Garanti BBVA Güvenlik Görevlisi Alımı 2023

fatgpt

Garanti Bankası güvenlik görevlisi personel alımı, Garanti Bankası’nın Türkiye genelindeki birçok şubesi ve genel müdürlükler için yapılır. Banka şubelerinde güvenlik görevlisi pozisyonunda açık olması halinde genel iş başvurularını değerlendirmeye alır ve uygun adayları iletişim bilgilerinden mülakatlara davet eder.

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

Garanti Bankası’nda Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışmak

Garanti Bankası güvenlik görevlisi pozisyonunda çalışanlar sigortalı olarak sağlık hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanma hakkına sahiplerdir. Yılda bir kez yapılan ücret artışlarının yararlanırlar ve meslekte deneyimleri yoksa ortalama 3.100 TL brüt maaşla işe başlarlar. Maaşlarının 1/3’ü kadar ikramiye ödemesini her yıl alırlar.

Gerekli belgeler ise İngiliz, Almanca veya Fransızca bildiklerini bankaya bildirmeleri halinde yabancı dil tazminatı alırlar. 1 ila 5 yıl arasından bankada çalışan güvenlik görevlileri senelik izinlerini 14 gün olarak kullanırlar.

Öğlen yemeklerinde veya bankanın sunduğu harcama kartlarının anlaşmalı olduğu marketlerde, ilgili kartlardaki bakiyeler kadar harcama yapma hakkına sahiplerdir. Eğitim ve etkinliklere tamamen ücretsiz katılırlar. Hafta içi her gün 08:30 ila 18:00 saatleri arasında mesai yaparlar.

fatgpt

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi İş İlanları

Garanti Bankası güvenlik görevlisi iş ilanları, Garanti Bankası’nın Türkiye genelindeki güvenlik görevlisi pozisyonunda açık bulunan şubelerine yapılacak alımlar için yayınlanırlar. Garanti bankasının resmi web adresindeki kariyer menüsünden bu ilanlar yayınlanır.

Diğer yandan ilanların oluşması halinde ilk olarak genel başvuru havuzuna başvuru gerçekleştirmiş olan adaylar değerlendirmeye alınırlar.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası güvenlik görevlisi ilan başvurusu için https://kariyer.garantibbva.com.tr/ adresine giriş yapılmalıdır. Ana sayfada yer alan “üye ol“ seçeneğine tıklanır. Ekrana gelen tabloya ise kimlik, iletişim, adres bilgileri ve yeni bir şifre girilip, “kaydet“ kutucuğuna tıklanır.

Adımlar ile erişilen profil sayfasından “Özgeçmiş Oluştur“ sekmesine tıklanıp, gelen tabloya eğitim, meslek deneyimi, pozisyona ilişkin güvenlik görevlisi ünvanı, mezuniyet, sertifika bilgileri girilerek özgeçmiş hazırlanır ve kaydedilir.

Hemen ardından “başvuru“, “genel başvuru“ sekmelerine sırası ile giriş yapılıp, genel başvuru alanında “CV ile başvur“ seçeneğine tıklanır. Adımlar ile başvuru tamamlanır. Banka güvenlik görevlisi alımları için bu başvuru havuzunu taramayı ve uygun adayları görüşmeye davet etmeyi tercih eder.

Güvenlik Görevlisi Görevleri Nelerdir?

Güvenlik görevlisinin görevleri şu şekilde sıralanır:

 • Bankada güvenliği tehdit edici herhangi bir durumda ilk müdahaleyi eğitimi çerçevesinde yapmak,
 • Bankanın güvenlik kamera kayıtlarının incelemek,
 • Güvenliği tehdit eden durumlarda müşterileri ve banka çalışanlarını binadan tahliye etmek,
 • Bankadaki tüm giriş çıkışları kontrol etmek ve ihtiyaç duyanlara danışma sağlamak,
 • Banka şubesinin kapanışını yapmak,
 • Bankada işlenen bir suçu tespit ettiğinde kolluk kuvvetlerini çağırmak,
 • Banka alarm sistemlerinin açılışını ve kapanışını yapmak,
 • Bankada güvenlik ihlalinde oluşan paniği kontrol altına alarak topluluk yönetimini gerçekleştirmek,

Bunlar banka güvenlik görevlilerinin sorumluluklarıdır.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

17 Comments

 1. Merhaba ben Oktay UÇAR SAKARYA /ADAPAZARI’nda oturuyorum.Özel Güvenlik Silahlı sertifikam ve kickboks sertifikam var.Daha önce çeşitli bankalarda (joker) olarak görev yaptım.1 fabrikada görev aldım.Şimdi sizinle çalışmak istiyorum.05382219406 numaradan bana ulaşabilirsiniz şimdiden Teşekkür Ederim.

