Diyarbakır Diski Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Diski Personel Alımı Yapacak

Diski’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Diski bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Diski personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, Sur, Yenişehir ve Kayapınar belediyeleri personel ihtiyaçlarını gidermek için toplam 423 işçi alacak. Sur Kaymakamı Abdullah Çiftçi, “Türkiye’de nadiren uygulanan yöntem ile yerel yönetimlerde ilk defa kura yöntemi ile personel almış olacağız” dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, DİSKİ Genel Müdürlüğü, Sur, Yenişehir ve Kayapınar belediyeleri personel ihtiyaçlarını gidermek için 423 işçi alımı yapacak. Farklı hizmet birimlerinde çalıştırılmak için açılacak kadrolara vatandaşlar, başvurularını 22 Mart Pazartesi günü online olarak isbasvuru.diyarbakir.bel.tr internet adresi üzerinden yapabilecek. Diyarbakır’da ikamet etme şartının bulunduğu iş başvuruları 24 Mart Çarşamba günü saat 17.00’da sona erecek. Başvuruların bitmesinin ardından işe alımlarda herhangi bir sorun yaşanmaması ve şeffaf olması için yapılacak kura ile istihdama katılacak 423 kişi belirlenecek.

Detaylar için tıklayın.

Diski iş başvurusu

Firma Hakkında

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi, kentin gelişimine paralel olarak su temini ve dağıtımını yeterli ve sürekli bir şekilde kent halkının kullanımına sunmak, atıksuları insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden bertaraf etmek amacı ile tesisler kurmak, işletmek ve geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Suya erişim hakkının temel insan hakkı olduğu bilinci ile su ve kanalizasyon hizmetlerinde yüksek kalitede hizmet sunan, sürekli gelişen ve alanında güven duyulan örnek bir kurum olma yolunda ilerleyen DİSKİ, vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak adına çok sayıda personel alımı yapacak.

Şehrin ilçe ve merkezinde bulunan tahsilat şubeleri, haftanın 5 günü 08:00 – 15:45 saatleri arasında çalışmaktadır. DİSKİ’de işe başlangıç maaşı asgari ücret olarak belirlenmiştir. Ayrıca kurum, tüm çalışanlara eşit miktarda prim ve sosyal haklar tanımaktadır.

Diski İş İlanları

DİSKİ yayınladığı iş ilanında; dinamik, katılımcı, insan ve çevre odaklı, etkin, verimli, kaliteden ödün vermeyen adaylarla çalışılacağına açıkladı. Kurum açıklamasında yapacağı alımın büyük bir kısmının güvenlik elemanı olacağını da belirtti. Tüm çalışma alanlarında ve irtibat bürolarında görevlendirilecek olan güvenlik görevlileri aynı zamanda asayiş ve çevre duyarlılığı konusunda DİSKİ tüketicilerini de bilgilendirecek.

Diski İş Başvurusu Formu

Diski iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

DİSKİ bünyesine katılmak isteyen adayların öncelikle kurumun internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümüne girerek iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Ayrıca bu forma sistem üzerinden özgeçmişlerini de eklemeleri gerekmektedir. Başvuru sürecinin ardından insan kaynakları yetkilileri aranan pozisyona uygun gördükleri başvuru sahiplerini iş görüşmesi yapmak üzere kuruma çağırmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

5 Comments

 1. 7 yıldır diyarbakır diski ihale işlerinde çalşiyorum ayaklı kule tadiratları yeni yapılan kule gömme depo iç dış tadiratları ana depo tadiratları vesayren e sınıf ehelyetim var kamyon şöfürliğim var silindir kulaniyorum

 2. Öncelikle salamun aleyküm değerli ve saygı değer devletimiz benim iki çocuğum var iş arıyorum bana bı iş verin hangisi olsa yaparım

 3. 4 yıl oldu sondaj çalıştım
  Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde sondör’lük
  İlk yardım
  Yüksekte çalışma
  Ve bir çok sertifikalarim mevcut tur
  Ehliyet forklift operatörlüğü manitou ne arasan var uzun yol tecrübesi
  vesayre vesayre

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*