Egepol Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

İzmir’de bulunan Egepol Hastanesi kurulduğu günden bu yana vatandaşlara kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bünyesinde Egepol Cerrahi Hastanesi ve Egepol International Hastanesi de bulunmaktadır.

2009 yılında Egepol Hastanesi açılmış olup, bundan 10 yıl sonra da Cerrahi Hastanesi faaliyete geçmiştir. 225 yatak kapasitesine sahip olup, hijyenik bir ortamda modern, güvenilir, şefkatli sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Yürürlükte olan yasalara uyumlu olan kurum, tıbbi etik kurallara da dikkat etmektedir. Halk arasında herhangi bir konuda ayrım yapmaksızın, ulaşılabilir tanı, teşhis ve tedavi sunmaktadır.

Egepol Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Egepol Hastanesi İş İlanları

Egepol Hastanesi bilimsel gelişmeleri ödün vermeden takip etmektedir. Bunların dünya çapında denenmiş ve kabul görmüş olanlarını vatandaşlara ulaştırmaktadır. Alanında uzman ve nitelikli medikal kadrosu ve diğer çalışanlarıyla birlikte, vatandaşlara kesintisiz hizmet vermektedir.

Çok geniş bir yapısı olan kurumda birçok personel bulunmaktadır. Ancak sürekli genişlediği için yeni alımlar da gerçekleştirilmektedir. Böylece vatandaşlara sunulan hizmetlerin aksamaması hedeflenir. Egepol Hastanesinde çalışmak istiyorsanız, her gün takip etmeniz önerilir.

Çünkü ilanlar her yıl aynı dönem geldiğinde verilmemektedir. Kurumun gereksinimlerine göre, farklı zamanlarda duyurulabilir. Her gün takip etmek size uygun pozisyonlara vakit kaybetmeden başvuru yapmanızı sağlar.

Egepol Hastanesi Personel Alımı

Özel bir sağlık kuruluşu olan Egepol Hastanesi ilanlarını online kariyer platformları üzerinden duyurabilir. Bu nedenle adaylar, her gün kaçırmadan takip etmelidir. Çünkü bunların son başvuru tarihi de bulunmaktadır. İlanı gördüğünüzde ilgili kariyer sitesinde bir üyelik oluşturmanız, varsa da giriş yapmanız gerekir.

CV oluşturduktan sonra ön başvuru internetten yapılabilir. Yetkinlikleriniz açılan pozisyona uygunsa, kısa sürede sizinle iletişime geçilerek, mülakat hakkında bilgi verilebilir. Ayrıca Egepol Hastanesinin kurumsal sekmesinde, insan kaynakları bölümü vardır.

Adaylar buraya da özgeçmiş yüklemek suretiyle müracaat yapabilmektedir. Bundan sonra hastane yetkililerinin sizinle iletişime geçmesi beklenmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*