 2. Merhabalar 24 yaşındayım Önlisans Mezunuyum Silahlı Güvenlik Kimlik Kartına Sahibim İzmir/Aliağada ikamet etmekteyim Aliağa Organize Sanayi Bölgesinde güvenlik olarak çalıştım Bankanızda çalışmaktan onur duyarım saygılarımla

 3. Merhabalar silahlı özel güvenlik sertifikam var banka da çalışmak üzere iş arıyorum il fark etmez terörle mücadele (askeriye) de 5 yıl çalıştım kendi isteğimle sözleşme yenilemesi yapmadım güvenlik tecrübemde var boy 1.73 kilom 70 yaş 28 çalıştığıma dair hizmet belgem vardır teşekkürler..

 4. Merhaba adım Fırat 24 yaşında 1.80 boy 74 kilo silahlı güvenliğim.Askerliğim yapıldı İstanbuldaki şubelerinizde çalışmak istiyorum

 5. Merhaba ben Adem Tunç suan Atatürk Havalimanında güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum iş tecrübesine sahibim sizinle çalışmak istiyorum istanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum silahli güvenlik kimliğine sahibim teşekkürler.cep numaram 0543 8464147

 6. 22 yaşındayım 1.77 boyundayım 67 kilo silahli özel güvenlik kartında var sizinle çalışmak istiyorum

 7. Ben rüştü Doydu silahlı güvenlik sertifikam var sizinle çalışmak isterim 1988 doğumluyum Konya ılgın ilçesinde ikamet etmekteyim

 8. selam ben hakan karsta ikamet etmekteyim 5 yıllık silahlı sertifkam var 1982 doğumluyum bilgisayar sertifkam ve b ehliyetim var insan ilişkilerinde kendime güveniyorum bankanızda çalışmak isterim cep 0531 770 55 36 ilginize teşekkür ederim.

 9. Slm ben SERCAN İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim 5 yıllık silahlı kimliğim ve tecrübem var Hava alanında ve avm lerde görev yaptım iş güvenliği konusunda iki adet sertifikam var doğum tarihim 1986 cep 0539 726 40 37 ilginize şimdiden teşekkür ederim.

 10. slm ben Sercan İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim on yıllık silahlı kimliğim var tecrübem var daha önce silahlı olarak çalıştım Hava alanında ve avm de çalıştım doğum tarihim 1986 iş güvenliği konusun da katıldığım kurslar ve sertifikam var diksiyon ve insan ilişkilerinde kendime güvenim tam.ilginize şimdiden teşekkür ederim

 11. slm ben mustafa istanbolda oturmaktayım 1.75 boyunda yım 28.07.1988 doğumluyum ögg silahlı sertifikam var kickbox lisansım var sizinle çalışmak istiyırum esenyurt civarı 05464635763

 12. lise mezunuyum silahlı güvenlik kimliğim var 4 senelik tecrübeme dayanarak kendimi bu işe uygun görüyorum ve sizinle çalışmak istiyorum tel,05316970998

 13. lise mezunuyum silahlı güvenllik sertifikam var e sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum tel. 05068857316

 14. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 15. silahlı kimlik kartına sahibim 8 yıllık iş tecrübem var şuanki görevim güvenlik proje şefiyim sizinle çalışmak isterim 0546 404 26 53 istanbul avrupa bölgesinde oturuyorum

 16. Merhaba ben Hüseyin Akşeker Antalya da oturuyorum silah lı özel güvenlik belgem var ve sizinle çalışmak istiyorum 11 yıldır özel güvenlik işiyle uğraşıyorum tlf numaram 0 532 225 91 46 teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*