Esenyurt Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Esenyurt Belediyesi personel alımı haberleri için tıklayın. Esenyurt Belediyesi memur, işçi, personel alımı ve daha fazlası.

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde vatandaşlara kaliteli hizmet veren Esenyurt Belediyesi, halka çok sayıda aktivite, faaliyet ve hizmet götürmektedir. Gelişmeye devam eden bünyesiyle beraber bu durum yeni personel gereksinimlerine neden olmaktadır.

Esenyurt Belediyesi Personel Alımı

Resmi bir kurum olan Esenyurt Belediyesi, bu gibi durumlarda iş ilanı vererek adayların başvurmasını sağlamaktadır. Kişilerin başvuru yapabileceği çok sayıda pozisyon bulunmaktadır.

 1. Zabıta
 2. Temizlik İşleri Görevlisi
 3. Şoför
 4. Güvenlik
 5. Park ve Bahçe İşçisi
 6. Memur
 7. Arşivci

Bu pozisyonlar, kurum tarafından yapılabilecek işe alımlarda açılabilecek pozisyonlardan bazılarıdır. Düzenli olarak takip ederek, yetkinliklerinize uygun olanları bulmanız mümkündür.

Esenyurt Belediyesi İş İlanları

Esenyurt Belediyesi, sunduğu kaliteli hizmetleri sürekli geliştirmektedir. Bu durum zaman içinde yeni personellere gereksinimlere neden olabilmektedir. İş ilanları verilerek, bunların karşılanması hedeflenmektedir.

Eğer Esenyurt’ta yaşıyorsanız, söz konusu ilanları düzenli olarak takip ederek birçok sonuç bulmanız mümkündür. Bunun için belediyenin kendi sitesi düzenli olarak incelenmelidir. Böylece ilanlar çıktığında görmeniz ve başvurmanız mümkündür.

Esenyurt Belediyesinin resmi sitesine ek olarak ilan.gov.tr, Resmi Gazete, İŞKUR gibi platformları da ilanlar açısından düzenli şekilde incelemeniz önerilmektedir.

Esenyurt Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Esenyurt Belediyesi geniş bir yapıya sahiptir. Bu kapsamda alım yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Bunlar işçiden memura kadar farklı kadrolarda olmaktadır. Belediye, tüm personeline eşit şekilde yaklaşarak sosyal haklardan tatminkar oranda yararlandırmaktadır.

Çevreye duyarlı olarak, toplum ve insan odaklı çalışan Esenyurt Belediyesi, yılın farklı zamanlarında bu alımları duyurmaktadır. Ancak başta memuriyet olmak üzere, bazı kadrolarda Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebilmektedir.

Bu nedenle bir önlem olarak bu sınava girilmesi, daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Yeterli puanı alırsanız, koşul istenmesi durumunda yerine getirebilirsiniz.

Esenyurt Belediyesi İş Başvurusu

Esenyurt Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, iş başvurusu yapabilmek için ilanları düzenli olarak, her gün kontrol etmeniz gerekir. Aktif duyurular bulunmuyorsa müracaat yapılamadığı için dikkatli olunması önerilmektedir.

Buna benzer olarak iş ilanları belirli tarihler arasında başvuru kabul etmektedir. Dolayısıyla adayların müracaat esnasında buna dikkat etmesi gerekir. Dönem geçmişse, başvurular da alınmayacaktır. Adayların başvuru yapması için gerekli olan tüm bilgiler ilanda vardır.

Bu bakımdan hangi pozisyonun açıldığını incelemeniz, bunun için adaylardan aranan nitelikleri değerlendirmeniz gerekir. Bunlara uyum gösteriyorsanız, gerekli müracaat işlemlerini zaman geçmeden yapmanız gerekir.

Başvurunun hangi adrese yapılacağı, adayların hangi evrakları temin etmesi gerektiği de yer almaktadır.

Esenyurt Belediyesi İş İlanları

Esenyurt’ta yaşıyorsanız ve kamu kurumlarında çalışmak istiyorsanız, Esenyurt Belediyesinin ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bunlar yılın farklı zamanlarında açılarak, adaylara birçok fırsat sunulmaktadır. Söz konusu ilanlar belediyenin resmi sitesinden, İŞKUR’dan, ilan.gov.tr’den ve Resmi Gazete’den takip edilebilir. Sitemizi de Esenyurt’ta bulunan iş imkanları bakımından değerlendirebilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Yurtdişi Bayi̇ Satiş Müdürü
2 Satış Destek Görevlisi
3 Müşteri Temsilcisi
4 Aksesuar Satın Alma Uzmanı
5 Satınalma Ve İdari İşler Uzmanı
6 Planlama Uzmanı
7 İhracat Operasyon Uzmanı
8 Müşteri Temsilcisi Asistanı
9 Merchandiser
10 Makine Mühendisi
11 Ar-Ge Mühendisi Çevre Ve Enerji Araştırmaları Birimi
12 Ön Muhasebe Elemanı

Güncel Esenyurt İş İlanları için TIKLAYIN.

25 Comments

 1. sayin baskanim esimi isten cikardilar bir iki aydir issiz yeni bir is bulduk ama salik raporunda fabrikada calisamaz diyor park ve bahce isine alabilirseniz cok seviniriz cok acil ise ihtiyacimiz var kirada oturuyoruz baskada bir gelirimiz yok zor durumdayiz simdiden cok tesekur ederim

 2. Şofõr olarak boş yeriniz varsa talebimin onaylanmasını istiyorum arz ederim

 3. Merhaba sayın başkanım
  33 yaşındayım özel güvenlik kimlik kartım var lütfen dönüş yaparmısınız5383595082

 4. Ben şöför olarak iş arıyorum şuanda çok zordurumdayım evlilik durumum var ama maddi sıkıntım çok lütfen görmezden gelmeyin bir el uzatın saygılar.

 5. Sayın başkanım sizden rica ediyorum iş arıyorum güvenlik kartım var bana yardımcı olursanız sevinirim çocuklarım için başkanım okulla gidiyorlar masraflarını karsilayaniyorum başkanım

 6. 26 yaşındayım evliyim lise mezunuyum zabıta
  Görevi için iş başvurusu yapmak istiyorum

 7. yaşım 21 – Askerlik tamamlandı – lise mezunuyum
  Ehliyetim var – esenyurt halkım için her hizmete kabulüm iş arıyorum

  • Kizim 20 yasinda tibbi sekreterlik sentifikasi var cok istiyorum belediyeye girdin tek suan maasiyla geciniyoz esim yanimizda degil neler baskanim yardimci olun

 8. Merhaba, ben Abdullah KALAYCI 01.07.1989 doğumluyum üniversitesi mezunuyum makine bölümü teknisyenliği okudum. Üçevler mah. İkamet ediyorum iş arıyorum. En kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

 9. Merhaba işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 40 yaşındayım ne iş olsa yapabilirim

 10. 7.5 yıl asker olarak görev yaptım onurlu bir sekilde ayrıldım kadronuzda boş yer varsa yerleşmek istiyorum arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*