İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Isparta Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Isparta Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Yerleşim tarihi Paleolitik döneme kadar uzanmakta olan ve Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Isparta, 1923 yılında Cumhuriyetin ilanı ile birlikte il statüsüne alınmıştır.

Isparta belediyesi işçi alımı

Isparta Belediyesi Personel Alımı

Isparta Belediyesi, kentte yaşayanların eğitim, bilim, kültür, sağlık, ulaşım gibi huzurlu ve güvenli bir kent taleplerine en üst düzeyde cevap vererek, birçok faktör ve aktiviteyi bir arada bulundurarak, kendi coğrafyası için de ‘Hedeflenebilir İdeal Kent’i kurma misyonuyla yatırımlar yapan ‘Örnek Bir Belediye’ olma hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu geniş kapsamlı hedefler doğrultusunda birçok alanda yatırım yapan Isparta belediyesi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacak.

Isparta Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna alacağı personeller için genellikle Aksaray Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınlayan belediye yetkilileri son dönemde kadroya dâhil edilmek istenen personeller ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Isparta Belediyesi İş İlanları

Isparta’nın tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkarak, kenti daha iyi ekonomik, sosyal, kültürel ve fiziki imkânlara kavuşturmak isteyen Isparta belediyesi bu amaçlarını gerçekleştirmek doğrultusunda ihtiyaç duyduğu bazı alanlarda personel alımı yapmak üzere internet sitesinden iş ilanı yayınladı.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Isparta Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Isparta belediyesi kadrosunda memur olarak çalışmak isteyenlerin KPSS sınavına girerek açılacak kadroları tercih etmesi gerekmektedir. Isparta Belediyesi bünyesinde taşeron işçi kadrosuyla ya da sözleşmeli işçi kadrosuyla çalışmak isteyenlerin ise belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanan iş ilanında bulunan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Isparta  İş İlanları

Isparta iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Isparta iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Isparta iş ilanları

 • Aşçı – Aşçı Yardımcısı
 • Garsonlar – Komiler
 • Saha Tanıtım Temsilcisi (Akdeniz Bölgesi)

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Isparta iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Isparta personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Yalvaç belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Eğirdir belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Şarkikaraağaç belediyesi iş ilanları için tıklayın.

4 Yorum

 1. ilhan 15 Nisan 2014

  isallah olur

 2. ilhan cakacı 15 Nisan 2014

  baskan bidek

 3. BİROL KARAGÖZ 24 Temmuz 2014

  SELAMÜN ALEYKÜM BEN BİROLKARAGÖZ 4 AYDIR İŞSİZİM EŞİM HASTA 2 TANE COÇUĞUM VAR E A 2 EHLİYETİM VAR İNŞAATDAN ANLARIM BAHCE İŞLERİNDEN ANLARIM LÜTVEN YETKİLİLERİN DİKKATİNE BENDE ISPARTAIN VATANDAŞIYIM İŞE İHTİYCIM VAR EVİM KİRA 2 AYDIR KİRAYI YATIRAMADIM BAYRAM GELİYOR SAYIN BEYEDİYE BAŞKANIMIZ YUSUF ZİYAGÜNAYDIN DAN ÖNCE ALLAHDAN VE SONRA BAŞKANIMIZDAN İŞ İSTİYORUM UMARIM BİZLERİ DUYAR VE ELİNİ UZATIR ŞİMDİDEN HERKESİN RAMAZAN BAYRAMI NI KUTLAR EN İÇDEN DİLEKLERİMİ SUNARIM MUMESAJI OKUYAN MÜSLÜMAN KARDEŞİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN

 4. BİROL KARAGÖZ 24 Temmuz 2014

  SELAMÜN ALEYKÜM BEN BİROLKARAGÖZ 4 AYDIR İŞSİZİM EŞİM HASTA 2 TANE COÇUĞUM VAR E A 2 EHLİYETİM VAR İNŞAATDAN ANLARIM BAHCE İŞLERİNDEN ANLARIM LÜTVEN YETKİLİLERİN DİKKATİNE BENDE ISPARTAIN VATANDAŞIYIM İŞE İHTİYCIM VAR EVİM KİRA 2 AYDIR KİRAYI YATIRAMADIM BAYRAM GELİYOR SAYIN BEYEDİYE BAŞKANIMIZ YUSUF ZİYAGÜNAYDIN DAN ÖNCE ALLAHDAN VE SONRA BAŞKANIMIZDAN İŞ İSTİYORUM UMARIM BİZLERİ DUYAR VE ELİNİ UZATIR ŞİMDİDEN HERKESİN RAMAZAN BAYRAMI NI KUTLAR EN İÇDEN DİLEKLERİMİ SUNARIM MUMESAJI OKUYAN MÜSLÜMAN KARDEŞİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN TLN 05464731086

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.