Gaziemir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Gaziemir Belediyesi Personel Alımı

Gaziemir Belediyesi 1926 yılında belde belediyesi olarak kurulmuş olup 1980 yılına kadar belde belediyesi olarak hizmet vermiştir.1980-1992 yılları arasında Konak İlçe Belediyesi sınırlarına dâhil edilen kurum,1992 yılından itibaren Gaziemir İlçe Belediyesi olarak hizmet vermektedir.

1970’lerden itibaren yoğunluk kazanan sanayi ve ticaret faaliyetlerinin etkisiyle büyüyüp gelişen Gaziemir Belediyesi, sürdürülebilir kentsel gelişim ve çağdaş bir kent kültürü oluşturmak için katılımcı şeffaf ve sosyal belediyecilik ilkelerini kılavuz edinmiş bir anlayış ile hizmetlerini sunmaktadır.

Bu hizmetler kapsamında personel alımı yapmayı planlayan kurum yetkilileri hazırlıkların tamamlanması halinde resmi açıklama yayınlayacak.

Gaziemir Belediyesi Personel Alımı

Gaziemir Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosunda çalıştıracağı personelleri, niteliklerine göre KPSS sınav puanıyla, mülakatla ya da sadece yapılan başvurunun değerlendirilip olumlu görülmesiyle belirleyen Gaziemir Belediyesi, son dönemlerde bünyesine aldığı personelleri sözleşmeli işçi kadrosuyla almakta ve mülakata tabi tutmaktadır.

Memur kadrosuyla Gaziemir Belediyesi kadrosuna girmek isteyenlerin KPSS sınavına girerek ÖSYM aracılığıyla yerleştirilmesi gerekmektedir.

Sözleşmeli ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyenlerin ise belediye tarafından yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları yeterli görülmekte ve uygun görülen adaylar mülakata alınmaktadır.

Gaziemir Belediyesi Memur Alımı

Memur statüsünde çalışmak çoğu vatandaşın çok istekli olduğu bir konu olarak öne çıkıyor. Hangi pozisyonda olduğuna bakmaksızın memur olarak çalışmak isteyen vatandaşların sayısı bir hayli fazla olduğu gibi, Gaziemir Belediyesi memur alımı başvurusu yapanların sayısı da hızla artıyor. Özel sektör ile belediyede memurluğu kıyasladığımız takdirde öne çıkan ilk unsur maaş olmakla birlikte tatil günlerinin, bayramlarda ve resmi günlerde daha fazla olması birer avantajdır.

Özel sektörde genellikle hafta tatili bir gün, belediyedeki memurlara ise hafta sonu iki gündür. Gaziemir Belediyesi memur alımları lise, ön lisans ve lisans düzeyindeki vatandaşların tercihlerine göre belirleniyor. Özel sektörde resmi günlerde ve tatillerde mesai olması vatandaşları memurluğa doğru çeken bir kriter olarak öne çıkıyor.

Gaziemir Belediyesi İş İlanları

Teknolojiyi etkin kullanabilen çevreye ve yeşile önem veren sosyal, kültürel ve ekonomik alanda yaşam kalitesi yüksek sağlıklı ve tercih edilen bir kent olmak hedefinde olan Gaziemir Belediyesi, bu çalışmalar kapsamında kadrosuna alacağı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Gaziemir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gaziemir Belediyesi kadrosunda görev almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanlarını takip ederek, kendileri için uygun gördükleri birime ait iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da kendilerine en yakın İşkur şubelerine hazırladıkları cv ile birlikte giderek başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Ön başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar uzman İşkur görevlisi ve Gaziemir Belediyesi insan kaynakları yetkililerinin katılacağı mülakat tabi tutulmakta ve başarılı olan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Gaziemir İş İlanları

Her ne olursa olsun belediyede işçi, personel ve memur olarak işe başlamak herkes tarafından kabul edilen zor bir süreçtir. Bu süreçte iş sahibi olamayan veya uğraşmak istemeyen vatandaşlar özel sektörde iş aramaya devam ediyorlar. Gaziemir iş ilanları için firmalara, mağazalara, fabrikalara alım olduğunu direk ilgili kuruluşun internet adresinden öğrenebileceğiniz gibi, bizimde yayınladığımız duyurulardan takip edebilirsiniz…

Güncel Gaziemir iş ilanları

 • Hizmetli
 • Ön Muhasebe Sorumlusu
 • BÜTÜN BRANŞLARDA ÖĞRETMEN
 • Runner – Komi
 • Part Time Satış Danışmanı – İzmir Gaziemir
 • Satın Alma ve Muhasebe Elemanı
 • Garson Komi Tezgahtar Barista Dondurmacı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de gaziemir iş ilanlarına bakabilirsiniz.

4 yorum

 1. Aydın karacasu belediyeside araç bakım görevlisi tamir işleri depo sorumlusu biyasa araştırma şöför kaportacı işçi çavuşu yardımcısı olarak görev yapmaktayım ama oğlum motor lisesini kazandığından dolayı gaziemir e taşınmak zorunda kaldım belediye bizde çalışmak istiyorum bilginizi arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*