Nazilli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Nazilli Belediyesi Personel Alımı

Ege Bölgesinin en eski yerleşim merkezlerinden birisi olma özelliğini taşıyan Nazilli, yaşanabilir iklimi ve verimli topraklarıyla birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.

Nazilli’yi Katılımcı, şeffaf, güvenilir, çağdaş belediyecilik anlayışıyla hizmet kalitesini yükselterek uluslararası standartlara ulaştırma hedefinde olduğunu belirten Nazilli Belediyesi, ilçede ekonomik faaliyetlerin çeşitlenmesi ve halkının ve şehrin daha çok kalkınmasını sağlamak adına önemli yatırımlar yapmaktadır.

Bu bağlamda zaman zaman deneyimli ve deneyimsiz personel ihtiyacı oluşan Nazilli Belediyesi, kadrosunda çeşitli pozisyonlarda memur ya da işçi statüsüyle çalışabilecek yeni personeller dâhil etmek üzere çalışmalar sürdürmektedir.

Nazilli Belediyesi Personel Alımı

Nazilli Belediyesi İşçi Alımı

Genellikle kadrosuna alacağı personelleri işçi olarak kadrosuna dâhil eden Nazilli Belediyesi, her zaman başvuru yapacak olan personel adaylarından kendilerine uygun olan işi tercih etmelerini istemektedir.

Kurum tarafından net bir açıklama yapılmamış olsa da çok sayıda sözleşmeli işçi ve taşeron işçi alımı yapılacağı ve bu bağlamda açılacak olan kadronun büyük oranda temizlik işleri bölümüne ayrılacağı öngörülmektedir.

Nazilli Belediyesi Memur Alımı

Tercihen üniversite mezunu adaylar içerisinden seçim yapan Nazilli Belediyesi memur alımı için az sayıda ilan açmaktadır. Ekonomi, inşaat, ziraat, işletme ve peyzaj gibi alanlardan mezun olan başvuru sahiplerine öncelik verilmektedir.

Kurumun adaylarda aradığı diğer şartlar ise herhangi bir kuruluşta ya da kurumda zorunlu hizmet mecburiyeti olmamak, kurum kültürünü benimseyerek belediyeyi temsil edebilecek vasıflara sahip olmak ve sabıka kaydı bulunmamaktır.

Nazilli Belediyesi personel alımı 2019 yılında da gerçekleştirileceği için genellikle erkek adayların askerlik görevini yerine getirmesi kriterinin, başvuru koşullarında yer alacağını fark edeceksiniz. Kurum, bu kritere önem vermekte ve adaylar arasında seçim yaparken askerliğini yapmış ya da muaf olan bireylere öncelik vermektedir.

Nazilli Belediyesi İş İlanları

Sürdürülebilir kalkınma ilkesiyle tarih ve kültürümüze sahip çıkarak katılımcı, şeffaf bir yönetim anlayışıyla kentsel gelişim seviyesini ve nazilli halkının yaşam kalitesini arttırma misyonunu kendine ilke edinen Nazilli Belediyesi’nin kadrosuna almayı planladığı personelleri daha çok park ve bahçeler, basın yayın ve halkla ilişkiler, zabıta, fen işleri ve destek hizmetleri birimlerinde istihdam edeceği tahmin edilmektedir.

Belediye’nin insan kaynakları birimi tarafından yapılan çalışmaların tamamlanması sonucu personel alımı yapılacak birimler ve başvuru şartları kurumunu internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanı ile duyurulacaktır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Nazilli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nazilli Belediyesi personeli olmak isteyen ve Nazilli’de ikamet etmekte olan vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları ya da Ardahan Belediyesi insan kaynakları birimine giderek iş başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Belediyenin insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilecek olan başvurulardan kurum kriterlerine uygun olan adaylar ile iletişime geçilerek belediye bünyesinde mülakata çağırılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Nazilli İş İlanları

Nazilli iş ilanları sayesinde hedeflediğiniz iş planına bağlı kalarak, çeşitli firmalar bünyesinde eğitim düzeyinize göre iş bulabilirsiniz. İlçede faaliyet gösteren büyük işletmelerde de üst düzey yönetici olma şansı yakalayabilirsiniz. Bunun için şirketin açık pozisyonlarını takip etmeniz ve belirtilen kanallar üzerinden başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

İşletmeler genellikle müşteriye her konuda özen ve öncelik vermenin bilincinde olan ve tüm çalışmalarını kaliteli bir şekilde yürüten, bireysel girişimcilik ruhuna sahip takım çalışmasına da yatkın kişilerin başvurularını daha hızlı kabul etmektedir. Bu niteliklere sahipseniz, büyük iş yerlerinin üst düzey kadrolarında kolaylıkla meslek sahibi olabilirsiniz.

Güncel Nazilli iş ilanları

 • Pide Ustası – Aydın Kipa
 • Satış Temsilcisi (Kuşadası Şube)
 • Müzik Öğretmeni-Kırmızı Otobüs Anaokulları NAZİLLİ
 • Starbucks Barista / Aydın
 • İngilizce Öğretmeni
 • Okul Öncesi Öğretmeni-Kırmızı Otobüs Anaokulu NAZİLLİ

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Nazilli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*