Kızıltepe Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kızıltepe Belediyesi Personel Alımı

Kuruluş tarihi milattan önceki yıllara dayanan Kızıltepe, Cumhuriyet döneminde 1931 yılında Mardin’e bağlı bir ilçe merkezi yapılmıştır.

Kızıltepe Belediyesi, Kızıltepe’nin tarihi ve kültürel değerlerini öne çıkaracak ve tanıtımını sağlayacak çalışmalarla, Kızıltepe’yi modern, çağdaş, standartları yüksek, ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişmiş bir ilçe haline getirmek amacında olduğunu sıklıkla dile getirmektedir.

Halkıyla iç içe olup omuz omuza vererek geleceği inşa etmek ve gelecek nesillere daha güzel bir Kızıltepe bırakmak için çalıştıklarını belirten Kızıltepe Belediyesi, bu amaç doğrultusunda çalışabilecek, çeşitli niteliklerde personel alımı yapacak.

Kızıltepe Belediyesi Personel Alımı

Kızıltepe Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosu için memur alımından çok işçi alımına ihtiyaç duyan kurumun, bünyesine yeni dâhil edeceği elemanlarını sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir. B u işçilerine mevcut işçileri ile aynı sosyal hakları sağlayacak olan kurum, işçilerine 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacak.

Birçok resmi kurumda olduğu gibi Kızıltepe Belediyesi bünyesinde çalışacak olan işçiler de eğer mesai saatleri dışında herhangi bir sebeple çalışmak durumunda kalırlarsa maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödeyecek.

Kızıltepe Belediyesi Memur Alımı

657 Sayılı Devlet memurları kanununun 48. Maddesinde yer alan koşulları taşıyan kişiler arasından Kızıltepe Belediyesi memur alımı yapılmaktadır.

Kurum, açılan pozisyon sonucunda adayın göreve başlamasıyla birlikte alacağı unvanı kötüye kullanma, belediyecilik anlayışına uymama ya da usulsüz davranışlarda bulunma gibi sebeplerle alınan personelleri işten çıkarma yetkisine sahip olacaktır. Bu nedenle belediye bünyesinde memur olarak çalışmaya başladığınız andan itibaren, belirtilen yasaya göre hareket etmelisiniz.

Kızıltepe Belediyesi iş ilanları içerisinde engelli personel alımlarına dair duyurular ayrıca yayınlanmaktadır. Kurumun genel düzeyde aradığı memur adaylarının, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunlarının olmaması gerekmektedir. Ayrıca ilgili pozisyonun gerektirdiği özel bir mezuniyet şartı var ise başvuruda bulunacak kişilerin o bölümden mezun olması ve başka bir kurumda sözleşmesi bulunmaması da gereklidir.

Kızıltepe Belediyesi İş İlanları

Hayata geçirdiği birçok projenin yanında çağdaş belediyecilik anlayışının gereği olarak sosyal ve kültürel çalışmaları da aksatmadan sürdüren Kızıltepe Belediyesi bu çalışmalar kapsamında ihtiyaç duyduğu personellerin başvurularını internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanları aracılığıyla kabul edecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Kızıltepe Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bünyesine alacağı personelleri internet sitesi aracılığıyla duyurmayı tercih eden Kızıltepe Belediyesi’nin personeli olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesine sık sık girerek iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir. Kendi niteliklerine göre iş ilanı yayınlanan adayların belediyenin internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kızıltepe Belediyesi ve İşkur yetkililerinin değerlendiği başvurularda belediyenin aradığı kriterlere uygun olan adaylar mülakata çağrılmaktadır. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Kızıltepe İş İlanları

Bölgede faaliyet gösteren yerel işletmeler tarafından Kızıltepe iş ilanları yayınlanarak, vatandaşlara istihdam sağlanmaktadır. Meslek sahibi olmayan kişiler, bu ilanlara başvuruda bulunarak en az asgari düzeyde olmak üzere aylık maaş alabilirler…

Güncel Kızıltepe iş ilanları

 • Kasiyer – Mardin Movapark AVM
 • Vardiya Müdürü – Mardin Movapark AVM

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Kızıltepe iş ilanlarına bakabilirsiniz.

4 yorum

 1. Mrhb sayın kaymakam sizden iş talep de buluyorum işsizim ve evliyim kirada oturuyorum ne iş olursa yaparım ayrı eten şöförlüğümde var inşallah en kısa zamanda bana dönüş yaparsınız

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*