Kilis Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kilis Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kilis iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Kilis, renkli yapısıyla dikkat çekmektedir. Hareketli bir coğrafyada bulunmakta olup sınır illerimiz arasındadır. İlerlemesine devam etmekte olan şehrin yeni gereksinimleri de bulunmaktadır.

Kilis Belediyesi bunlara cevap vererek, vatandaşlara en iyi hizmeti sunabilmek için birçok farklı projenin, hizmetin altına imza atmaktadır. Bunların yapılması sırasında ya da gelişen yapısının personel ihtiyacını karşılamak hedefiyle yeni işe alımlar gerçekleştirilmektedir.

Bunlar farklı pozisyonlara yönelik olabilmektedir. Dolayısıyla Kilis’te yaşıyorsanız ve iş arayışınız varsa düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir. Böylece yeteneklerinize uygun ilanları kısa sürede bulmanız mümkündür.

kilis belediyesi iş ilanları

Kilis Belediyesi İş İlanları

Belediyeler yılın farklı dönemlerinde gereksinimlerine göre personel alımları yapmaktadır. Bunlar bulundukları bölgedeki vatandaşlara birçok fırsat sunmaktadır. Bunların son başvuru tarihleri olması sebebiyle düzenli incelenmesi, kişilerin kendine uygun fırsatları kaçırmaması gerekir.

Adayların gerekli genel ve özel koşullara uyum göstermesi de son başvuru tarihi kadar önemlidir. Zira zamanında müracaat edilse de yerine getirilmiyorsa kabul alınmayabilir. Kilis Belediyesi kurum olarak geniş bir yapıya sahiptir. Alım gerçekleştirilebilecek bazı pozisyonlar şöyledir;

 1. Zabıta
 2. Arşivci
 3. Şoför
 4. Çaycı
 5. Temizlik Görevlisi
 6. İşçi
 7. Memur
 8. Park ve Bahçe İşçisi
 9. Güvenlik Görevlisi

Bunların dışında da adayların başvurabileceği pozisyonlar vardır. Ancak müracaat için ilanın açık olması gerekir. Platformumuz iş olanaklarına kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Kilis Belediyesi İşçi ve Memur Alımı

Kilis Belediyesinin eleman alabileceği çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan bazıları, adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı gerektirebilir. Bu nedenle önceden girmek, istendiği durumda sorun olmadan müracaat yapılmasına yardımcı olacaktır.

Başvurunun yapılabilmesi için açık ilanların yapılması gerekmekte olup bunları kontrol edebileceğiniz farklı yerler vardır. Belediyelerin resmi siteleri bunlardan ilkidir. Resmi Gazete ve ilan.gov.tr de bu kapsamda değerlendirilebilir. Ayrıca İŞKUR da düzenli olarak incelenmelidir.

Böylece bilgi ve yetkinliklerinize uygun olan pozisyonları kısa sürede görmeniz ardından buna göre başvuru yapmanız mümkündür.

Kilis Belediyesi İş Başvurusu

Belediyeler bir kamu kurumu olması sebebiyle iş başvurusunun nasıl olacağı birçok kişinin aklında yer almaktadır. Bunun için yalnızca ilanı ayrıntılı kontrol etmek gerekir. Zira her yapılan alımda başvuru adresi, adaylarda aranan genel ve özel nitelikler, son başvuru tarihi gibi bir takım bilgiler değişebilir.

Kilis Belediyesinin ilanını değerlendirdikten sonra duyuruda belirtilen evraklar ile beraber ilgili adrese giderseniz, gerekli başvuru işlemlerini kısa süre içinde, sorunsuz olarak tamamlamanız mümkündür.

Kilis İş İlanları

Her sene büyümesine devam eden Kilis iş olanakları bakımından birçok fırsat sunmaktadır. İş arıyorsanız belediyeler dışında yer alan kamu kurumları da yılın farklı zamanların personel alımları yayınladığı için bunlar da takip edilebilir. Şehirde özel sektör oldukça canlı olup bu kapsamda iş olanakları bulmanız da mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
2 Endüstri Mühendisi
3 Elektrik Teknikeri
4 Satış Temsilcisi-Gaziantep-Kilis-Birecik-Nizip-
5 Bölge Satış Yöneticisi
6 Elektrik Teknikeri
7 Mühendis/Uzman
8 Vardiya Mühendisi
9 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
10 Mağaza Müdür Yardımcısı
11 Mağaza Müdürü
12 Gıda Mühendisi
13 Kasiyer
14 Satış Temsilcisi
15 Mağaza Satış Danışmanı Kilis

Güncel Kilis İş İlanları için TIKLAYIN.

8 Comments

 1. mrb uzman çavuşluktan sözleşmem gereği btince istifa ettim uygun kadronuzda görev almak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim 05070490995 gaziantep

 2. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 3. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 4. Turk sılahlı kuvvetlerıde 2 yıl uzman cavus olrak gorev yaptım kendı ıstegımle ısten ayrıldım. Aynı zaman da LİSANS İŞLETME mezunuyum norm kadronuzda acık varsa 657 tabı devlet memuru olarak gorev almak ıstıyorum gerenın yapılmasını arzz ederım..=507 793 76 49=

 5. uzman çvş tan ailevi sebeplerden dolayı ayrıldım belediyeniz bünyesinde açık olan kadronuzda çalışmak isterim. 05425121468

 6. k.maraşta yaşıyorum güzel sanatlar ,kamu yönetimi 4üncü sınıftayım b sınıfı ehlıyetim özel sektörde teknikerlik yapıyorm devlet garantisi olan iş arıyormm

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*