Düzce Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Düzce Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Düzce iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Düzce’de vatandaşlara kaliteli ve nitelikli hizmetler vermeye devam eden Düzce Belediyesi, gereksinimleri kesintisiz ve nitelikli bir şekilde karşılamaktadır. İnsan, çevre ve toplum odaklı projeleri, sahip olduğu iştirakler ile beraber hızlı bir büyüme sergilemektedir.

Dinamik yapısı nedeniyle birçok nedene bağlı olarak yeni personel alımları da gerçekleştirilmektedir. Bunlar iş arayan kişilere büyük seçenekler teklif etmektedir. Kadroları oldukça çeşitli olduğu için hangi pozisyona alım olacağı değişebilir. Bunları ayrıntılı olarak incelemek, size uygun birçok konumu keşfetmenizi sağlar.

Ancak öncesinde Düzce Belediyesinin resmi olduğunu, dolayısıyla KPSS istenebileceği bilinmelidir. Bu özellikle memur kadrolarında geçerlidir. Bazılarında istenmeyebilse de girilmesi sizin yararınıza olacaktır. Bunların haricinde iş için özel sektörü değerlendirmek de mümkündür.

Düzce Belediyesi Personel Alımı

Düzce Belediyesi İş İlanları

Düzce Belediyesi tüm personeline eşit yaklaşım göstermektedir. Bu bakımdan işçiler de dahil olmak üzere tüm çalışanlarına eşit yaklaşmaktadır. Sosyal haklardan da tatmin edici şekilde yararlandırır. Eğer personel olarak kadrolarına girmek istiyorsanız, iş ilanlarını değerlendirmek size büyük olanaklar tanımaktadır.

İlanlar belirli dönemlerde duyurulmayıp, gereksinime göre çıktığı için düzenli incelenmeli, buna göre başvurular yapılmalıdır. Son başvuru tarihi geçmişse müracaat kabul etmeyecektir. Düzce Belediyesi içerisinde iş başvurusu yapabileceğiniz çok sayıda pozisyon olup,

 1. Memur,
 2. Park ve Bahçe İşçisi,
 3. Zabıta,
 4. İşçi,
 5. Temizlik İşleri Görevlisi,
 6. Şoför,
 7. Güvenlik,
 8. Arşivci bunlardan bir kısmıdır.

Bunların dışında pozisyonları inceliyorsanız belediyenin ilanlarını takip edebilirsiniz.

Düzce Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Devlet kurumları iş arayan insanların ilk tercihleri olmaktadır. Özellikle belediyeler, bir yerde yaşayan kişiler tarafından ilk sıralarda düşünülmektedir. Düzce’de yaşıyorsanız bu kurumun ilanlarını takip etmek, bir gereksinim olduğunda bunu görmenize ve başvuru gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Eğer hangi kaynaklardan inceleme yapacağınızı bilirsiniz, iş başvurularını kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Belediyenin kendi sitesi bunun için ilk seçenektir. Böylece ilan çıktığında hemen görmek mümkündür.

Farklı kaynakları incelemek istiyorsanız Resmi Gazete, ilan.gov.tr, İŞKUR da değerlendirilebilir. İnternet sitemizi kontrol ederseniz, Düzce için iş olanaklarına hemen ulaşabilirsiniz.

Düzce Belediyesi İş Başvurusu

İşe girmek istiyorsanız nasıl başvuracağınızı da bilmeniz gerekir. Bu bakımdan resmi müracaatlar insanlar tarafından büyük soru işaretleriyle karşılanabilir. Ancak kolay bir yapıları vardır. Adaylara gerekli olan yer, zaman ve adres gibi bilgiler, getirilmesi gereken evraklar bunun için bulunmaktadır.

Düzce Belediyesi tarafından açılan ilanı incelemek, bu nedenle size ayrıntılı bilgi verecektir. Bunları takip ederek başvuruyu yapmanız yeterli gelecektir.

Düzce İş İlanları

Düzce’de belediyeler haricinde de kamu kurumları vardır. Bunların da personel gereksinimleri olduğu için zaman zaman ilanlar yayınlanmaktadır. Adaylar onları kontrol ederek de çözüm bulabilmektedir. Bunun yanı sıra özel sektör de iş olanakları tanır. Dijital ortamlardaki kariyer sitelerini incelemek bu konuda çözüm üretir.

 

No Pozisyonlar
1 KARGO VE LOJİSTİK ELEMANI
2 Üretim Elemanı
3 Üretim Personeli
4 Bulaşıkçı / Düzce
5 Aşçı Yardımcısı / Düzce
6 Maliyet Muhasebesi Uzmanı/Sorumlusu
7 Forklift Operatörü
8 Dijital Pazarlama Uzmanı
9 Metot Mühendisi
10 Metot Mühendisi-Presli İmalat
11 Üretim Planlama Mühendisi
12 Planlama Mühendisi
13 Elektrik&Mekanik Bakım Onarım Personelleri
14 Elektrik Bakım Elemanı
15 Ön Muhasebe – Sekreter

Güncel Düzce İş İlanları için TIKLAYIN.

 

4 Comments

 1. İş arıyorum işsizim.acil.ise ihtiyacım var.temizlik.bulasik olur yardımlarınızı bekliyorum ismim Ayhan duzceliyim

 2. İş makinesi operatörüyüm.ehliyet ve belgem tamdır .belediye işinde çalışmak istiyorum

 3. DÜZCE BELEDİYESİ BAŞKANLIGINA

  DÜZCE

  23.06.1990 ADANA/SAİMBEYLİ doğumluyum. 2010/2012 yılları arasında askerlik görevimi ifa etmeme müteakip 25.02.2013 tarihinde 3269 Sayılı Uzman Erbaş Kanununa tabii olarak Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde Piyade Uzman Çavuş (Komando) rütbesinde Isparta Dağ Komando Okul Komutanlığında eğitimimi bitirmeme müteakip 2’nci Komando Tugay Komutanlığı Merkez/BOLU da göreve başladım. Yetenek sınavlarında başarılı olamadığım kanaati verilmiş olup bu sebeple birliğim tarafından 14.05.2014 tarihinde sözleşmem fesih edilerek mağdur edildim. (Devlet Personel Başkanlığından) 06.06.2000 tarih ve 24071 sayılı Resmi Gazetesi) 3269 sayılı Uzman Erbaş Kanununa Tabi Olarak İstihdam Edilen Uzman Erbaşların Diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Atanmaları’na ilişkin tebliğde istinaden “3269 sayılı Kanuna göre Uzman Erbaş kadrolarında istihdam edilmeleri sebebiyle 657 sayılı Kanunun 54’üncü maddesi de dikkate alınarak azami adaylık süresi kadar çalışmış ve kendi istekleriyle sözleşmelerini feshetmiş veya birliği tarafından ayrılmak kaydıyla uzman erbaşların, 657 sayılı Kanunun 97’nci maddesinde belirtilen sürelere tabi olmaksızın yürürlükteki Başbakanlık genelgeleri çerçevesinde açıktan atama izni alınması suretiyle aynı kanunun 92 nci maddesine göre koruma ve güvenlik görevlisi kadroları ile kurumların görevde yükselme yönetmeliklerinde bu düzeyde belirledikleri diğer kadrolara atanmaları hizmet ihtiyaçları göz önünde bulundurulur demektedir. Mağduriyetim sebebiyle ayrılmış olduğum görevimden doğan sebeplerden dolayı, bünyenizde bulunan boş kadrolardan birine atamamın yapılmasını arz ederim.

  29/05/2014

  HAMİT EŞİYOK

  ADRES : YEŞİLTEPE MAH. 2862. SK . NO:11:

  SARICAM/ADANA

  Telefon:0 554 828 46 45 / 0 533 493 37 90

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*