Dalaman Havalimanı İş İlanları 2018

Dalaman Havalimanı İş İlanları

Yazlık yerlerde bulunan havalimanları sezonda çok yoğun olduğu için personele de daha fazla ihtiyaç duyar. Havalimanı iş ilanları içerisinden size uygun yazlık bir alanda iş açığı varsa vakit kaybetmeden başvurabilir ve bu profesyonel ortamda çalışmak isteyebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yaparken gerekli olan formları ve evrakları zaten detaylı olarak öğrenebileceksiniz. Güvenlik elemanı olarak başvurmak istiyorsanız boy ve kilo oranınızın tuttuğuna emin olmalısınız.

TC kimlik belgesi ve özgeçmiş dışında sağlıklı olduğunuza dair pek çok belge de istenebilir. Havalimanı personel alımı için diğer sektörlere ve iş sahalarına da bakabilir ve gerekenleri tek tek öğrenebilirsiniz.

Dalaman Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş başvurusu yapacak olanlar özgeçmişlerini hem Türkçe hem de İngilizce olacak şekilde vermek durumunda kalabilir. Özgeçmişin yanına ekleyeceğiniz diğer evrakları da götürmeyi ihmal etmemelisiniz.

Hava alanı iş ilanları için internete göz atabilir ya da başvurmak istediğiniz havalimanına giderek oradaki görevlilere iş açığı olup olmadığını da sorabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Personel Alımı

Havalimanı işçi alımı yapacağı zaman bunu genellikle resmi sitelerde duyurur. Bireysel olarak da öğrenebileceğiniz gibi internet üzerinden öğrenmeniz de olasıdır. Hava alanı personel alımı için saat şartına uymanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Çünkü standart bir saat olmayabilir ve bu alanlar 7/24 aktif olduğu için bazen gece bazen gündüz çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Bu da vardiya sistemini kabul eden personelin çalışabileceği anlamına gelmektedir.

 Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

 

9 Comments

  1. atila 17 Nisan 2014
  2. berna 25 Mayıs 2014
  3. Ahmet tireli 30 Mayıs 2014
  4. atilla gülmez 13 Haziran 2014
  5. anjela 17 Şubat 2015
  6. sinan 29 Şubat 2016
  7. Maryyam 19 Ekim 2016
  8. Mevlut aynak 16 Temmuz 2017
  9. Hüseyin 7 Ekim 2017

Leave a Reply