Fethiye Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Fethiye Devlet Hastanesi Muğla’nın Fethiye ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bir Rum evinin 1924 yılında kiralanarak Sağlık Dispanseri yapılmasıyla hizmetlerine başlamıştır. Belediye tarafından 1930’da devir alınarak, 10 yataklı Belediye Hastanesi yapılmıştır.

1050 senesinde Sağlık Bakanlığına 20 yataklı sağlık merkezi şeklinde devredilmiş olup, 1957 depreminde yıkılmıştır. Bundan sonra 1965’da 30 yataklı yeni binasında hizmete başlamıştır. Zaman içerisinde yapılan ekler, yenilikler ile günümüze kadar hizmetlerine devam etmiştir. Köklü bir tarihi olan kurum, 2003 senesinde 223 yataklı binasına geçmiştir.

Fethiye Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Fethiye Devlet Hastanesi İş İlanları

Fethiye Devlet Hastanesi bilimsel yapısıyla topluma en iyi sağlık hizmetlerini sunmayı amaçlamaktadır.  Bunun için dünya çapındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, yatırımlar ile topluma ulaştırmaktadır. Tüm bu süreci yasalara ve etik kurallara bağlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Kararlı büyümesini her yıl devam ettiren kurum, bünyesinde çok sayıda personele sahip olsa da yenilerine de gereksinim duymaktadır. Bunları karşılamak amacıyla iş ilanları vermektedir. Takip ederek gerekli başvuru yapılabilir. Devlete bağlı sağlık kurumlarından biri olduğu için, resmi kaynaklardan ilanları kontrol edilebilir. İlan.gov.tr, Resmi Gazete ve İŞKUR bunlardan bazılarıdır.

Fethiye Devlet Hastanesi Personel Alımı

Fethiye Devlet Hastanesi bünyesinde idari ve tıbbi anlamda birçok birim vardır. Kurumun ihtiyaçları doğrultusunda bunlardan herhangi birinde personel alımları yapılabilir. Devlete bağlı olduğu için bazı pozisyonlarında KPSS gerekebilir. Bunlardan bazıları laborant, hizmetli, sağlık memuru bakıcı ve sözleşmeli memur gibidir.

Kamu Personeli Seçme Sınavına daha önce girmemişseniz, girmeniz bu nedenle önerilir. Sınav hakkındaki her ayrıntı ÖSYM resmi sitesinden alınabilir. Eğer ilanın genel ve özel niteliklerini karşılıyorsanız, başvuru işlemlerini ilanda bahsedildiği şekilde yapabilirsiniz. Adaylara müracaat için gerekli olan tüm bilgilere yer verilecektir.

5 Comments

  1. Merhabalar,Fethiye Devlet Hastanesi’nde hasta kayıt personeli olarak calismak istiyorum.

  2. Ben yabannçi yım özbekistan de 3 sane laboratuar ve tıbbiy labaratuar için okudum iş lazım

  3. Fethiye Kargı Mahallesinde oturuyorum acil işe ihtiyacım var biri lise diğeri ortaokula gidiyor evin geçimi çocuklarımın tüm ihtiyaçlarını ben karşılıyorum

  4. Selam ben Konya da 3 yildir özel bir hastanede temizlik personeliyim ama konya da hem kiralar çok pahalı hem kışları çok soğuk olduğu için ege bolgesinde Deniz kenarı bi şehre yerleşmek istiyorum Fetiye benim için güzel bir şehir nolurrr duyun sesimi beni işe alın nolurrr

  5. Bu hastaneye nasil basvuru yapabilirim. Hangi.bolume alinicak biri yardimci olsun 05545854369

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*