Düzce Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Düzce Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Düzce iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Düzce’de vatandaşlara kaliteli ve nitelikli hizmetler vermeye devam eden Düzce Belediyesi, gereksinimleri kesintisiz ve nitelikli bir şekilde karşılamaktadır. İnsan, çevre ve toplum odaklı projeleri, sahip olduğu iştirakler ile beraber hızlı bir büyüme sergilemektedir.

Düzce Belediyesi Personel Alımı

Ülkemizin en son il olan belediyesi Düzce Belediyesi personel alımlarına bu yılda devam ediyor. Vatandaşlarına sunduğu hizmetleri kesintisiz bir şekilde devam ettirmek isteyen belediye bu doğrultuda personel eksikliğini gidermek istiyor. Bu çerçevede resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlar ile personel alımı yapan belediye hizmet kalitesini de daha yukarı taşımak istiyor. Bu noktada Düzce Belediyesi iş ilanları için resmi internet sitesini takip etmek gerekiyor.

Düzce Belediyesi İş İlanları

Düzce Belediyesi personel alımlarını iş ilanları ile yapıyor. Senenin farklı zamanlarında resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlar birçok vatandaş tarafından takip ediliyor. İlanlarda belirtilen şartları karşılayanlar kolaylıkla iş başvurusu yapabiliyorlar. Başvurular belediyenin belirtmiş olduğu zaman aralığında alınıyor değerlendiriliyor ve sonuçlanıyor. Bu noktada iş başvurusu ile ilgili her türlü bilgiye iş ilanından ulaşmak mümkün oluyor.

Düzce Belediyesi Personel Alımı

Düzce Belediyesi hem kendi bünyesinde hem de bağlı olan iştirak şirketlerde istihdam edilmek üzere personel alımı yapıyor. Bu noktada iş arayan birçok vatandaş da belediyenin personel alım ilanlarını takip ediyor. İnternet sitesi üzerinden yayınlanan ilanları takip etmek için sık sık siteye girmek ve duyurular bölümüne bakmak gerekiyor. Ayrıca personel alımı için devamlı güncel olan bizim sitemizi de takip edebilirsiniz.

Düzce Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Düzce Belediyesi personel alımlarında önemli miktarda kadroyu engelli vatandaşlar için ayırıyor. Engelli vatandaşların zorlanmayacağı şekilde boş olan kadrolar için belirtilen sayıların en az yüzde dördü engelli vatandaşlara tahsis ediliyor. Bu noktada iş ilanlarını takip eden engelli vatandaşlar engelli raporlarıyla birlikte belediyeye iş başvurusunda bulunabilirler. Başvurular belediyenin insan kaynakları birimi tarafından incelenip sonuçlanıyor.

Düzce Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Düzce Belediyesinin en çok ihtiyaç duyduğu personeller işçiler oluyor. Hem park ve bahçe yapımında, çevre düzenlemesi ve diğer beden işlerinde çalıştırılmak üzere birçok sözleşmeli ve sözleşmesiz işçi alımı yapılıyor. Bu noktada Düzce Belediyesi senede farklı zamanlarda yaptığı işçi alımlarında işçilerin sosyal haklarını da koruyarak tam bir sosyal belediyecilik örneği gösteriyor. Bu çerçevede Düzce’de yaşayan vatandaşlar iş ilanlarını takip ederek iş başvurusunda bulunabilirler.

Düzce Belediyesi Zabıta Alımı

Düzce Belediyesinin ihtiyaç duyduğu bir diğer personel ise zabıta memurları oluyor. Zabıta birimi tarafından sene içerisinde zaman belirtilmeden personel alımı yapılıyor. Bu yüzden ilanları yakalayabilmek ve başvuru tarihleri arasında başvuruyu tamamlayabilmek için belediyenin resmi internet sitesini takip etmek gerekiyor. Zabıta alımı için en az lise mezunu olunması ve bazı durumlarda KPSS puanı şart koşuluyor. Diğer şartlar ise ilanlarda ayrıntılı bir şekilde ifade ediliyor.

Düzce Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Bütün belediyelerde olduğu gibi Düzce Belediyesinde de özel güvenlik personeli ihtiyacı oluyor. Özellikle park ve bahçeler gibi kamuya açık alanlarda güvenliği ve düzeni sağlamak için istihdam edilen güvenlik personeli önemli bir hizmet görüyor. Bu bakımdan belediyenin güvenlik personeli ihtiyacını karşılamak için özel güvenlik personeli alımı yapılıyor. Başvuruda bulunacakların belirli fiziki ve bedeni şartları sağlamaları ve çeşitli eğitimleri almış olmaları gerekiyor.

