Karaman Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Karaman Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Karaman iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. İç Anadolu bölgesinde bulunan Karaman günümüzde önemli bir ticaret, sanat ve kültür merkezidir.  Köklü bir geçmişe sahip olup her yıl gelişmeye devam etmektedir. Dolayısıyla bölgenin ve insanların sürekli yeni ihtiyaçları oluşmaktadır.

Karaman Belediyesi Personel Alımı

Karaman Belediyesi vatandaşlara verdiği hizmetler çerçevesinde personel kadrosunu güçlendiriyor. Bu noktada personel alımı yapan belediye birçok vatandaş için istihdam kapısı oluyor. Bulunduğu bölge itibarıyla tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle öne çıkan belediye her geçen gün daha fazla personele ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyacı gidermek için de senenin farklı zamanlarında personel alımı yapıyor. Karaman’da yaşayan vatandaşlar personel alımlarını takip ederek başvuruda bulunabilirler.

Karaman Belediyesi İş İlanları

Karaman Belediyesi sene içerisindeki alımlarını resmi internet sitesinden yayınladığı iş ilanlarıyla yapıyor. İş ilanlarında gerekli belgeler ve başvuru tarihlerinin yanı sıra başvuru formu ve başvuruların nasıl ve ne şekilde yapılacağı da ayrıntılı bir şekilde ifade ediliyor. Bu noktada bu ilanları takip eden vatandaşlar kolay bir şekilde iş başvurusunda bulunabiliyorlar. İlgili ilanları kaçırmamak ve istenen tarihlerde başvurmak için de belediyenin internet sitesini takip etmek gerekiyor.

Karaman Belediyesi Personel Alımı

Karaman belediyesi personel alımlarını 2022 yılı başından itibaren farklı zamanlarda yapıyor. Bu tarihleri kaçırmak istemeyenler belediyenin resmi internet sitesi üzerinden takip etmeleri gerekiyor. İşçi, memur, şoför, zabıta ve diğer pozisyonlar için alım yapan belediye bu noktada personel sayısını artırarak ihtiyacını gideriyor. Bu sayede belediye vatandaşlara daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı amaçlıyor.

Karaman Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Karaman Belediyesinde birçok engelli personel çalışıyor. Bu çerçevede personel alımlarında engelli personel için de kadro ayıran belediye engelli vatandaşlara bu noktada önemli derecede destek sağlamış oluyor. Belediyenin bazı birimlerinde uygun pozisyonlarda istihdam edilen engelli personellerin alımları da sene içerisinde yapılıyor. İstenen belgelerle birlikte engelli raporunu iş başvurusunda belediyeye bildiren vatandaşlar başvurularını tamamlayabiliyorlar.

Karaman Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Karaman Belediyesi beden gücü açısından birçok işçiye ihtiyaç duyuyor. Temizlik işleri, park ve bahçeler ile fen işlerinden istihdam edilen işçiler hem sözleşmeli hem de sözleşmesiz olarak istihdam ediliyor. Bu çerçevede işçi alımlarını ihtiyaca göre belirleyen belediye işçi alım ilanlarını da resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Aldığı işçilerin sosyal haklarını da teslim eden belediye bu noktada önemli bir sosyal belediyecilik anlayışı sergiliyor.

Karaman Belediyesi Zabıta Alımı

Zabıta birimi Karaman Belediyesinde en çok personel alan birimlerin başında geliyor. Zabıta alım ilanları senede birkaç defa belediyenin sitesinde yayınlanıyor. İlanlarda T.C. vatandaşı olmak, kamu hizmetlerinden mahrum olmamak lise mezunu olmak ve en az 60 KPSS puanına sahip olmak gibi şartlar isteniyor. Bu şartları karşılayan vatandaşlar başvurularını ilandaki başvuru formu üzerinden tamamlayabiliyorlar. Başvuruları değerlendiren belediye personel alımlarını gerçekleştiriyor.

Karaman Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Karaman Belediyesinde ihtiyaç duyulan bir diğer personel ise özel güvenlik personeli oluyor. Belediyeye ait binalarda ve park ile bahçelerde görevlendirilen özel güvenlikler için senenin farklı zamanlarında personel alım ilanları yayınlanıyor. İlanları takip eden vatandaşlar belediyenin resmi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabiliyorlar. Özel güvenlik ilanına başvurmak için güvenlik sertifikasına sahip olmak ve bazı fiziki özellikleri karşılamak gerekiyor.

Karaman Belediyesi İş Başvurusu

Karaman Belediyesi iş başvuruları son derece kolay bir şekilde yapılıyor. Belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarda nasıl ve nereye başvurulacağı, başvuru için gerekli belgelerin neler olduğu gibi bilgiler ayrıntılı bir şekilde ifade ediliyor. Bu bilgiler doğrultusunda özellikle başvuru formunu ve dilekçeyi düzgün bir şekilde doldurarak belediyeye iletmek gerekiyor. Bu şekilde tamamlanan iş başvuruları belediye tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlanıyor.

Karaman Belediyesi Duyurular

Karaman Belediyesi birçok hizmeti ve işe alım ilanlarını internet sitesi üzerindeki duyurular bölümünden yayınlıyor. Bu çerçevede Karaman Belediyesine iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların iş ilanlarını takip etmeleri bunun için de sık sık duyurular sayfasını takip etmeleri gerekiyor. İlanlarla ilgili her türlü ayrıntılı bilgi burada veriliyor. Bu sayede vatandaşlar uygun gördükleri ve şartlarını karşıladıkları pozisyonlara başvuruda bulunabiliyorlar.

Karaman Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Karaman Belediyesinde iş başvurusunda bulunulabilecek birçok birim bulunuyor. Personel açısından onlarca personelin çalıştığı bu birimlerde sene içerisinde bazı boşluklar oluşuyor. Bu boşlukları doldurmak için de belediye personel alımı yapıyor. Bu çerçevede en çok alım yapılan birimler İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Müdürlüğü, Fen işleri Müdürlüğü oluyor.

Güncel Karaman İş İlanları için TIKLAYIN.

18 Comments

 1. Elektrik ustasıyım lise mezunuyum belediye elektrik bünyesinde çalışmak istiyorum başkanım

 2. İyi günler sayın Başkan ben Anadolu Üniversitesi adalet mezunuyum. Ayrıca kmü ilk ve acil yardım (paramedik) bölümü okuyorum hali hazırda. İlk yardım sertifika, ingilizce A1-A2 ssertifikam, microsoft Excel sertifikam, işaret dili sertifikam bulunmakta belediye bünyenizde evrak düzenleme gibi hukuk alanı veya başka alanda çalışmak istiyorum

 3. Sayın Başkanım 28 yaşındayım Mobilya Marangoz ustayım 8 yıldır bu işi yapıyorum bünyenizde çalışmak istiyorum İlginizi için teşekkür ederim.

 4. Sayin baskanim ben 1990 dogumlu 30 yaşındayım 3 tane cocugum var esim hasta 5.6 aydir hasta tedavi görüyo ve sigortalı işe ihtiyacım var temizlik gibi yardımcı olursaniz sevinirim . Saygılarımla

 5. 23 yasındayım ziraat teknikerliği önlisans mezunuyum diksiyon sertifikam var src2 sertifikam var iş arıyorum.

 6. kardeşim güzel yazmıssınız da ıhale usulu alınıyor sen bıreysel olarak basvurup gıremessın

 7. Tsk da bes yil uzm.cvs olarak calistim 2008 de kendi istegimle ayrildim 2013 kpss den 67 puan aldim 2014 acik ogretim fakultesine tercih yaptim silahli ögg kimligim var askeri köpek egiticiligi diplomam var,patlayicilar konusunda egitimim var,komanda sinifindan ayrildim afad egitimi aldim ,0505 7778 9034 23.01.1979 ankara dogumluyum.kocaelinde ikamet ediyorum aciktan atamaile atanmak istiyorum arz ederim.

 8. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 9. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 10. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 11. sosyal hızmetler bolumu son sınıf ögr.5yıl m.e.b.okullarda çalıştım,bılgısayar sertıfıkam,yetenek belgem var.27 yasındayım bunyenızde çalışmak istiyorum teşekkürler 05437822053

 12. Mobilya marangoz ustayim 14 yıldır dekorasyon ustayim yaşım 28 yaşın dayim bünyenizde çalışmak istiyorum İlginizi için teşekkür ederim tlf numaram 05535966367

 13. 27 YASINDAYIM KARAMAN DA İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*