Iğdır, ülkemizin değerli şehirleri arasında yer alır; zira Iğdır’da hem tarihi hem de doğal güzellikleri bir arada bulabilmek mümkündür ve Iğdır içerisinde tarihimiz açısından oldukça değerli eserler yer alır. Bu eserleri şehrin muhtelif alanlarında olan anıt, müze, türbe gibi farklı noktalarda görebilir; görerek şehre ola hayranlığınızda bir yükselme yaşayabilirsiniz. Tüm bu söylenenlere ek olarak şehirde ciddi manada tarım ürün farklılığını dile getirebilir; şehrin yerel lezzetlerini tatmayı kendimize görev edinebiliriz. Iğdır Belediyesi Personel Alımı

Iğdır Merkez Belediyesi’nin pir parçası olarak belediye sınırları içerisinde çalışmayı dileyen vatandaşlar, bu konuda bazı dönemlerde aktif olan personel alımlarını takip etmek ve muhakkak süratle değerlendirmek zorundadır.

Ulaşım, mimari, sağlık, planlama, denetim, yönetim gibi farklı başlıklarla personel alımları yapacak olan belediyeye belediyenin ilgili bölümleri üzerinden iş başvurusu yapabilir veya daha öncesinde yine o bölümlerce mevcut işler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncel Hatay personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Tuzluca Belediyesi Personel Alımı

Tuzluca Belediyesi tarafından uygulanacak olan personel alım çalışmaları, belirli kriterler üzerine inşa edilerek önceden belirlenmiş olan oranlarda yapılır. Deneyim, yönetim, hukuk, mimari, planlama alanlarında dileyen vatandaşlar belediyenin insan kaynakları veya halkla ilişkiler bölümüne iş başvurusu yaparak belediyede çalışma fırsatı yakalayabilir; fakat daha öncesinde yine aynı bölümlerden işler hakkında bilgi alınmalıdır.

Aralık Belediyesi Personel Alımı

Aralık Belediyesi, mevcut personel sayısında artışa gitme niyetliyle gerçekleştireceği personel alımlarını denetim, yönetim, hizmet, servis, idari işler, halkla ilişkiler, güvenlik noktalarında uygulayacaktır. Belediyede çalışmak isteyen bireylerin belediyenin insan kaynaklarına başvuruda bulunarak ilk adımı atabilmesi mümkünken; işlem evvelince belediyeyle iletişime geçerek konu hakkında bilgi alabilmek da yapılacak iş açısından olası kabul edilir.

Karakoyunlu Belediyesi Personel Alımı

Hukuk, mimari, planlama, denetim, idari işler, halkla ilişkiler, güvenlik, ulaşım noktalarında personel alımları yaparak mevcut çalışan sayısını artırmayı düşünene Karakoyunlu Belediyesi’ne belediyenin ilgili bölümlerince iş başvurusunda bulunabilir; fakat bunun için başvuru yapılacak iş hakkında öncelikli bilgi sahibi olunması gerekir. Her işin kendince şartları olduğundan dolayı kişilerin bu şartları sağlama ya da aranan vasıflara uyma hususunda yeterli gelmesi büyük önem taşır.

Bilgi için: http://www.igdir.bel.tr/

 

11 Comments

 1. erdal uzun 22 Ocak 2014
 2. emrah 27 Ocak 2014
 3. emrah 27 Ocak 2014
 4. hasan kırteke 28 Ocak 2014
 5. tayfun yılmaz 24 Şubat 2014
 6. halil aslan 22 Mayıs 2014
 7. RESUL 23 Mayıs 2014
 8. ibrahim ÖZEN 7 Temmuz 2014
 9. ibrahim ÖZEN 7 Temmuz 2014
 10. niyazi 3 Ekim 2014
 11. Birgül 21 Aralık 2014

Leave a Reply