Dalaman Havalimanı İş İlanları 2021

YDA Group tarafından işletilen Dalaman Havalimanı iş ilanları paylaşarak, kadrolarını sürekli genişletmekte, yolcularına böylece daha kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir. Havalimanı içerisinde bulunan çok sayıda mağaza da mevcut olup, bunlar da alım yapmaktadır.

Dolayısıyla gerek vasıflı, gerekse vasıfsız olarak çok sayıda iş ilanını keşfetmeniz ve bunlara başvurmanız mümkündür. Havalimanı personel alımı ilanları online şekilde verilmekte olup, müracaat da buradan gerçekleştirilebilir.

Eğer bu kısmı geçerseniz, firmanın yetkilileri sizinle iletişim kuracaktır. Ardından da görüşme için bilgi ve tarih verilecek, katılmanız beklenecektir. Bunu da geçtiğiniz takdirde, personel olarak başlamanız mümkündür.

Dalaman Havalimanı Personel Alımı

Dalaman Havalimanı içerisinde çok sayıda departman vardır. Bu nedenle işe alım yapılabilecek pozisyonların sayısı oldukça yüksektir. İçerisinde mağazalar da mevcut olup, bunlar da dâhil edildiğinde havaalanı personel alımı yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Asistan Hava Trafik Kontrolörü: Bu pozisyonda bulunan çalışanlar telsiz ile pilotlara bilgi, talimat ve öneri iletme, hava trafik kontrol hizmeti sağlama gibi birçok görevi vardır. Aranan nitelikler arasında yanlış anlamalara, aksaklıklara sebep olabilecek gizli kekemelik ve pelteklik bulunmaması gibi maddeler vardır.
 2. Satış Danışmanı: Ürün ya da hizmetin tüketiciye sunulması, bununla alakalı meydana gelen problemlerin çözülmesi gibi görevleri vardır.
 3. Elektrik Teknikeri: Gerçekleştirilen planları uygulama, elektrik ile alakalı sistemlerin düzgün çalışabilmesi için takip yapma, bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirme gibi görevleri vardır.
 4. Garson: Misafirlere en iyi hizmeti sunma, menüleri müşterilere verme ve siparişlerini belirlemesine yardımcı olma gibi sorumlulukları vardır.

Dalaman Havalimanı temizlik görevlisi de dâhil vasıfsız personel alımı da yapmaktadır. Havalimanı işçi alımı kapsamında olan bu duyurular da kariyer siteleri üzerinden verilebileceği için, buraları takip etmeniz yeterlidir.

Dalaman Havalimanı Güvenlik Alımı

Dalaman Havalimanı başta turizm sezonu olmak üzere, yılın farklı dönemlerinde yoğun bir trafiğe ev sahipliği yapmaktadır. Yolcuların, çalışanların ve kurumun güvenliğini sağlayabilmek için havalimanı güvenlik alımı bu nedenle zaman zaman gerçekleştirilmektedir.

Bunlara başvurmak için kariyer sayfalarını takip edebilirsiniz. Ancak burada adaylardan gerek silahlı, gerekse silahsız güvenlik görevlisi belgesi istenebileceği için, alanınızla ilgili bilgi ve evraklarınız bulunmalıdır.

Dalaman Havalimanı İş Başvurusu

Dalaman Havalimanı iş başvurusu yapmak istiyorsanız, kayıtlı elektronik posta adresiniz ile onaylayarak ydahavalimani@hs01.kep.tr adresine gönderebilirsiniz. Ayrıca YDA Group’un Kariyer.net hesabı üzerinden de müracaat edebilirsiniz. Bunun için şu işlemler uygulanmalıdır;

 1. Kariyer.net platformunda, kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açın.
 2. YDA Group’un profilini açarak, açık ilanları görüntüleyin.
 3. Eğer yeteneklerinizle uyum gösteriyorsa, başvur butonuna tıklayın.

Böylece tüm işlemler başarılı bir şekilde tamamlanır ve firma uyumlu bulursa iletişime geçer.

11 yorum

 1. Dalamanda ikamet ediyorum güvenlik veya teknikte çalışabilirim 12 senedir istanbulda elektronik sistemler üzerine çalıştım 1 çocuk babasıyım işimi severek yaparım.05382408821

 2. Ortacada ikamet ediyorum. İdari işler konusunda buyuk firmalarda tecrübem var. B sınıfı ehliyetim ve gerekli sertifikalar mevcut. Teknik lise mezunuyum. Evliyim ve işe ihtiyacım var05310839695

 3. Hollanda Amsterdam Airport da 12 sene calismisligim var ve Turkiyeye temelli donmek istiyorum, Yer hizmetletinde ( ucak bosaltip doldurma hizmeti ) is bulmak istiyorum. Bunlarin maasi Turkiye’de ne kadar acaba ?
  Saygilarimla,

  Sinan

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*