Denizli Çardak Havalimanı İş İlanları 2024

Ege’de bulunan Denizli ilimizin, Çardak bölgesinde konumlanan havalimanı,  yolcu kapasitesini sürekli arttırmaktadır. Zira Denizli’de bulunan Pamukkale her yıl yerli yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapmaktadır. Denizli havalimanı iş ilanları bu nedenle sık sık verilerek, meydana gelen gereksinimler karşılanmaktadır.

Devlet Hava Meydanları tarafından işletilmekte olan Denizli Çardak Havalimanı, ilanları resmi şekilde duyurmaktadır. Bu nedenle adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına girerek, en az 70 puanı almaları önerilir.

İş ilanlarında başvurmak isteyen her adayın merak ettiği kaç kişinin alınacağı, hangi pozisyonlarda olacağı gibi sorular, duyuruda kapsamlı şekilde yer alacaktır. Bu nedenle havaalanı iş ilanı arayanlar tüm ayrıntılarına dikkat ederek, uyarınca hareket etmelidir.

Ayrıca başvuru öncesinde, adaylar ilanların belirli tarihlerde açıldığını, dolayısıyla tarihler geçince başvuru yapamayacağını da hatırlamalıdır.

Denizli Çardak Havalimanı Personel Alımı

Denizli Çardak Havalimanı oldukça geniş bir kapasiteye sahiptir. Bu nedenle içerisinde alım yapılabilecek çok sayıda alan vardır. Kurumda yolculara hizmet veren işletmeler de olduğu için, bunlar da kariyer sayfaları yardımıyla personel almaktadır.

Kısacası Denizli Çardak Havalimanı personel alımı, farklı firmalara yönelik yapılabilir ve çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan bir kısmı şöyledir;

 1. Havaalanı Operasyon Görevlisi: Kurumda mevcut olan operasyonel işleri denetleme gibi görevleri vardır.
 2. Teknik Yönetici: BT kapsamında olan çalışanları denetleme, bilgisayar hakkında herhangi bir güçlük meydana gelmesi durumunda kullanıcılara destek olma gibi görevleri vardır.

Eğer işçi kapsamında iş başvurularını inceliyorsanız, Denizli Çardak Havalimanı işçi alımı da sağlanmaktadır. Bu alımlar farklı alanlara yönelik yapılmakta olup, özel firmalar da temizlik personeli duyuruları açabilmektedir. Dolaysıyla adayların gerek havalimanı tarafından açılan resmi ilanları, gerekse havalimanında bulunan işletmelerin kariyer sayfalarını takip etmesi önerilir.

Denizli Çardak Havalimanı Güvenlik Alımı

Denizli Çardak Havalimanı güvenlik alımı kapsamında çok sayıda kişi alınmaktadır. Böylece hava yolculuğunun daha güvenli, korunaklı geçmesi sağlanır. Eğer güvenlik personeli olarak tecrübeniz varsa ve sektörle ilgili gerekli belgelere de sahipseniz, sadece ilanların açılması beklenir.

Ardından başvurunuzu yapmanız ve mülakata gitmeniz yeterlidir.

Denizli Çardak Havalimanı İş Başvurusu

Denizli Çardak Havalimanı Devlet Hava Meydanları tarafından işletildiği için, ilanlar resmi şekilde verilir. Bunlar içerisinde başvuru tarihi, hangi pozisyona kaç kişi alınacağı ve diğer detaylar bulunmaktadır. Eğer Havalimanı iş başvurusu yapacaksanız, dikkatli şekilde okumak tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Buna ek olarak, firma içerisindeki firmalar, farklı kariyer platformlarında hesap açıp ilan verebilmektedir. Bunlar üzerinden başvurmak için şu işlemler gerçekleştirilir;

 1. Denizli Çardak Havalimanı içerisindeki işletmeler tarafından, kariyer sitelerinde açılan ilanlara giriş yapın.
 2. İlgili sitede oturum açarak, iş ilanlarına bakın.
 3. Niteliklerini yerine getirdiğiniz ilanlara müracaat edin.

Ardından sadece, ilgili firmanın sizinle iletişime geçmesi beklenmelidir.

8 Comments

 1. Merhaba Gümüşhane üniversitesi sivil havacılık ulaştırma işletmeciliği bölümü bitirdim yer hizmetleri alanında çalışabilecek kapasitesiteye sahibim İngilizce orta seviyeli dönüş yapabilirseniz çok memnun kalırım

 2. Merhaba ben yasin özoğlu Denizli Pamukkale de ikamet etmekteyim temizlik,eşya,valiz taşıma veya şoförlük için iş aramaktayım temiz ve tertipli çalışırım saatinde başlar saatinde bitiririm pratik olarak

 3. Çardak denizli’ye yaklaşık 1 ay evvel tasındım. İkna kabiliyeti yüksek ve özellikle sorun çözümlerinde pratik bir kişiliğim var. Norvecce , ingilizce , danca ve isvec dillerine hakimim. Bunun yanı sıra almancam orta seviyede.
  Acil işe ihtiyacım var

 4. Çardak denizli’ye yaklaşık 1 ay evvel tasındım. İkna kabiliyeti yüksek ve özellikle sorun çözümlerinde pratik bir kişiliğim var. Norvecce , ingilizce , danca ve isvec dillerine hakimim. Bunun yanı sıra almancam orta seviyede.
  Acil işe ihtiyacım var

 5. Merhabalar Türk Hava Yolları içerisinde (yer hizmetleri) bu alanda çalışabilecek bir kapasiteye sahibim dönüş yapabilirseniz çok memnun olurum

 6. TÜRK HAVA YOLLARI ÜNİVERSİTESİ KABİN MEMURLUGU EĞİTİM SERTİFİKASI ALDIM ALDIĞIM EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLADIM İŞİMDE SON DERECE BAŞARILI OLUCAMA İNANIYORUM MESAJIMI DİKKATE ALICANIZI İNANIYORUM İLĞİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜREDERİM 05353110500

 7. TÜRK HAVA YOLLARI ÜNİVERSİTESİ KABİN MEMURLUGU EĞİTİMİ SERTİFİKAM VAR ALDIGIM EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLADIM İŞİMDE SON DERECE BAŞARILI OLUCAMA İNANİYORUM MESAJIMI DİKKATE ALICANIZI DÜŞÜNÜYORUM İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜREDERİM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*