Eyüpsultan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İstanbul’un fethinden sonra Türklerin sur dışında kurduğu ilk yerleşim merkezi olan Eyüpsultan, 1936 yılında ilçe statüsünü almıştır.

Kadim medeniyet değerlerinden aldığı ilhamla vatandaşlarına ve misafirlerine ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet vermeyi hedefleyen Eyüpsultan Belediyesi, bu hedefleri kapsamında vatandaşlarının da desteğiyle yatırımlarını büyütüp geliştirmektedir.

Yatırım alanlarında ve mevcut bazı birimlerinde personel alımı yapacak olan kurumun, bu personellerini destek hizmetleri, zabıta, halkla ilişkiler ve eğitim, temizlik işleri, yazı işleri gibi birimlerinde istihdam edeceği öngörülmektedir.

Eyüpsultan belediyesi işçi alımı

Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Eyüpsultan Belediyesi, bünyesinde çalıştırmak üzere 25 zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Zabıta memuru olmak isteyen kişilerin kaçırmaması gereken ilan detayları aşağıdadır.

Eyüpsultan Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydı ile belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla Zabıta Memuru alınacaktır.

Eyüpsultan Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosunda memur pozisyonundan çok işçi pozisyonunda çalışabilecek elemanlara ihtiyaç duyan Eyüpsultan Belediyesi, mesai saatleri ve sosyal haklar açısından memur ve işçiler arasında çok büyük farklar oluşturmamaktadır.

Kadrosunda özellikle zabıta ve temizlik işçisine ihtiyaç duyan kurum, bu pozisyonlarda çalışacak personelleri için hafta içi 08.00 ile 17.00 arasında mesai uygulamaktadır.

Ayrıca Eyüpsultan Belediyesi’nin herhangi bir nedenle mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan işçilerine ek mesai ücreti ödediği de bilinmektedir.

Eyüpsultan Belediyesi İş İlanları

Eyüpsultan Belediyesi, ilçenin tarihi mirasını esas alarak Eyüpsultan’ı bir huzur kenti yapma anlayışıyla, her alanda sürdürülebilirlik ilkesini benimsemiş, sosyal ve kültürel belediyecilikte öne çıkmış, toplumsal gelişime liderlik eden, alt ve üst yapı sorunlarını çözmüş, geleceği yüksek standartlarda inşa eden şeffaf ve dinamik belediye olmak misyonu ile çalışmalar yapmaktadır.

Bu çalışmalar kapsamında personel alımı yapmayı planlayan kurumun, yakın zaman içerisinde iş ilanı yayınlaması beklenmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Eyüpsultan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eyüpsultan Belediyesi bünyesinde kadrolu memur olmak isteyenlerin KPSS’den yeterli puanı almış olması ve açık kadrolar için yaptığı tercih alanlarından birine ÖSYM tarafından yerleşmiş olması gerekmektedir.

Sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak belediye bünyesinde çalışmak isteyenlerin ise belediyenin remi internet sitesini takip ederek yayınlayacağı iş ilanlarını incelemeleri ve kendilerine uygun gördükleri birimler için iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvuruları olumlu olarak değerlendirilen adaylarla şirket yetkilileri ya da Eyüpsultan Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından iletişime geçilmekte ve adaylar mülakata çağrılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Eyüpsultan İş İlanları

Eyüpsultan iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Eyüpsultan iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Eyüpsultan iş ilanları

 • Manav Görevlisi – Eyüp
 • Manav Görevlisi – Sefaköy
 • Manav Görevlisi – Bahçelievler
 • Manav Görevlisi – Bomonti
 • Manav Görevlisi – Çatalca
 • Starbucks Barista / İstanbul Eyüp
 • Bulaşıkhane Elemanı
 • KASA SORUMLUSU

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Eyüpsultan iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*