Elazığ Havalimanı İş İlanları 2023

DHMİ tarafından işletilmekte olan Elazığ Havalimanı iş ilanları resmi bir şekilde verilmektedir. Bunlara başvurmak istiyorsanız ilgili kanalları her gün takip etmeniz gerekir. Böylece ortaya çıkan fırsatlar kaçırılmadan değerlendirebilir.

Elazığ Havalimanı içerisinde çok sayıda işletme de vardır. Bunlar da yılın değişik dönemlerinde, gereksinimleri çerçevesinde alım yapmaktadır. Dolayısıyla bunları da kontrol ederseniz bilgi ve tecrübelerinize hitap eden pozisyonları kısa sürede bulabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı personel alımı senenin farklı zamanlarında gerçekleştirildiği için, her gün kontrol etmemek fırsatları kaçırmanıza neden olur. Dolayısıyla DHMİ tarafından açılan ilanları incelemek için Resmi Gazete ve İŞKUR, içerisinde işletmelerin verdiği duyurular için kariyer siteleri incelenmelidir.

Elazığ Havalimanı Personel Alımı

Elazığ Havaalanı personel alımı farklı pozisyonlara yönelik yapılabilir. Bunlar içinde bazıları şu şekildedir;

 1. Asistan Hava Trafik Kontrolörü: Hava trafik kontrolörü olabileceğine dair sağlık raporu olma, aşırı heyecan, gizli kekemelik, pelteklik gibi yanlış anlama, aksama gibi durumlara neden olacak durumların bulunmaması gibi şartlar vardır.
 2. Satış Danışmanı: Bu pozisyona girmek isteyen kişiler güçlü insan ilişkilerine sahip olma, vardiyalı çalışma düzenine uyum gösterebilme gibi niteliklere sahip olma gibi niteliklere sahip olmalıdır.
 3. Elektrik Teknikeri: Elektrik ile ilgili konularda bakım ve onarım yapma dâhil geniş bir sorumluluğu vardır.
 4. Garaj Proje Sorumlusu: Diksiyonu düzgün olma, akıcı ve anlaşılır olabilme, iletişimi kuvvetli olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 5. Garson: İletişimi kuvvetli olma, müşteri memnuniyeti ön planda bulunma gibi nitelikler aranmaktadır.

Bunlar olarak Elazığ Havalimanı işçi alımı kapsamında temizlik görevlileri de temin etmektedir. Bunun için ilanları takip edip, başvuru yapmanız yeterlidir.

Elazığ Havalimanı Güvenlik Alımı

Havalimanlarında güvenlik önlemlerinin büyük bir önemi vardır. Elazığ Havalimanı güvenlik alımı da bu kapsamda, senenin farklı zamanlarında gerçekleştirilmektedir. Böylece yolcuların, çalışanların ve kurumun güvenliği sağlanmaktadır.

Bu pozisyona başvurmak istiyorsanız, tüm iş ilanlarında olduğu gibi aranan nitelikleri yerine getirmeniz gerekir. Özellikle silahlı ya da silahsız güvenlik görevlisi belgeniz olmalıdır.

Elazığ Havalimanı İş Başvurusu

Elazığ Havalimanı iş başvurusu için ilanlar resmi olarak yayınlandığında başvurunun nerede ve nasıl olacağı, hangi evrakların sağlanması gerektiği ve daha birçok konu yer alacaktır. Dolayısıyla adaylar bunları incelerse, tüm bilgileri edinebilir.

Elazığ havalimanı içerisine bulunan firmalar da farklı pozisyonlara yönelik alımlar yapmaktadır. Bunlara başvurmak istiyorsanız, şu işlemler yapılmalıdır;

 1. Firmanın kariyer sitesinde bulunan profilini açın.
 2. Açılan ilanları kontrol ederek, sizinle uyumlu olanları inceleyin.
 3. Niteliklere uyum gösteriyorsanız ve sorumlulukları yerine getirebilecekseniz müracaat edin.

Bu şekilde tüm işlemler başarılı bir şekilde sonuçlanır. Eğer özgeçmişiniz uyumluysa, mülakata yönelik çağrı almanız mümkündür.

14 Comments

 1. Selamünaleyküm Elazığ da yaşıyorum silahlı ozel guvenlik kimligine sahibim evliyım 2cocuk babasıyım süreklı calışmak istyorum guvenlik gorevlısı olarak nasipse insanlah dönuş olur

 2. Elazığ da ıkametkah ediyorum.B sınıf ehliyete sahip, lisans mezunuyum, silahli özel güvenlik kartına sahibim askerliğimi yaptım güvenlik alımı için sizden haber bekliyorum

 3. Merhaba
  İple erişim teknısyenıyim
  Az çok bilinen bir meslek ne işler yaparlar dersenız bu ( İple erişim teknısyenlerı ) şuanları yaparlar.
  Yüksekte çalişma
  Yüksekte cam temizleme
  Yüksekte Teknık işlerı yapmak
  Bir çok çeşitleri vardir bunların
  -Uluslar arası geçerli bir belgem var
  İyi uçuşlar dilerim
  Hayırlı günler dilerim

 4. İyi günler ben gamze Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunuyum. Elazığ havaalanında çalışmak istiyorum. Yer hostesligi veya yer hizmetleri olarak çalışmak istiyorum.

 5. Merhaba adım ahmet 27 yaşındayım Elazığ da ikamet etmekteyim . SİLAHLI Özel Güvenlik ve Koruma kimliğine sahibim . Ayrıca B sınıfı ehliyetim var . Bir çok sektörde bir çok alan da çalıştım . Bir cok konuda fikire ve deneyime sahibim . Elazığ havaalanın da Özel Güvenlik ve Koruma olarak çalışmak istiyorum . Kendimi bu alanda geliştirmek ve sizlere katkıda bulunmak istiyorum

 6. elazıg merkezde oturuyorum lisemezunuyum silahlı özel güvenlik kimligim var askerlik yapıldı 1.74 boyundam { B sınıfı ehliyetim var daha önce bir otelde ve organize sanayide özel güvenlik görevlisi olarak çalıştım. 6 aydır işsizim iş arıyorum.

 7. 2001 Elazığ doğumlu önlisans 2.sınıf sivil hava ulaştırma işletmeciliği bölümü öğrencisiyim.
  Elazığ havalimanında staj yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 8. slm ben elazığdan evli ve bir kız babasıyım lütfen işe ihtiyacım var iş farketmez

 9. ben Yurtdışından Almanyada büyüdüm açılış Tehnikservis Elektrik Kaynak ve birçok meslekte çalıştım
  Almancayi yazmayı ve konuşmayı ana dilim gibi bilirim
  ben türkiye ye görmek istiyorum

 10. 1992 Elazığ doğumluyum askerlik hizmetimi tamamladım Elazığ havalimanında çalışmak istiyorum iş farketmez

 11. Ben Gülay Elazığ merkezde yaşıyorum önlisans danışmanlık sekreter lik mezunuyum musteri temsilci olarak birçok yerde çalıştım is tecrübem var

  • Ben mahmut insaat teknisyeniyim ayrica insaat ustasiyim b sınıf ehliyete sahibim ise ihtiyacim var lutfen iletisime geciniz… 0539 864 3837

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*