Kırıkhan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kırıkhan Belediyesi Personel Alımı

Tarihi M.Ö. 3000 yıl öncesine dayanan Kırıkhan 1924 yılında ilçe merkezi olarak ilan edilmiştir.

Hizmet sunumunda kalite, nitelik ve kentsel estetiği ön planda tutmakla birlikte dürüstlük, şeffaflık, doğruluk ve yansızlık ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olarak faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten

Kırıkhan Belediyesi, bu faaliyetleri kapsamında ihtiyaç duyduğu bazı alanlarda personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Kırıkhan Belediyesi Personel Alımı

Kırıkhan Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi statüsüyle kadrosuna alan Kırıkhan Belediyesi’nin kadrosuna yeni alacağı personellerini sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir.

Belediye yetkililerinin işçi alımı aşamasında her zaman yaptığı gibi eşit ve adaletli bir şekilde seçim yapacağı kurumda bütün personellerin kendisine uygun iş ilanı için tercih yapmaları ve istenen iş için yeterli olup olmadıklarını belirlemek adına personel adaylarına mülakat yapılmaktadır.

Özellikle zabıta kadrosunda hizmet verecek olan adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Kırıkhan Belediyesi‘nde tüm personeller hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında çalışmakta ve herhangi bir sebeple mesaiye kalan personellerin belediyenin belirlediği ücret politikasına göre haklarının verilmektedir.

Kırıkhan Belediyesi Memur Alımı

Mühendislik alanlarına göre ihtiyaç durumunda alımlar yapılmaktadır. Çevre ve toplu konut çalışmalarında daha çok talep edilen inşaat ve elektrik mühendislik dallarının yanı sıra mimar alımları da gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle mimarlık mezunu adayların da şanslarını denemeleri mümkündür.

Kırıkhan Belediyesi memur alımı için aynı zamanda lise, ön lisans ve diğer lisans alanlarından mezun adayların da şansı bulunmaktadır. Fakat adayların dikkat etmeleri gereken bir ayrıntı alımın hangi yönde olduğudur.

Çünkü bazı alımlar sadece belirli bir mesleğe yönelik gerçekleştirilmektedir. Bu türden ilanlar genellikle “uzmanlık” düzeyindeki alımlar için düzenlenmektedir. Belirli bir mesleğe yönelik alımlarda mühendislik fakültesi mezunlarının yerleşme olasılığı oldukça yüksektir.

Kırıkhan Belediyesi İş İlanları

Kırıkhan Belediyesi, insan odaklı hizmet üreten, kentlilerin kendilerini ilgilendiren karar süreçlerine katılımını gözeten ve kendilerini sürekli geliştiren bir belediyecilik anlayışıyla faaliyet göstermektedir. Kadrosuna almaya hazırlandığı personeller için internet sitesinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirecek olan kurum, personel alımı yapacağı birimlere ve başvuru şartlarına iş ilanında detaylı olarak yer verecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Kırıkhan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kırıkhan Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların kurumun resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları, belediye binasında yer alan insan kaynakları birimine giderek başvurularını iletmeleri ya da İşkur tarafından açılan işçi alım görüşmelerine giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılan bütün başvuruların belediye yetkilileri tarafından değerlendirileceği bilgisini veren Kırıkhan Belediyesi, personeli olmayı hak kazanan adaylara insan kaynakları birimi tarafından bilgi verileceğini ve işe alım sürecinin başlatılacağını da belirtti.

Bilgi için tıklayın.

Kırıkhan İş İlanları

Mühendislik mezunu adayların özel sektörde dolgun maaş ile iş başı yapma şansları da bulunmaktadır. Özellikle de endüstriyel alanda faaliyet gösteren pek çok işletme sık sık mühendis alımlarını gerçekleştirmektedir. Alımları Kırıkhan iş ilanları sayfamızda bulabilirsiniz.

Güncel Kırıkhan iş ilanları

 • Steward Şefi
 • Çamaşırhane Şefi
 • Reklam Satış Sorumlusu

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Kırıkhan iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*