Şehzadeler Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Şehzadeler Belediyesi Personel Alımı

Şehzadeler Belediyesi, 12 Kasım 2012 yılında TBMM’de kabul edilen bir kanun ile Manisa merkez ilçesinin ikiye bölünmesi sonucu ilçe belediyesi olarak kabul edilmiştir.

Mevcut kaynakları etkin ve etkili kullanarak vatandaşlarının ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayarak memnuniyetlerini sağlamak amacında olan Şehzadeler Belediyesi, belediyecilik hizmetlerini yasal mevzuat çerçevesinde geliştirerek yürütmektedir.

Vatandaş ve paydaşlarının memnuniyetini sürekli kılmak ve hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemek isteyen kurum bu sebeple personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Şehzadeler Belediyesi Personel Alımı

Şehzadeler Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna dahil edeceği personellerini genellikle sözleşmeli işçi statüsünde istihdam eden Şehzadeler Belediyesi, ayrıca çalışanları ve aileleri için birçok sosyal haklar da sunmaktadır.

Sözleşmeli ya da taşeron işçileri arasında maaş, sosyal hak ve mesai saatleri konusunda ayrım yapmayan Şehzadeler Belediyesi, herhangi bir arıza ya da etkinlik sebebiyle mesaiye kalmak durumunda olan personellerine maaş politikası gereği ek mesai ücreti ödemektedir.

Kurum, personellerine tanıdığı haklar ve eşitlik politikası ile vatandaşlarını memnun ettiği gibi çalışanlarını da memnun etmektedir.

Şehzadeler Belediyesi Memur Alımı

Memur olabilmek için bazı şartları sağlıyor olmanız gerekir. Şehzadeler Belediyesi memur alımı şartlarını sağladıktan sonra, en son olarak da mülakat sistemini de geçerseniz devlet memuru olabilirsiniz. Gerek izin anlamında gerekse de çalışma saatleri açısından memurluk, diğer çalışma alanlarına göre daha rahattır.

Pozisyonun belirli sorumlulukları mevcut. Ancak bunları sağladığınız takdirde bulunduğunuz kurumdan emekli dahi olabilirsiniz. Eskiden memur olmak çok kolayken, günümüzde bu neredeyse tam tersi durumuna gelmiştir. Bu nedenle belediyenin memur alımı ilanlarını yakından takip etmeli ve mutlaka başvuru tarihleri arasında müracaatınızı gerçekleştirmelisiniz.

Şehzadeler Belediyesi İş İlanları

Sosyal sorumluluk bilinciyle, şeffaf, adil, hesap verebilir bir yönetim anlayışını uygulayan Şehzadeler Belediyesi, personel alımı yapmak için internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarında personellerinin de bu anlayışla çalışmalarını istediğini belirtmektedir.

Yakın zaman içerisinde de iş ilanı yayınlaması beklenen kurumun bu iş ilanlarında kadroya alınacak personellerle ilgili bütün detayları paylaşacağı bilinmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Şehzadeler Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şehzadeler Belediyesi bünyesinde görev almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanlarını takip ederek, kendisine uygun gördüğü birim için Şehzadeler Belediyesi insan kaynakları birimine hazırladıkları özgeçmişleri (CV) ile birlikte giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar daha sonra mülakat tabi tutulmakta ve mülakat sonuncu da olumlu olan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Şehzadeler İş İlanları

Sanayi bölgesine yakın olan Şehzadeler, ticari açıdan da gelişmiş bir bölge konumunda yer alır. Bundan dolayı ihtiyacınız olan işi kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. İş-Kur’ un web sitesi üzerinde tüm sektörlere ait işleri bulabilirsiniz.

Ayrıca söz konusu site üzerinden kendinize kayıt da oluşturabilir ya da kurumun en yakın birimine giderek, açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Güncel Şehzadeler iş ilanları şu şekildedir:

 • Manisa Kasiyer
 • Manisa Satış Danışmanı
 • Satış Danışmanı – Manisa Magnesia AVM

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Şehzadeler iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*