İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şehzadeler Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Şehzadeler Belediyesi Personel Alımı

Yasa kapsamında Manisa merkez ilçesinin ikiye bölünmesi neticesinde, Şehzadeler ilçe konumuna ulaşmıştır. Zamanda şehrin en kalabalık yerleşim yerlerinden biri olmuş ve bu doğrultuda da işsizlik oranı artmıştır. Şehzadeler Belediyesi personel alımı gerçekleştirerek, masa başı ya da sahada görevli olmak üzere her yıl yüzlerce kişiyi iş sahibi yapmaktadır.

Özellikle İŞKUR aracılığıyla yayınlanan Şehzadeler Belediyesi iş ilanları, bölge halkı tarafından yoğun ilgi görmektedir. İlçede açılan kurslara katılım oranı oldukça yüksek. Kurumun bünyesine memur ve işçi statüsünde çalıştırılmak üzere personel alınmaktadır.

Bu iki alım türünde de istihdam ortamı hazırlayan belediye, genel anlamda İşçi alımına yoğunlaşmaktadır. Memuriyet kadrosunun uzun süreli çalışanlarla dolmuş olması KPSS yoluyla yapılan alımların büyük oranda geri plana atılmasına sebebiyet vermiştir. Ancak kurum bünyesine işçi alımları devam etmektedir.

Şehzadeler Belediyesi Personel Alımı

Şehzadeler Belediyesi İşçi Alımı

Şehzadeler Belediyesi işçi alımı yılın belirli zamanlarında yapılmaktadır. Kurum, geçici işçi ve kalıcı işçi olmak üzere iki farklı türde alım yapmaktadır. Geçici işçilerin zam veya ikramiye alma durumları söz konusu değildir.

Ancak kalıcı işçilerin ikramiye zam alımlarında hakları mevcuttur. Kalıcı işçilerin maaşları 2500 Türk Lirasına kadar yasal çerçevelerde yükseltilebilmektedir. Belediye, maaş ödemelerinde gecikme veya borçlanma politikasına girmemektedir.

Belediye bünyesinde işçi olabilmek için kurumun ana binasına giderek, doldurduğunuz iş başvuru formunu teslim edebilirsiniz. Ayrıca İş-Kur birimine başvuruda bulunarak da, işçi alımlarından haberdar olabilir ve İş-Kur aracılığıyla müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şehzadeler Belediyesi Memur Alımı

Memur olabilmek için bazı şartları sağlıyor olmanız gerekir. Şehzadeler Belediyesi memur alımı şartlarını sağladıktan sonra, en son olarak da mülakat sistemini de geçerseniz devlet memuru olabilirsiniz. Gerek izin anlamında gerekse de çalışma saatleri açısından memurluk, diğer çalışma alanlarına göre daha rahattır.

Pozisyonun belirli sorumlulukları mevcut. Ancak bunları sağladığınız takdirde bulunduğunuz kurumdan emekli dahi olabilirsiniz. Eskiden memur olmak çok kolayken, günümüzde bu neredeyse tam tersi durumuna gelmiştir. Bu nedenle belediyenin memur alımı ilanlarını yakından takip etmeli ve mutlaka başvuru tarihleri arasında müracaatınızı gerçekleştirmelisiniz.

Şehzadeler İş İlanları

Sanayi bölgesine yakın olan Şehzadeler, ticari açıdan da gelişmiş bir bölge konumunda yer alır. Bundan dolayı ihtiyacınız olan işi kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. İş-Kur’ un web sitesi üzerinde tüm sektörlere ait işleri bulabilirsiniz.

Ayrıca söz konusu site üzerinden kendinize kayıt da oluşturabilir ya da kurumun en yakın birimine giderek, açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Güncel Şehzadeler iş ilanları şu şekildedir:

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir