İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yenimahalle Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yenimahalle Belediyesi Personel Alımı

Ankara Yenimahalle Belediyesi, son alımlarda lise mezunu olmanın yeterli olduğu ve KPSS’ye girmenin de gerekli olmadığı alımlar ile Belediye bünyesinde memur ya da işçi olmak isteyen vatandaşların oldukça fazla başvuru yaptığı belediyedir. Özellikle de yoğun bir şekilde, yılın çeşitli dönemlerinde Yenimahalle Belediyesi personel alımı yapmakta ve yerel yönetim kadrosunda görev almak isteyen vatandaşlar için iyi bir fırsat sunmaktadır.

Yenimahalle Belediyesi personel alımları web sitemiz üzerinden sizlere en güncel hali ile sunulmaktadır. Özellikle bu sayfa aracılığıyla ilçedeki iş ilanlarını ve Yenimahalle Belediyesi personel ilanlarını hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu alımları güncel olarak takip etmeniz sonucunda niteliklerinize en uygun ilanı değerlendirebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yenimahalle Belediyesi Personel Alımı

Yenimahalle Belediyesi İşçi Alımı

Yenimahalle Belediyesi henüz 2017 yılbaşında gerçekleştirdiği toplamda 77 kişilik işçi alımı ile farklı iş kollarında, kurum bünyesinde hizmet vermek üzere vasıflı ve vasıfsız işçi alımı gerçekleştirmiştir. Yenimahalle Belediyesi işçi alımı için kimi zaman yaş şartı olabilmekte ve bu yaş şartı genellikle 40 olmaktadır. Askerlik durumu ise alımın kısa ya da uzun süreli olmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte genellikle tecilli durum, herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Yenimahalle Belediyesi işçi ilanları ile ilgili kimi zaman kadroya göre sertifika da talep edilebilmektedir. Kimi alımlar için sertifika değil ancak ilgili görevi yerine getirebileceklerine dair belge istenilebilmektedir. Örneğin şoförlük başvurusunda istenilen E sınıfı belge ve aynı zamanda SRC belgesi gibi.

Yenimahalle Belediyesi Memur Alımı

Sık sık gerçekleşen Yenimahalle Belediyesi memur alımı ilanlarında eğitim seviyesi olarak en az lise mezunu olma şartı koymaktadır. Pek çok aday, bu şartı karşılıyor olduğundan dolayı, Yenimahalle Belediyesi memur ilanları için oldukça fazla başvuru gerçekleştirilmektedir.

Nitekim bu alımlarda çoğu zaman KPSS puanı da istenilmemektedir. Fakat bu her zaman geçerli olmayabiliyor. Bazen de ilgili memurluk kadrolarına başvuruda bulunacak adayların, belirtilen yıl yada yıllarda KPSS’ye girmiş olmaları ve ilgili puan türünde belirtilen asgari puanı almış olmaları gerekmektedir. Bu koşulları karşılayan adaylar başvurularını yapabilmektedir.

Yenimahalle Belediyesi başvuru şartları sürekli olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle adayların dikkatli olmaları ve açılan ilanların güncel başvuru detaylarını dikkate almaları gerekir.

Yenimahalle İş İlanları

Adaylar dilerlerse Yenimahalle sınırlarında faaliyet göstermekte olan çeşitli özel şirketler bünyesinde de iş bulabilirler. Yenimahalle iş ilanları duyuları, hem belirli niteliklere sahi, hem de herhangi bir vasfı olmayan adaylar için geçerli iş bulma yöntemidir. Bu sayede iş bulabilme olasılığı da artmış olur. Kişi sahip olduğu nitelikler doğrultusunda Yenimahalle iş ilanları sayfasında güncel olarak iş bulabilir.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de yenimahalle iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir