İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gölbaşı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Gölbaşı Belediyesi Personel Alımı

Şehir kavramı günümüz insanları için birçok anlama karşılık geliyor. Belediyelerin hizmet potansiyellerinin arttırılması da bu anlamlardan bir tanesi. Şehirlerimizin ilerlemesi ve bu nedenle istihdam noktasında artış yaşanması oldukça doğal bir olay. Bu nedenle Gölbaşı Belediyesi personel alımı yapılmasındaki teme sebep; insanların yerel yönetimlerden bekledikleri çeşitli hizmetlerdir. Yapılan bu alımlar geçici ve kalıcı personel olmak üzere iki ana grupta incelenebilir.

Gölbaşı Belediyesi Ankara sınırlarına olan yakınlığıyla bilinen gelişmekte olan bir belediyedir. İlerleyen hizmet potansiyeli ve artan nüfusuyla her geçen gün hizmet verme konusunda daha iyi yerlere gelmektedir. Sahip olduğu konuma gelmesinde işçi ve memurların büyük oranda sundukları hizmetlerin katkısı fazladır. Gölbaşı Belediyesi iş başvurusu 2017 yılı içerisinde müracaat tarihleri aralığında eksiz olarak yapılmalıdır.

Gölbaşı Belediyesi Personel Alımı

Gölbaşı Belediyesi İşçi Alımı

Gölbaşı Belediyesi işçi alımı kapsamında şu anda aktif olarak sürdürülen bir duyuru bulunmamaktadır. Ancak geçtiğimiz kış döneminde, belediye oldukça esnek şartlarla aldığı işçilerle uzun soluklu çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Burada ilanları takip edebilmek için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı devamlı inceleyebilirsiniz. Bunun yanında http://www.ankaragolbasi.bel.tr/index2.php?page=duyuru adresini ziyaret ederek de kurumun resmi internet sayfası üzerinden ilan takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Mevsimlik potansiyelle hareket eden Gölbaşı Belediyesi işçi alımlarını kış ile yaz dönem geçişlerinde yapmaktadır. Bu nedenle de Eylül Ekim aylarında yerel yönetimlerin çeşitleri pozisyonlarında çalıştırılmak üzere işçi alımı yapılması öngörülmektedir.

Gölbaşı Belediyesi Memur Alımı

Memur personel alımının sürekli kadrosuna verilen addır. Dolayısıyla memuriyet unvanını edindikten sonra belirli konulara aykırı bir durumunuz olmadığı sürece işsiz kalmak gibi bir derdiniz olmaz. Gölbaşı Belediyesi memur alımı duyuları ile memuriyet hakkını kazanıp, aylık düzenli olarak ödeme alabilmek için KPSS sınavında belli bir puanı almanız gerekmektedir. Çünkü kurum genellikle alımlarını bu sınav çerçevesinde yapmaktadır.

En azından baraj puanını aştıktan sonra belediyenin duyurular sayfasından memur alımlarını takip ederek meslek sahibi olabilirsiniz. Kurumun KPSS haricinde aradığı diğer şart ise verilecek göreve olan uyumluluk derecesidir.

Vezne görevlisinden belediye içi defterdarlara kadar hemen her pozisyonda Gölbaşı Belediyesi memur alımı yapılmaktadır. Ancak memuriyet alımları işçi alımlarına göre daha az yapılmakta ve bu alımların az olmasının sebebi de çalışanların emeklilik süreçlerine kadar göreve devam etmeleridir.

Kamu personeli başvuruları genellikle elektronik ortamdaki İş Talep Formu ile gerçekleştirilmektedir. Hatta çoğu zaman bizzat yapılan müracaatlar ile posta yoluyla yapılan başvurular kabul görmemektedir. Bu nedenle adayların memur alımlarına dair kriterleri iyi analiz etmesi gerekmektedir.

Gölbaşı İş İlanları

Gölbaşı İş ilanları bay, bayan için açılabilmektedir. Buradaki ilan sayfamız üzerinden yayınlanan duyuruların bir kısmı belediye tarafından açılırken, bir kısmı da şahıs ve anonim şirketlerinin ilanları olmaktadır. Dolayısıyla iş arayan vatandaşların başvuru sürecinde ilan detaylarını dikkate almaları önemlidir.

Güncel Gölbaşı iş ilanları:

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de gölbaşı iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir