İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fethiye Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Fethiye Belediyesi Personel Alımı

Fethiye Belediyesi personel alımı gerçekleştirerek, turizm sektörü için önemli yerlerden biri olan bölgenin alt ve üst yapısında gelişim sağlamayı hedeflemektedir. Nitekim turizm, sadece finansal olarak değil aynı zamanda ilçenin kültürel ve sosyal açıdan da olumlu etkilenmesini sağlamaktadır.

Özellikle turist çeken bölgelerin alt yapı ve üst yapı çalışmalarına önem verilmekte, şehrin temizliğine dikkat edilmekte ve hizmet ağının genişletilmesine özen gösterilmektedir. Çünkü turistik yerlerin belediyeleri, sektörel hizmetlerden daha fazla gelir elde edilmesi amacıyla daha çok yatırım projeleri düzenlemektedir.

Bu gelirlerin sadece Fethiye ilçesi için değil, aynı zamanda Muğla ili ve tüm ülke ekonomisine de katkısı büyüktür. Bu nedenle düzenlenen projeler kapsamında dünya standartlarını yakalamaya çalışan Fethiye Belediyesi iş ilanları yayımlayarak, kadrosundaki eksikleri tamamlamaya çalışmaktadır.

Fethiye Belediyesi Personel Alımı

Fethiye Belediyesi İşçi Alımı

Şehir içinde belediyeye bağlı birçok yapı çalışmasının tamamlanması, işçi kadrosunun eksiksiz olmasına bağlıdır. Bu nedenle Fethiye Belediyesi işçi alımı yaparak, bölgedeki elektrik, ulaşım, yol, su ve haberleşme projelerinin aralıksız bir şekilde gerçekleştirilmesini hedeflemektedir.

Belirtilen çalışmalar şehrin alt ve üst yapısı ile ilgili projeler olduğu için söz konusu çalışmalar tamamlanmadan tatil beldelerinde önemli rol oynayan alışveriş mağazaları, eğlence mekanları ve konaklama tesisleri gibi yapıların inşa edilmesi mümkün olmamaktadır.

Buna bağlı olarak da Fethiye Belediyesi işçi alımları 2017 ve 2018 yılında devam ettirilerek, bölgenin daha fazla turist çekmesi ve kentsel faaliyetler açısından dünya standartlarına uygun hale getirilmesi sağlanacaktır. İşçilik kadrosuna başvuru yapmak isteyen kişilerin, kurumun açık pozisyonları takip etmesi ve belirtilen kanallar aracılığıyla başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Fethiye Belediyesi Memur Alımı

Fethiye Belediyesi iş ilanları içerisinde sıklıkla memur alım duyurularını da görebilirsiniz. Çünkü kurum, kentin turizmi gelirinin fazla olabilmesi için tüm hizmet binalarına memur almaktadır. Başvurular genellikle KPSS puanına göre değerlendirilse de, kimi zaman kurum KPSS’siz alım da gerçekleştirmektedir.

Bu kapsamda açılan pozisyonların ilgili şartlarını ve başvuru kanallarını, detaylar bölümünden öğrenebilirsiniz. Fethiye Belediyesi memur alımı için henüz aktif bir ilan bulunmasa da, yerel yönetimler bünyesine yıl sonuna doğru alım yapılması beklenmektedir.

Fethiye İş İlanları

Belediye bazı pozisyonu için adayların belirli bir yaş aralığında olmasını isteyebiliyor. Özellikle idari bilimlerde ve mühendislik bölümlerinde, alt yaş sınırı önem arz etmekte ve adayların en az 35 yaşını doldurmuş olması istenmektedir.

Şayet belirlenen bu yaş gruplarına uyum sağlayamıyorsanız, Fethiye iş ilanları kategorisini inceleyerek de meslek sahibi olabilirsiniz. Çünkü özel işletmeler genellikle alt yaş sınırı kriterini daha esnek tutmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir