Etimesgut Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Etimesgut Belediyesi Personel Alımı

Yaklaşık 40.000 yıldır insanlar tarafından yerleşim alanı olarak kullanılan Etimesgut, 1990 yılında ilçe unvanını almıştır.

Ankara metropolünün merkez ilçelerinden biri olan Etimesgut’u başkente yakışır bir şehir haline getirme hedefinde olan Etimesgut Belediyesi, bu sebeple yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Eğitim, sağlık, spor, imar ve şehircilik gibi alanlar başta olmak üzere çok geniş bir yelpazede yatırımlarını sürdüren kurumda özellikle sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket edilmektedir.

Bu bağlamda hem vatandaşlarından gelen taleplere daha hızlı yanıt vermek hem de vatandaşlarının memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı amaçlayan Etimesgut Belediyesi, çok sayıda deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacak.

Etimesgut Belediyesi Personel Alımı

Etimesgut Belediyesi İşçi Alımı

Yatırımları dikkate alındığında kadrosuna çok sayıda personel alımı yapacağı öngörülen Etimesgut Belediyesi’nin kadrosunda memurdan çok sözleşmeli işçi statüsüyle çalıştıracağı zabıta, temizlik işleri, destek hizmetleri, park ve bahçeler gibi birimlere yer vereceği tahmin edilmektedir.

Etimesgut Belediyesi’nin kadrosunda yapacağı tahmin edilen işçi alımında yeni personellerine hali hazırdaki personelleri ile aynı imkânları sağlayacağı da öngörülmektedir.

Etimesgut Belediyesi Memur Alımı

Etimesgut Belediyesi memur alımı yapacağı zaman kendi kadrosunu gözden geçirerek nerede eksik, açık ve ihtiyaç varsa o pozisyonlardan memur düzeyinde alımlarını gerçekleştiriyor. Belediye ana binası başta olmak üzere ek hizmet veren birçok belediye kuruluşunda memur olarak hizmet vermekte mümkün oluyor.

Elektrik, Su, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü gibi kurumlar başta olmak üzere birçok kuruluşa yönelik Etimesgut Belediyesi memur alımları gerçekleştirmektedir.

Gelişmiş bir ilçe olmasından dolayı ve çevre illere ulaşımın kolay olmasından dolayı sadece ilçe sınırlarında ikametgâh eden vatandaşlar değil, aynı zamanda ilçe dışındaki vatandaşlarda memurluk pozisyonu için tercihte bulunabilir.

Etimesgut Belediyesi İş İlanları

Kısa süre içerisinde internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak personel alımı yapacağını bütün vatandaşlarına duyurmayı planlayan Etimesgut Belediyesi tarihi, kültürel mirası ve çağdaş çalışmaları ile tüm Türkiye’de örnek olarak gösterilen, sürdürülebilir gelişmişlik düzeyinde, yaşam kalitesi yüksek bir şehir yapma hedefindedir.

Bu hedef doğrultusunda çeşitli araştırmalar yapan insan kaynakları birimi, belediye kadrosunda ihtiyaç duyulan memur ve işçi kadrolarını belirlemeye çalışmakta ve belediye kadrosuna alınacak olan personel niteliklerini belirlemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Etimesgut Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Etimesgut Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi olarak yer almak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuruları uygun görülen adaylarla belediyenin insan kaynakları birimi iletişime geçmekte ve mülakat için belediyenin ilgili birimine çağrılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Etimesgut İş İlanları

Etimesgut iş ilanları arasında sahip olunan kriterler dikkate alınarak, uygun ilanlar bulunmalı ve belirtilen başvuru süresi içerisinde müracaatlar gerçekleştirilmelidir. Başvuru sürecinde genellikle pek çok türden belge talep edilir. Kimlik, ikametgâh, sabıka kaydı gibi tüm bu resmi belgelerin eksiksiz bir şekilde sağlanması gerekli ve önemlidir.

Birçok kurum ve kuruluş bulunan bu ilçede potansiyelin yüksek olması ve gelecek vadetmesi sebebiyle yatırımlar hem belediye tarafından, hem de özel kuruluşlar tarafından hızla devam etmektedir. Etimesgut iş ilanları duyurularına ulaşabilmek için sitemizin sosyal medya hesaplarını takipte kalın.

Güncel Etimesgut iş ilanları

 • SINIF ÖĞRETMENİ ALIMI
 • Saha Satış Temsilcisi
 • Resepsiyonist
 • İnsan Kaynakları Şefi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de etimesgut iş ilanlarına bakabilirsiniz.

10 Comments

 1. Ankarda yaşıyorum lutfen mesjimi okuyun iş istiyorum beldiyede temizlik işcisi olarak buyuklerimiz devltimiz sesimi duuuuuyuuuuuuun lütfenn

 2. 21 yaşındayım özel güvenlik kimlik kartım hazır bulunmakta ve güvenlik işi arıyorum iş verirseniz çok sevinirim acil işe ihtiyacım var

 3. Ben etimesgut belediyesinde temizlik islerinde olur park bahcelerde olur is ariyorum yardimci olursaniz sevinirim 27 yadindayim 3 nufusa bakiyorum magdurum

 4. Ben etimesgut belediyesinde temizlik islerinde olur park bahcelerde olur is ariyorum yardimci olursaniz sevinirim 42 yadindayim 5 nufusa bakiyorum magdurum

 5. Ben mobilya ustasıyım şu an işsizim iş arıyorum mobilya ustasına (kesim,doğrama,çizim,herkonuda )ilgililere duyurulur saygılarımla.

 6. Isten cikarildim daha iş bulamadım park bahce işlerinde çalışmak istiyorum iki öğrencim var durumum iyi değil yardımcı olursanız sevinirim

 7. Ben etimesgutta oturuyom isten çıktım şu an işsizim iki öğrencim var durumum iyi değil park bahce lerde çalışabilirim zor durumdayız yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*