Merkezefendi Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Merkezefendi Belediyesi Personel Alımı

Denizli’ ilinin en kalabalık ikinci ilçesi olan Merkezefendi, 12 Kasım 2012’de TBMM’de kabul edilen büyükşehir kanun ile ilçe olmuştur.

Merkezefendi’yi güzelleştirmek, geliştirmek ve Denizli’ye yakışır bir ilçe haline getirmek hedefinde olan Merkezefendi Belediyesi, bu bağlamda ar-ge çalışmaları yürütmekte ve vatandaşlarının taleplerini de dikkate almaktadır.

Vatandaşlarının görüşlerini ve memnuniyetlerini önemseyen kurumun, hem hizmetlerini arttırmak hem de vatandaşlarından gelen taleplere daha kısa sürede yanıt verebilmek amacıyla yakın zamanda çeşitli niteliklerde personel alımı yapacağı tahmin edilmektedir.

Merkezefendi Belediyesi Personel Alımı

Merkezefendi Belediyesi İşçi Alımı

Personel alım yapacak olan Merkezefendi Belediyesinin en çok kadroyu bünyesindeki şirketler dâhilinde çalışacak taşeron işçi veya sözleşmeli işçi alımına ayıracağı öngörülmektedir.

Bu işçileri genellikle temizlik işçisi, fen işleri personeli, park ve bahçeler birimine bağlı olarak çeşitli görevlerde çalıştıran kurum, başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olmak kaydıyla yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek nitelikte olmalarına özen göstermektedir.

Merkezefendi Belediyesi Memur Alımı

Merkezefendi Belediyesi memur alımı ilanları da, yukarıda belirtilen link üzerinden takip edilmelidir. Şuanda belediye bünyesinde aktif bir memur alımı bulunmamaktadır.

Memurlar bildiğiniz üzere devlete bağlı güvenceleri tamamen devlet tarafından sağlanan çalışanlardır. Belediye bünyesinde memur olduğunuz takdirde emeklilik imkânlarına varıncaya kadar hemen her memurun faydalandığı imkânlardan faydalanabilirsiniz.Belediyenin memur alımları için açılan ilanlarda başarılı olabilmek, genellikle KPSS puanınız önem arz etmektedir.

Çünkü belediyelerin memur alımlarında, çoğunlukla KPSS’de alınan puan belirleyici bir etkendir. Bu puan evresi geçildikten sonra sözlü mülakat ve eğitim sonrasında görevinize başlayabilirsiniz. Vezne görevinden belediye başkanı yardımcılığına kadar birçok mertebede kişisel becerilerinize göre iş imkânı bulabilirsiniz.

Merkezefendi Belediyesi İş İlanları

Kadrosuna alacağı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak halkını bilgilendiren Merkezefendi Belediyesi, vatandaşlarına değer vererek memnuniyetlerini ön planda tuttuğu gibi personellerine de değer vermekte ve onlarında taleplerini dikkatle dinleyip değerlendirmeye almaktadır.

Bu anlamda huzurlu bir çalışma ortamı sunan belediye, bütün çalışanlarına eşit mesafede yaklaşmakta ve hafta içi 08.00 ile 17.00 arasında mesai uygulamaktadır. Hafta sonu da bazı birimler için 09.00 ile 16.30 saatleri arasında mesai uygulayan kurum fazla mesai yapan çalışanlarına maaşlarına ek olarak mesai ücreti ödemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Merkezefendi Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Merkezefendi Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen adayların belediyesinin resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir.

Kurumun internet sitesi üzerinden ya da sitemiz aracılığıyla kendileri için uygun pozisyon açıldığını gören adayların kurumun internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları ve bu şekilde ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Merkezefendi İş İlanları

Orta, büyük ya da küçük ölçekli işletmelerin üretimlerine bağlı olarak belirli bir sayıda personele ihtiyaçları vardır. Henüz bir işiniz yoksa, aylık gereksinimlerinizi giderebilmek adına Merkezefendi iş ilanları kategorimize sıkça göz atmanız yeterlidir.

Çünkü bu ilçede faaliyet gösteren işletmeler tarafından pek çok ilan verilmekte ve ilgili sayfamız sıkça güncellenmektedir. Söz konusu duyurulara diğer kariyer sitelerinde ulaşabilirsiniz…

Güncel Merkezefendi iş ilanları

 • İnsan Kaynakları İş Ortağı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de merkezefendi iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 Comments

 1. lisans kamu yönetimi mezunuyum(2008). ön lisans çocuk gelişim mezunuyum (2017).istanbul üniversitesi çocuk gelişim lisans okumaktayım.(AUZEF).11 sene tekstil deneyimim var.bilgisayarı ve B(aracı) aktif kullanmaktayım.iş arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. (Bayanım)

 2. B ehliyetim mevcut
  Src 2 ve 4 belgelerim tam
  PSİKOTEKNİK belgelerim tam
  En az 1 yıl tecrübem var
  İş arıyorum
  0542 688 91 60 bu numaradan ulaşabilirsiniz
  Yardımcı olursanız sevinirim

 3. B ehliyetim mevcut
  Src 2 ve 4 belgelerim tam
  PSİKOTEKNİK belgelerim tam
  En az 1 yıl tecrübem var
  İş arıyorum
  Yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*