Fethiye Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Fethiye Devlet Hastanesi Muğla’nın Fethiye ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bir Rum evinin 1924 yılında kiralanarak Sağlık Dispanseri yapılmasıyla hizmetlerine başlamıştır. Belediye tarafından 1930’da devir alınarak, 10 yataklı Belediye Hastanesi yapılmıştır.

Fethiye Devlet Hastanesi, 1924 yılında Özel İdare tarafından kiralanarak başladığı sağlık hizmetleri için 1930 yılında Belediye tarafından devralınarak büyütülmüştür. 1950 yılında sağlık bakanlığına devredilmiş ve 1957 depreminde yıkılmıştır. 1965 yılında yeni binasına taşınan Fethiye Devlet Hastanesi, 2003 yılında yeni binasına taşınarak hizmet vermektedir.

Fethiye Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Fethiye Devlet Hastanesi İş İlanları

Fethiye Devlet Hastanesi, toplumun sağlık ihtiyacını karşılamak için dünya çapındaki teknolojik gelişmeleri takip eder ve yatırımlar yaparak en iyi hizmetleri sunmayı hedefler. Bu amacı gerçekleştirmek için yasalara ve etik kurallara uymakta ve sürekli büyüyen bir kurum olarak, personel ihtiyacını karşılamak için sürekli olarak iş ilanları verir. Bu ilanların takip edilmesi ile başvurular yapılabilir. Devlete ait bir sağlık kurumu olarak, resmi kaynaklardan ilanların kontrol edilmesi mümkündür. Örneğiln İlan.gov.tr, Resmi Gazete ve İŞKUR bunlardan bazılarıdır.

Fethiye Devlet Hastanesi Personel Alımı

Fethiye Devlet Hastanesi bünyesinde idari ve tıbbi anlamda birçok birim vardır. Kurumun ihtiyaçları doğrultusunda bunlardan herhangi birinde personel alımları yapılabilir. Devlete bağlı olduğu için bazı pozisyonlarında KPSS gerekebilir. Bunlardan bazıları laborant, hizmetli, sağlık memuru bakıcı ve sözleşmeli memur gibidir.

Kamu Personeli Seçme Sınavına daha önce girmemişseniz, girmeniz bu nedenle önerilir. Sınav hakkındaki her ayrıntı ÖSYM resmi sitesinden alınabilir. Eğer ilanın genel ve özel niteliklerini karşılıyorsanız, başvuru işlemlerini ilanda bahsedildiği şekilde yapabilirsiniz. Adaylara müracaat için gerekli olan tüm bilgilere yer verilecektir.

5 Comments

  1. Merhabalar,Fethiye Devlet Hastanesi’nde hasta kayıt personeli olarak calismak istiyorum.

  2. Ben yabannçi yım özbekistan de 3 sane laboratuar ve tıbbiy labaratuar için okudum iş lazım

  3. Fethiye Kargı Mahallesinde oturuyorum acil işe ihtiyacım var biri lise diğeri ortaokula gidiyor evin geçimi çocuklarımın tüm ihtiyaçlarını ben karşılıyorum

  4. Selam ben Konya da 3 yildir özel bir hastanede temizlik personeliyim ama konya da hem kiralar çok pahalı hem kışları çok soğuk olduğu için ege bolgesinde Deniz kenarı bi şehre yerleşmek istiyorum Fetiye benim için güzel bir şehir nolurrr duyun sesimi beni işe alın nolurrr

  5. Bu hastaneye nasil basvuru yapabilirim. Hangi.bolume alinicak biri yardimci olsun 05545854369

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*