Düzce Belediyesi İş Başvurusu

Düzce Belediyesine iş başvurusunda bulunmak ve başvuruyu tamamlamak oldukça kolay oluyor. İnternet sitesi üzerinden yayınlanan ilanları takip ederek başvuru formunu doldurmak başvuru için yeterli oluyor. Bununla birlikte iş ilanlarında belirtildiği şekliyle istenen evrakları zamanında teslim etmek ve başvuruyu istenen süre zarfında tamamlamak gerekiyor. Ayrıca ilandaki şartları da karşılamak gerekiyor.

Düzce Belediyesi Duyurular

Bütün belediyeler gibi Düzce Belediyesi de resmi internet sitesini aktif bir şekilde kullanıyor. Vatandaşlarla iletişimini ve bilgi akışını buradan sağlayan belediye personel alım ilanlarını da internet sitesi üzerindeki duyurular sayfası üzerinden yapıyor. Bu çerçevede Düzce Belediyesine iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların belirli aralıklarla belediyenin internet sayfasını ve duyurular bölümünü takip etmesi gerekiyor.

Düzce Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Düzce Belediyesinde iş başvurusu yapılacak birçok birim bulunuyor. Personel ihtiyacı değişkenlik gösteren birimler için iş ilanlarında ayrıntılı bir şekilde bilgi veriliyor. Hangi birime ne kadar personel alımı yapılacağı belirtildikten sonra başvuru tamamlanıyor. Bu doğrultuda Düzce Belediyesinde iş başvurusunda bulunulacak birimler arasında Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Temizlik İşleri müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü gibi birimler bulunuyor.

Güncel Düzce İş İlanları için TIKLAYIN.

4 Comments

 1. İş arıyorum işsizim.acil.ise ihtiyacım var.temizlik.bulasik olur yardımlarınızı bekliyorum ismim Ayhan duzceliyim

 2. İş makinesi operatörüyüm.ehliyet ve belgem tamdır .belediye işinde çalışmak istiyorum

 3. DÜZCE BELEDİYESİ BAŞKANLIGINA

  DÜZCE

  23.06.1990 ADANA/SAİMBEYLİ doğumluyum. 2010/2012 yılları arasında askerlik görevimi ifa etmeme müteakip 25.02.2013 tarihinde 3269 Sayılı Uzman Erbaş Kanununa tabii olarak Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde Piyade Uzman Çavuş (Komando) rütbesinde Isparta Dağ Komando Okul Komutanlığında eğitimimi bitirmeme müteakip 2’nci Komando Tugay Komutanlığı Merkez/BOLU da göreve başladım. Yetenek sınavlarında başarılı olamadığım kanaati verilmiş olup bu sebeple birliğim tarafından 14.05.2014 tarihinde sözleşmem fesih edilerek mağdur edildim. (Devlet Personel Başkanlığından) 06.06.2000 tarih ve 24071 sayılı Resmi Gazetesi) 3269 sayılı Uzman Erbaş Kanununa Tabi Olarak İstihdam Edilen Uzman Erbaşların Diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Atanmaları’na ilişkin tebliğde istinaden “3269 sayılı Kanuna göre Uzman Erbaş kadrolarında istihdam edilmeleri sebebiyle 657 sayılı Kanunun 54’üncü maddesi de dikkate alınarak azami adaylık süresi kadar çalışmış ve kendi istekleriyle sözleşmelerini feshetmiş veya birliği tarafından ayrılmak kaydıyla uzman erbaşların, 657 sayılı Kanunun 97’nci maddesinde belirtilen sürelere tabi olmaksızın yürürlükteki Başbakanlık genelgeleri çerçevesinde açıktan atama izni alınması suretiyle aynı kanunun 92 nci maddesine göre koruma ve güvenlik görevlisi kadroları ile kurumların görevde yükselme yönetmeliklerinde bu düzeyde belirledikleri diğer kadrolara atanmaları hizmet ihtiyaçları göz önünde bulundurulur demektedir. Mağduriyetim sebebiyle ayrılmış olduğum görevimden doğan sebeplerden dolayı, bünyenizde bulunan boş kadrolardan birine atamamın yapılmasını arz ederim.

  29/05/2014

  HAMİT EŞİYOK

  ADRES : YEŞİLTEPE MAH. 2862. SK . NO:11:

  SARICAM/ADANA

  Telefon:0 554 828 46 45 / 0 533 493 37 90

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*