Isparta Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Isparta Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Isparta iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Akdeniz Bölgesinde bulunan Isparta, yöreye özgü el dokuması halıları ve gülleriyle bilinen bir ildir. Bu sayede her yıl büyük bir gelişme göstererek, büyümesini sürdürmektedir. Isparta Belediyesi bu doğrultuda projeler yaparak vatandaşların yeni gereksinimlerini, ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Akdeniz Bölgesinde gül diyarı olarak bilinen Isparta her geçen gün büyüyen ve yatırımları artan bir coğrafya olmaktadır. bu noktada Isparta Belediyesi büyük yük almaktadır. Bu doğrultuda da önemli ölçüde personel ihtiyacı ortaya çıkan Isparta Belediyesi personel alımı yapıyor. Yeni planlanan yatırımların daha hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi ve mevcut yatırımlarının kısa sürede tamamlanması için yapılan personel alımları senenin farklı zamanlarında yapılıyor.

Isparta Belediyesi İş İlanları

Isparta’da yaşayan birçok vatandaş iş başvurusu için öncelikle Isparta Belediyesini tercih ediyor. Bu bakımdan belediyenin sene içerisinde yayınlamış olduğu iş ilanlarını sıkı bir şekilde takip ediyorlar. Bu çerçevede Isparta Belediyesi de boş kadrolara sık sık alım yapıyor ve vatandaşları belediye bünyesinde istihdam ediyor. İlanları kaçırmak istemeyen ve başvuru tarihlerinde başvurularını tamamlamak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesini takip etmeleri gerekiyor.

Isparta Belediyesi Personel Alımı

Isparta Belediyesi 2022 yılı itibariyle yıl içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapıyor. Bünyesinde faaliyet gösteren birimlerde oluşan boşlukları doldurmak ve özellikle beden işçisi noktasında personele ihtiyaç duyan belediye bu ihtiyacı personel alarak kapatmaya çalışıyor. Işçi, zabıta memuru, özel güvenlik, memur vb. alımlar yapan belediyenin iş ilanlarında istenen şartların karşılanması gerekiyor. Bu noktada personel alımı ile ilgili diğer bilgiler için ilanları takip etmek gerekiyor.

Isparta Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Isparta Belediyesi personel alımlarında engelli vatandaşlar için de kadro ayırıyor. Belediyede faaliyet gösteren birimler içerisinde uygun olan alanlarda istihdam edilmek üzere engelli vatandaşların başvurusunu alan belediye bu başvuruları hızlı bir şekilde değerlendirerek sonuçlandırıyor. Vatandaşlar bu başvurular için personel alım ilanlarını takip ediyorlar. Ayrıca başvuru yapabilmek ve başvurunun kabul edilmesi için engelli raporunun belediyeye iletilmesi gerekiyor.

Isparta Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Isparta Belediyesi bölgenin önemli kamu kurumlarından biri olarak öne çıkıyor. Bu noktada bir kamu kurumunda işe girmek isteyen birçok vatandaş belediyeye iş başvurusunda bulunuyor. Diğer taraftan Isparta Belediyesi çeşitli zamanlarda ve mevsimlik olarak işçi alımı yapıyor. Sözleşmeli ve sözleşmesiz olarak yapılan bu alımlar sayesinde önemli hizmetler sağlanıyor. Isparta Belediyesi işe aldığı bu işçilerin sosyal haklarını da gözetiyor. Bu bakımdan işçi alımlarını takip ederek belediyeye başvuruda bulunulabilir.

Isparta Belediyesi Zabıta Alımı

Isparta Belediyesi başta Zabıta birimi olmak üzere birçok farklı personel alımı yapıyor. Bu alımlarda her birim için farklı kriterler isteniyor. Bu noktada zabıta alımlarında T.C. vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, kamu hizmetinden mahrum olmamak, yüz kızartıcı suça bulaşmamak vb. şartlar isteniyor. Ayrıca bazı alımlar için KPSS puanı da gerekli oluyor. Bu şartları karşılayan erkek ve kadın vatandaşlar zabıta olmak için başvuruda bulunabiliyorlar.

Isparta Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Özel güvenlik personeli alımları senenin farklı zamanlarında yapılıyor. Isparta Belediyesi hem belediye bünyesinde hem de belediyeye bağlı iştirak şirketlerinde istihdam edilmek üzere özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Başvurularda özel güvenlik eğitimi sertifikasına sahip olmak erkek ve kadınlar için ayrı ayrı bazı fiziksel özelliklere sahip olmak şartı aranıyor. Bu şartı karşılayan Ispartalı vatandaşlar belediyeye iş başvurusunda bulunabilirler.

Isparta Belediyesi İş Başvurusu

Isparta Belediyesine iş başvurusunda bulunmak için belediyenin resmi internet sitesini takip etmek gerekiyor. Burada yayınlanan ilanları takip ederek ve başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunmak mümkün oluyor. Bunun yanında bazı birimler için yapılan personel alımlarında belediye tarafından istenen evraklar ve formlar belediyeye teslim edilmelidir. Evrakların teslimi de başvuru tarihleri arasında yapılmalıdır.

Isparta Belediyesi Duyurular

Isparta Belediyesi iş başvuruları ile birlikte sonuçları ve personel alım ilanlarını internet sitesi üzerindeki ilanlar sayfası üzerinden duyuruyor. Duyurular kısmında iş ilanı ile ilgili her türlü ayrıntılı bilgi veriliyor. Başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı ve hangi şartların istendiği açık bir şekilde ifade ediliyor. Burayı düzenli bir şekilde takip eden vatandaşlar kolay bir şekilde başvurularını tamamlayabilirler.

Isparta Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Isparta Belediyesi sene içerisinde bünyesinde yer alan birimler için personel alımı yapıyor. Bu birimlerde oluşan kadrolar için açılan ilanlar neticesinde birçok vatandaş istihdam ediliyor. Bu birimler arasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü gibi birimler yer alıyor.

Güncel Isparta İş İlanları için TIKLAYIN.

4 Comments

  1. SELAMÜN ALEYKÜM BEN BİROLKARAGÖZ 4 AYDIR İŞSİZİM EŞİM HASTA 2 TANE COÇUĞUM VAR E A 2 EHLİYETİM VAR İNŞAATDAN ANLARIM BAHCE İŞLERİNDEN ANLARIM LÜTVEN YETKİLİLERİN DİKKATİNE BENDE ISPARTAIN VATANDAŞIYIM İŞE İHTİYCIM VAR EVİM KİRA 2 AYDIR KİRAYI YATIRAMADIM BAYRAM GELİYOR SAYIN BEYEDİYE BAŞKANIMIZ YUSUF ZİYAGÜNAYDIN DAN ÖNCE ALLAHDAN VE SONRA BAŞKANIMIZDAN İŞ İSTİYORUM UMARIM BİZLERİ DUYAR VE ELİNİ UZATIR ŞİMDİDEN HERKESİN RAMAZAN BAYRAMI NI KUTLAR EN İÇDEN DİLEKLERİMİ SUNARIM MUMESAJI OKUYAN MÜSLÜMAN KARDEŞİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN TLN 05464731086

  2. SELAMÜN ALEYKÜM BEN BİROLKARAGÖZ 4 AYDIR İŞSİZİM EŞİM HASTA 2 TANE COÇUĞUM VAR E A 2 EHLİYETİM VAR İNŞAATDAN ANLARIM BAHCE İŞLERİNDEN ANLARIM LÜTVEN YETKİLİLERİN DİKKATİNE BENDE ISPARTAIN VATANDAŞIYIM İŞE İHTİYCIM VAR EVİM KİRA 2 AYDIR KİRAYI YATIRAMADIM BAYRAM GELİYOR SAYIN BEYEDİYE BAŞKANIMIZ YUSUF ZİYAGÜNAYDIN DAN ÖNCE ALLAHDAN VE SONRA BAŞKANIMIZDAN İŞ İSTİYORUM UMARIM BİZLERİ DUYAR VE ELİNİ UZATIR ŞİMDİDEN HERKESİN RAMAZAN BAYRAMI NI KUTLAR EN İÇDEN DİLEKLERİMİ SUNARIM MUMESAJI OKUYAN MÜSLÜMAN KARDEŞİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*