Edremit Körfez Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde bulunan Edremit Körfez Hastanesi özel bir sağlık kuruluşudur. A sınıfı bir hastane olup, 2010 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Tam teşekküllü ameliyathaneleri ve yoğun bakım üniteleri ile vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır. Sahip olduğu tüm branşları, tedavi ve poliklinik açısından SGK anlaşmalıdır.

78 yatak kapasitesine sahip olan Edremit Körfez Hastanesi 45 odaya sahiptir. Bunlardan üç tanesi suit tarzıdır. 10.000 metrekare alana kuruludur. Hasta ve çalışan haklarına saygılı, tıbbi etik kurallara ve yasalara bağlı şekilde hizmet vermektedir.

Edremit Körfez Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Edremit Körfez Hastanesi İş İlanları

Edremit Körfez Hastanesi medikal kadrosu, idari ve destek personelleri ile beraber her yıl gelişmesini sürdürmektedir. Bilime önem veren kurum, alanındaki son gelişmeleri vatandaşlara ulaştırmakta, böylece çağdaş tıbbi hizmetler sunmaktadır.

Sürekli gelişen bir kurum olan Edremit Körfez Hastanesi yılın farklı dönemlerinde çalışan gereksinimleri duymaktadır. Bunlar gerekli ilanlar verilmek suretiyle karşılanmaktadır. Eğer bunlara başvurmak istiyorsanız, yılın farklı dönemlerine takip etmeniz gerekir. Çünkü anlık ihtiyaçlara göre açılması sebebiyle, her sene aynı pozisyon açılmayabilir. Aynı şekilde ilanların aynı dönemlerde verileceği de kesin değildir.

Dolayısıyla iş ilanlarını yakından takip etmemek, size uygun pozisyonları kaçırmanıza neden olur.

Edremit Körfez Hastanesi Personel Alımı

Edremit Körfez Hastanesi bünyesinde çok sayıda personel bulundursa da yenileri de dönem dönem alınmaktadır. Özel bir hastane olması sebebiyle, iş ilanları kariyer platformları üzerinden verilmektedir. Ayrıca kendi sitesinden de duyurulma olasılığı vardır.

Adaylar ilanları buradan takip edebilir. Kariyer sitesinde iş ilanı yayınlandığında, başvuru için buraya üye olup özgeçmiş doldurmanız gerekir. Ardından da pozisyona online müracaat yapılır. Sonrasında ise haber almayı beklemeniz yeterlidir.

Zira yetkililer bilgi ve yetkinliklerinizi ilan doğrultusunda değerlendirdikten sonra, uyumluysanız sizi arayarak, mülakat hakkında bilgilendirecektir. İşe alınmak için buna da katılmak gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*