İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Düzce Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Düzce Belediyesi Personel Alımı

Bilinen tarihi M.Ö. 1390 yıllarına kadar uzanan Düzce, Osmanlı Dönemi’nde Bolu Sancağı’na bağlı bir kaza iken 09 Aralık 1999 tarihinde il statüsüne kavuşmuştur.

Düzce belediyesi işçi alımı

Düzce Belediyesi Personel Alımı

Kentsel altyapısı tamamlanmış, çevre bilinci yerleşmiş, insan ilişkileri ve sosyal yaşamın en üst seviyede gerçekleştiği gelecek nesillere devretmekten gurur duyulacak bir şehir oluşturma misyonuyla yatırımlarına hız kesmeden devam eden Düzce Belediyesi, bu hedef doğrultusunda hayata geçirdiği proje alanlarında istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Düzce Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna çok sayıda sözleşmeli işçi alması beklenen Düzce Belediyesi’nin zabıta birimi başta olmak üzere temizlik işleri biriminde de ihtiyaç duyduğu personelleri istihdam etmesi beklenmektedir. Bu personellere gerekli sosyal hakları sağlayan Düzce Belediyesi, şehrin istihdamına ciddi anlamda katkı sağlamaktadır.

Düzce Belediyesi İş İlanları

Kentin tarihi, coğrafi ve kültürel zenginlikleri gözetilerek şehir hayatını herkes için kolaylaştıran yerel yönetim anlayışıyla hareket etmeye gayret gösteren Düzce Belediyesi, personel alım aşamasında da halkına kolaylık tanımakta ve gerekli olan bütün bilgileri internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak duyurmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Düzce Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Düzce Belediyesi’nin sağlayacağı imkânlar dâhilinde belediye personeli olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı personel alım ilanlarını ve şartlarını dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir.

Belediyenin aradığı pozisyonlarda çalışmak üzere uygun olduğunu düşünen adayların Düzce Belediyesi internet sitesinde yayınlanan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurusunu gerçekleştirmesi ve belediyeden dönüş yapılmasını beklemesi gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Düzce  İş İlanları

Düzce iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Düzce iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Düzce iş ilanları

 • Satış Danışmanı
 • Sosyal Sorumluluk Uzmanı Eğitmeni
 • İngilizce Öğretmeni
 • Güvenlik Görevlisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Düzce iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Düzce personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Kaynaşlı belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Gölyaka belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Bir yorum

 1. hamit 29 Mayıs 2014

  DÜZCE BELEDİYESİ BAŞKANLIGINA

  DÜZCE

  23.06.1990 ADANA/SAİMBEYLİ doğumluyum. 2010/2012 yılları arasında askerlik görevimi ifa etmeme müteakip 25.02.2013 tarihinde 3269 Sayılı Uzman Erbaş Kanununa tabii olarak Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde Piyade Uzman Çavuş (Komando) rütbesinde Isparta Dağ Komando Okul Komutanlığında eğitimimi bitirmeme müteakip 2’nci Komando Tugay Komutanlığı Merkez/BOLU da göreve başladım. Yetenek sınavlarında başarılı olamadığım kanaati verilmiş olup bu sebeple birliğim tarafından 14.05.2014 tarihinde sözleşmem fesih edilerek mağdur edildim. (Devlet Personel Başkanlığından) 06.06.2000 tarih ve 24071 sayılı Resmi Gazetesi) 3269 sayılı Uzman Erbaş Kanununa Tabi Olarak İstihdam Edilen Uzman Erbaşların Diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Atanmaları’na ilişkin tebliğde istinaden “3269 sayılı Kanuna göre Uzman Erbaş kadrolarında istihdam edilmeleri sebebiyle 657 sayılı Kanunun 54’üncü maddesi de dikkate alınarak azami adaylık süresi kadar çalışmış ve kendi istekleriyle sözleşmelerini feshetmiş veya birliği tarafından ayrılmak kaydıyla uzman erbaşların, 657 sayılı Kanunun 97’nci maddesinde belirtilen sürelere tabi olmaksızın yürürlükteki Başbakanlık genelgeleri çerçevesinde açıktan atama izni alınması suretiyle aynı kanunun 92 nci maddesine göre koruma ve güvenlik görevlisi kadroları ile kurumların görevde yükselme yönetmeliklerinde bu düzeyde belirledikleri diğer kadrolara atanmaları hizmet ihtiyaçları göz önünde bulundurulur demektedir. Mağduriyetim sebebiyle ayrılmış olduğum görevimden doğan sebeplerden dolayı, bünyenizde bulunan boş kadrolardan birine atamamın yapılmasını arz ederim.

  29/05/2014

  HAMİT EŞİYOK

  ADRES : YEŞİLTEPE MAH. 2862. SK . NO:11:

  SARICAM/ADANA

  Telefon:0 554 828 46 45 / 0 533 493 37 90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.