Iğdır Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Iğdır Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Iğdır iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Doğu Anadolu’da bulunan Iğdır, bir sınır şehri olarak öne çıkmaktadır. Vatandaşların ihtiyaçlarını yerine getirmek, zamanla oluşan yeni ihtiyaçlara cevap verebilmek için belediye sürekli yeni plan ve projeler sunmaktadır. İnsan ve çevreye saygılı olarak gerçekleştirilmedir.

Bunların hayata geçirilme sürecinde doğal olarak yeni personellere olan gereksinim duyulmaktadır. Bünyesinde bulunan iştiraklerin de zamanla eleman gereksinimleri oluşabilmektedir. Dolayısıyla kamu kurumu farklı dönemlerde çalışan iş ilanları vermektedir.

Bunları takip etmek, size ve yetkinliklerinize uygun birçok duyuruyu görmenize yardımcı olur. İş arıyorsanız Iğdır’da bulunan diğer kamu kurumlarının yayınladığı ilanları da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca özel sektörde hangi fırsatlarının bulunduğunu da inceleyebilirsiniz.

Iğdır Belediyesi Personel Alımı

Iğdır Belediyesi İş İlanları

Belediyeler kamu kurumlarına girmekte olup, iş arayan birçok kişi ilk sırada değerlendirmektedir. Iğdır Belediyesi yılın farklı dönemlerinde, eleman gereksinimlerine göre alımlar gerçekleştirmektedir. Bunları sürekli incelerseniz, size uygun olanlar bulunabilir.

Ancak öncesinde bazı konuları bilmeniz de tavsiye edilmektedir. Bunlar işe başvururken daha iyi sonuçlar elde etmenize olanak tanıyacaktır.  Bu anlamda ilk önce başvuru tarihlerinin geçerliliğini incelemek, başvuruyu yapıp yapamayacağınızı gösterecektir.

Hangi pozisyonun açıldığını ve aranan şartları incelemek de müracaat ettiğinizde kabul edilme durumunuzu anlamanıza yardımcı olacaktır. Kurumun alım yapabileceği çok sayıda pozisyon olsa da bunlar ihtiyaçlara göre duyurulmaktadır. Aralarından bazıları,

 1. Şoför,
 2. İşçi,
 3. Memur,
 4. Temizlik Görevlisi,
 5. Güvenlik Görevlisi,
 6. Zabıta,
 7. Park ve Bahçe İşçisi,
 8. Arşivci,
 9. Çaycı gibidir.

Eğer belediye gibi kamu kurumlarına iş başvurusu yapmak istiyorsanız, bazı pozisyonların Kamu Personel Seçme Sınavı gerektirebileceği bilinmelidir. Dolayısıyla sınava girip yeterli puan almak avantajınıza olacaktır.

Iğdır Belediyesi İşçi ve Memur Alımı

Belediyelerin bünyesinde birçok pozisyon bulunmaktadır. Dolayısıyla her zaman memur kadrolarına yönelik alımlar gerçekleştirilmemektedir. İşçi, çaycı ya da temizlik görevlisi alımları da görülmektedir. Bunlar kurumun o anki gereksinimlerine göre gerçekleştirilir.

Kamu kurumlarına iş başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız, ilanları nereden bulabileceğiniz de bilinmelidir. Bu açıdan belediyenin kendi sitesi ilk incelenmesi gereken kaynaktır. Buna ek olarak Resmi Gazete, İŞKUR ve ilan.gov.tr gibi platformlar da incelenmelidir.

Iğdır Belediyesi İş Başvurusu

Iğdır Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, iş başvurusunu nereye ve ne zaman yapacağınız ilanlarda sizinle paylaşılacaktır. Bu nedenle ayrıntılı olarak incelemek hangi evraklarla nereye gitmeniz gerektiğine, başvurunun hangi adrese olacağına, tarihlere ve başvuru hakkında tüm merak ettiklerinizi görmenize yardım eder.

Iğdır İş İlanları

Iğdır Belediyesi bir personel gereksinimi olduğunda gerekli ilanları yayınlamaktadır. Bunların haricinde olan seçeneklerinizi değerlendiriyorsanız, ilde bulunan farklı kamu kurumları da incelenebilir. İlanlar yayınlandığında kısa sürede başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra dijital ortamlarda yer alan kariyer platformlarını da incelemek, özel sektördeki fırsatları görmenizi sağlar. Sitemiz de Iğdır’da bulunan iş olanaklarını sizlere ulaştırmaktadır.

No Pozisyonlar
1 Mağaza Satış Temsilcisi Iğdır
2 Turkcell Kurumsal Satış Temsilcisi
3 Satış Lideri
4 Satış Mühendisi
5 Mağaza Satış Temsilcisi Iğdır
6 Tıbbi Satış Temsilcisi
7 Dağitim Merkezi̇ Şube Sorumlusu – Iğdir
8 Bölge Satış Sorumlusu / Diyarbakır
9 Satış Mühendisi
10 Birikim Güvence Danışmanı – Tüm Türkiye
11 Mağaza Alan Müdürü – Doğu Anadolu

Güncel Iğdır İş İlanları için TIKLAYIN.

15 Comments

 1. 27 yaşındayım Van da yaşıyorum lise mezunuyum B sınıfı ehliyetim mevcut şoförlük yapabilirim

 2. 22 yaşındayım 2014 harita teknikeri mezunuyum.Belediyenizin bünyesinde görev almak istiyorum yetkililerin bana yardımcı olmasını istiyorum Ağrı doğubeyazıtta ikamet ediyorum ığdırda yerleşebilirim,bir sıkıntı olmaz

 3. inşaat mühendisiyim çalışmak istiyorum yapı denetim tecrübem var 05077348157

 4. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 5. 24 yaşındayım meslek lisesi mezunuyum belediyeniz bünyesinde görev almak istiyorum lastikli kepçe operatörüyüm(loder) E sınıfı ehliyete ve G sınıfı iş makinası belgesine sahibim aydında ikametgah etmekteyim ığdırda görev almak istiyorum belediyenizde çalışmak istiyorum yetkililerden haber bekliyorum 05

 6. 26 yasındayım makına teknıkerıyım unuverste mezunuyum beledıyenızın bunyesınde görev almak ıstıyorum.yetkılılerın bana yardımcı olmasını ıstıyorum malatyada ıkamet edıyorum ama ıgdırda yerlesebılırım bı sorun olmaz 05347979260

 7. ben üniversite mezunuyum şimdi iktisat dördüncü siniftayim kadroda yer almak istiyorum

 8. 27 YASINDAYIM İZMİR DE İKAMET EDİYORUM. GEREKİRSE IĞDIRDA BULUNURUM EKMEĞİM İÇİN. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*