İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çanakkale Havalimanı İş İlanları 2019

Çanakkale Havalimanı İş İlanları

Çanakkale havalimanı işçi alımı sayısı son dönemde oldukça artmıştır. Meslek sahibi olmak ve çalışmak isteyen kişiler, ilanları takip ederek avantaj sağlayabilirler. Havaalanı personel alımı süreçleri ve daha fazlası konusunda tüm açıklamalar olduğundan dolayı adaylar, başarı sağlayabilmek adına yalnızca istedikleri pozisyona başvurabilirler.

Çanakkale Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havaalanında en çok ihtiyaç duyulan personellerden bir tanesi özel güvenlik olarak bilinir. Havaalanı iş başvurusu pozisyonları incelendiğinde Çanakkale ve Türkiye’de yer alan diğer pek çok noktada güvenliğe ihtiyaç duyulduğu söylenebilir. Özel güvenlik olabilmek adına eğitimlere katılmak ve sertifika sahibi olmak önemlidir.

Aynı zamanda toplumdaki vatandaşlara zarar vermemek adına kişilerin psikolojilerinin de sağlıklı olması gerekir. Havaalanı iş ilanları araştırması yapan bireyler özel güvenlik olmaları durumunda kısa sürede istihdam edilebilirler.

Çanakkale Havalimanı İş Başvurusu

İş başvurusu yapacak olan adayların, eğitimlerini tamamlamaları önemlidir. Havaalanlarında çalışmak isteyen bireylerin genellikle kabin memurluğu ya da teknisyenlik gibi konularda eğitim almaları gerekir.

Havalimanı personel alımısüreçleri bireylerin uzmanlığına göre ilerlemektedir. Meslekler konusunda bilgi sahibi olmayan lise mezunu kişilerin çalışma şansı yoktur. Çanakkale havalimanı iş başvurusu yapacak olan kişilerin belirtilen unsura dikkat etmeleri faydalarına olacaktır.

ÇanakkaleHavalimanı Personel Alımı

Personel alımı söz konusu olduğunda toplumda yer alan vatandaşların problem yaşamaması adına kolay kurallar bulunmaktadır. Havalimanı iş ilanları seçeneklerini inceleyen bireyler genellikle sözlü ve yazılı mülakat aşamalarından geçtiklerini gözlemleyebilirler. Sözlü görüşmede başarılı olan kişiler, yazılı sınava geçiş yaparak bilgi birikimlerini ölçmektedirler. Başarılı olan bireyler ise en fazla 30 gün sonunda çalışmaya başlamaktadır.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

4 Yorum

 1. osman 29 Nisan 2014

  iş ariyorum

 2. osman yildiz 29 Nisan 2014

  calişmak istiyorum

 3. nevzat elçelik 4 Haziran 2014

  çalışmak istiyorum

 4. ibrahim yelten 20 Eylül 2014

  iş arıyorum 14yıllık iş yeriden cıktım saglık işi yani medikalde calısıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir