Gaziosmanpaşa Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Gaziosmanpaşa Belediyesi Personel Alımı

Gaziosmanpaşa Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950’li yıllardan sonra gelişmiş ve 1963 yılında da ilçe yapılmıştır.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, organizasyonundaki tüm hizmet birimleriyle katılımcı, yenilikçi, stratejik yönetimi esas alan bir yönetim süreci uygulayarak, ilçe halkının yaşam kalitesini arttırmak üzere stratejiler planlamayı, hizmet çeşitliliğini geliştirerek, hizmetlerindeki kaliteyi yükselterek güçlü bir ekonomik yapıya ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda yoğun çalışmalar sürdüren kurumun bu çalışmalar kapsamında kadrosuna personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Personel Alımı

Belediye işsizler için kadro belirlemesi yaparken hem mesleki ihtiyacı hem de mevcut nüfus içerisindeki işsiz oranını dikkate almaktadır. Bu sayede işsiz kesim, vasıflarına göre uygun bir iş bulabilirken, Belediye sınırları içerisindeki bazı mesleki ihtiyaç ve iş gücü de kısa yada uzun vadede sağlanmış oluyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi personel alımı başvurusu yapmak isteyen bireyler, aşağıdaki listeden ilanların hangi mahalleler için geçerli olduğunu inceleyebilirler…

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ilan edilen personel ihtiyacı, belediye sınırlarında bulunan; Karayolları Mahallesi, Karlıtepe Mahallesi, Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Karadeniz Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi gibi tüm mahalleler için geçerli olup, bu mahallelerde ikamet etmekte olan vatandaşların başvurabileceği ve aynı zamanda da yine bu mahallelerde görev alabileceği ilanlardır.

Gaziosmanpaşa Belediyesi İşçi Alımı

Kurum tarafından henüz net bir açıklama yapılmamış olsa da sitemiz tarafından yapılan araştırmalar sonucu kurum kadrosuna yapılacak personel alımlarının büyük bir çoğunluğu işçi alımı olarak gerçekleştirilecek. Bu işçileri sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği öngörülen Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin, bu işçilerine hâlihazırdaki işçileri ile aynı şartları sunacağı da öngörülmektedir.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Memur Alımı

Gaziosmanpaşa Belediyesi memur alımı genellikle Belediye binası yada eş değer faaliyetlerin yürütüldüğü diğer kamu binalarında kısa yada uzun vadeli alımlar şeklindedir. Gaziosmanpaşa Belediyesi memur alımı aynı zamanda belediyenin faaliyet gösterdiği farklı alanlar için de alınabilmektedir.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü hem başvurunun yapılacağı hem de başvurunun kontrol edileceği birimdir. Bu birim özellikle de belediyenin memur alımlarında tüm süreci kontrol ediyor olması ile bilinir.

Gaziosmanpaşa Belediyesi İş İlanları

Gaziosmanpaşa Belediyesi, hizmet yönetimi uygulamalarında alışılagelmiş belediyecilik anlayışı dışında fark oluşturarak, çağa ayak uyduran ve marka kent olmaya aday yapısında faaliyetleri takip edilen, örnek alınan bir belediye olmayı vizyonu olarak belirlemiştir.

Bu vizyona ulaşmak adına hayata geçirdiği faaliyet alanlarında çalıştırmak üzere personel alımı yapacak olan kurum, bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak duyuracak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Gaziosmanpaşa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna dâhil etmek istediği personellerin niteliklerini, çalışma alanlarını ve sosyal haklarını internet sitesi aracılığıyla duyurarak vatandaşlarını bilgilendirmeyi tercih eden Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin bünyesinde çalışmak isteyenlerin belediyenin yayınlayacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri ve çalışmak istedikleri pozisyon için uygun ilan yayınlanmasıyla birlikte ilanda yer alan ön başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Kurum, herhangi bir birimde memur kadrosuyla işe alınacak olan adayların ise KPSS sınavından uygun puanı almış olmalarını istemektedir.  Yapılacak olan tüm değerlendirmeler sonucu insan kaynakları birimi, bu aşamaları geçen memur ve işçi adaylarının tamamını sözlü mülakata tabi tutmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Gaziosmanpaşa İş İlanları

Gaziosmanpaşa iş ilanları Personelalimi.gen.tr olarak, belediye tarafından açılan en güncel ilanları sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki iş ilanları periyodik aralıklarla sitemiz yöneticileri tarafından güncellenmektedir…

 • Proasist Elektrik Mekanik Teknik Hizmetleri / Mekanik Bakım Teknisyeni
 • Proasist Elektrik Mekanik Teknik Hizmetleri / Satın alma ve Lojistik Yöneticisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de gaziosmanpaşa iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

 1. Slm ben 1980li engeliyim
  Küçükköyde oturuyorum kiracıyım evli 2 kızım var 4 yaşında siğeriyse 1 yaşında.ev sahibi beni evden attı kiramı veremedimden dolayı şuan babamda kalıyorum onlarda kiracı 5 nüfus birde bende 4 nufus lu nereye kadar devam edecek bilemiyorum çok zor allahıma şükür şükrediyorum ben sizden Ricada bulunmak istiyorum sizde Belediye binasında temizlikçi
  Yada Karayolların daki taksim arıştırma hastanesinde temizlikçi iş istiyorum durumum yok sizden rica ediyorum allah için benim engeliğim ayakta işimi yapabiliyorum tek sorunum yük kaldırmamak ama şükür işimi yapıyorum numaram 05415311537 allah rızası için sizbana Belediye binasında yada hastanelerde temizlikçi iş istiyorum devet desteği

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*