İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Foça Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

İzmir Büyükşehir belediyesi ve diğer İzmir belediyeleri, son yıllarda çalışmalarına ciddi bir ağırlık vererek, İzmir’in gelişmesi, kalkınması ve daha çok turist çekebilmesi adına önemli projeler sunmuşlardır.

İzmir, Foça belediyesi de bu çalışmalara katılmış ve hem Foça için hem de Foça halkı için önemli hizmetler sunmuştur.

Projelerin başlamasından önce, Foça belediyesi işçi alımı, personel alımı ve benzeri birçok alım ile birlikte iş arayan kişilerin karşısına çıkmıştır.

Foça belediyesinin projeler kapsamında yapmış olduğu alımların yelpazesi son derece geniştir. Bu nedenle vasıflı veya vasıfsız olan her bireyin mutlaka iş bulabilmesi mümkündür.

Foça belediyesi işçi alımı

İzmir Foça Belediyesi Personel Alımı

Foça belediyesi personel alımı konusunda, iş arayan birçok kişinin yüzünü güldürmektedir. Belediyenin hizmetleri ve yer aldığı sektörler son derece fazla olduğu için herhangi bir vasfa sahip olan bir kişi, rahatlıkla belediye bünyesinde kendine uygun bir işte yer alabilmektedir.

Alımlarla ilgili olarak, Foça belediyesi insan kaynakları çok daha sağlam kaynak olarak kişilerin karşısına çıksa da, Foça belediyesi zaman zaman personel alımlarında İŞKUR ve benzeri kurumları da görevlendirebilmektedir. Bu nedenle belediye bünyesinde iş arayan kişilerin bu gibi kurumları da sıkı markaj altına almaları mutlaka sonuç verecektir.

İzmir Foça Belediyesi İş İlanları

Foça belediyesi iş ilanları, iş arayan kişilerin hemen hemen her dönem karşısına çıkarak, bu kişiler için oldukça önemli bir istihdam kaynağıdır.

Belediye bünyesinde, saha içi görevlilerinden, turizmle ilgili görevlilere, büro konusundaki eksiklere ve daha birçok konuya ilişkin personel ihtiyacının karşılanması adına alımların gerçekleştiği bilinmektedir.

İş arayan kişiler, herhangi bir zaman göz etmeksizin, belediyenin insan kaynakları departmanıyla sürekli olarak iletişim içerisinde kalarak, iş fırsatlarından hemen yararlanabilmektedirler.

Ayrıca Foça belediyesi iş başvuru formu ile yapmış olduğunuz başvurular, sadece o dönem  içerisinde gerçekleşen personel alımlarında değil, diğer birçok personel alımlarında da geçerli olmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

İzmir Foça Belediyesi Memur Alımı

Foça belediyesi memur alımı konusunda en çok öne çıkan İzmir belediyelerinden biri olarak bilinmektedir. Belediye bünyesinde çalışan memurlar, çeşitli sebeplerden ötürü işten ayrılabilmekte, belediye hizmetlerini geliştirmesinden ötürü yeni memurlara ihtiyaç duyulabilmekte ve daha birçok nedenden ötürü belediye bünyesine memur alımları gerçekleşebilmektedir.

Foça belediyesi iş başvurusu ile siz de memur alımları ile birlikte bir iş sahibi olmak istiyorsanız, belediyenin bu konu ile ilgili olarak yürütmüş olduğu çalışmaları sıkı takip etmeniz gerekecektir.

Bilgi için tıklayın.

Foça İş İlanları

Foça iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Foça iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Foça iş ilanları

 • Gratis Sezonluk Satış Danışmanı – Foça
 • Gratis Satış Danışmanı – Foça
 • Dalgıç
 • Satranç Öğretmeni
 • Bahçıvan

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Foça iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir