Iğdır Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Iğdır belediyesi işçi alımı

Iğdır Belediyesi Personel Alımı

27 Mayıs 1992 tarihinde Kars ilinden ayrılarak Türkiye’nin 76. ili olan Iğdır, 4 ilçe, 8 belediye ve 157 köyden oluşan ve Doğu Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde, Türkiye’nin en doğusunda yer alan bir ildir.

Iğdır belediyesi işçi alımı

Iğdır Belediyesi Personel Alımı

Halkının temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılık olan Iğdır Belediyesi, sanayi ve turizm alanlarında geri kalan Iğdır’ı bu alanlarda geliştirmek ve modern bir kimliğe bürünmesini sağlamak amacıyla ciddi çaba sarf etmektedir.

Özellikle sanayi alanında istihdamı arttırabilmek adına yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Iğdır Belediyesi, belediye bünyesinde çeşitli alanlarda istihdam etmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Iğdır Belediyesi İşçi Alımı

Yıl içerisinde gerekli olan miktarlarda ihtiyaç duyulan birimlere kademeli olarak sözleşmeli personel alımı yapacak olan Iğdır Belediyesi, bünyesinde çalışmak isteyen işçilerin belediyenin yapacağı işçi alım ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Iğdır Belediyesi İş İlanları

Tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin en önemli illerinden olan Iğdır’ı kültürel zenginlikleriyle daha çok tanınır hale getirmek isteyen Iğdır Belediyesi, bu anlamda yürüttüğü ar-ge çalışmaları kapsamında çok sayıda personel alımı yapacağını belirtti.

Resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile personel alımı yapacağını duyuran Iğdır Belediyesi, bünyesinde çalışmak isteyenlere en az ilköğretim mezunu olmaları ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları şartını koydu.


Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Iğdır Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Iğdır Belediyesi personeli olmak isteyen ve Iğdır ilinde ikamet etmekte olan vatandaşların Iğdır Belediyesi resmi internet sitesini takip ederek yayınlanan iş ilanlarını incelemeleri ve kendilerine uygun olan pozisyonlar için iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Iğdır  İş İlanları

Iğdır iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Iğdır iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Iğdır iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Iğdır iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Hatay personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Tuzluca belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Aralık belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Karakoyunlu belediyesi iş ilanları için tıklayın.

11 yorum

 1. 27 YASINDAYIM İZMİR DE İKAMET EDİYORUM. GEREKİRSE IĞDIRDA BULUNURUM EKMEĞİM İÇİN. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

 2. 26 yasındayım makına teknıkerıyım unuverste mezunuyum beledıyenızın bunyesınde görev almak ıstıyorum.yetkılılerın bana yardımcı olmasını ıstıyorum malatyada ıkamet edıyorum ama ıgdırda yerlesebılırım bı sorun olmaz 05347979260

 3. 24 yaşındayım meslek lisesi mezunuyum belediyeniz bünyesinde görev almak istiyorum lastikli kepçe operatörüyüm(loder) E sınıfı ehliyete ve G sınıfı iş makinası belgesine sahibim aydında ikametgah etmekteyim ığdırda görev almak istiyorum belediyenizde çalışmak istiyorum yetkililerden haber bekliyorum 05

 4. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 5. 22 yaşındayım 2014 harita teknikeri mezunuyum.Belediyenizin bünyesinde görev almak istiyorum yetkililerin bana yardımcı olmasını istiyorum Ağrı doğubeyazıtta ikamet ediyorum ığdırda yerleşebilirim,bir sıkıntı olmaz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*