Edremit Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunan Edremit Devlet Hastanesi tam teşekküllü olarak vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır. 1953 senesinde 20 yatak ve 2 uzman hekimle faaliyete geçmiştir. 1955 yılına gelindiğinde yatak kapasitesi 40’a yükseltilmiştir.

2007 senesinde yeni binasına taşınan hastane, 2009’da SSK Hastanesi ile birleşmiştir. Böylece 200 yataklı bir kapasiteye ulaşmıştır. Hizmetlerinin temeline insanı alması sayesinde hastaların, çalışanların ve hasta yakınlarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Sahip olduğu tüm kaynakları dikkatli bir şekilde değerlendirerek, topluma güvenilir, sürekli ve kesintisiz sağlık hizmetleri vermektedir.

Edremit Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Edremit Devlet Hastanesi İş İlanları

Edremit Devlet Hastanesi ilk kurulduğu günden bu yana büyük bir gelişme göstermiştir. Her yıl kararlı büyümesi sürmektedir. Ar-Ge çalışmalarına önem veren kurum, bilimsel yapısı ve uzman medikal kadrosu sayesinde dünyada kullanımı kabul edilen, son teknoloji ve tanı, teşhis ve tedavi yöntemlerini vatandaşlara sunmaktadır.

Edremit Devlet Hastanesi personel alımı da gerçekleştirmektedir. Devlete bağlı olması nedeniyle, resmi ilanlar şeklinde yayınlanmaktadır. Eğer bu tür duyuruları nereden takip edeceğinizden emin değilseniz, hastanenin resmi sitesine ek olarak İŞKUR ve ilan.gov.tr üzerinde verilen iş duyuruları takip edilebilir.

Ayrıca Resmi Gazete’nin de kontrol edilmesi önerilmektedir.

Edremit Devlet Hastanesi Personel Alımı

Edremit Devlet Hastanesi tarafından yapılan iş alımları tüm personel alımlarında olduğu gibi belirli bir ilk ve son başvuru tarihlerine sahiptir. Eğer periyodik araştırmalar yapılmazsa, ilanların kaçırılması olasıdır. Bu durumda müracaat sonraki ilana dek yapılamaz.

İlanlar yayınlandığında adayların öncelikle hangi pozisyona alım yapıldığını incelemesi önerilir. Böylece yetkinliklerinin karşılayıp karşılamadığı öğrenilebilir.

Memur gibi bazı kadrolar KPSS isteyebildiği için, en kısa sürede Kamu Personeli Seçme Sınavına girilmesi tavsiye edilir. Bu sayede sorun yaşanmadan müracaat yapılabilir.

Söz konusu sınavın tarihleri ve hakkında ayrıntılar, ÖSYM üzerinden elde edilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*