Çankırı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Çankırı Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Çankırı iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Çankırı’da kaliteli ve nitelikli hizmetler sunan Çankırı Belediyesi, her sene yapısını büyütmektedir. Bünyesinde çok sayıda iştirak olup, çok sayıda projesi bulunmaktadır. Bu durumlar yılın değişik dönemlerinde, yeni personel gereksinimlerinin oluşmasına neden olmaktadır

Çankırı Belediyesi Personel Alımı

Küçük bir şehir olmasına rağmen belediyenin yaptığı hizmetler ve yatırımlarla hızla büyümeye devam eden Çankırı belediye noktasında da büyümeye devam ediyor. Hizmetlerini ve yatırımlarını vatandaşlara daha rahat ulaştırmak isteyen Çankırı Belediyesi bu noktada personel eksikliğini gidermek için personel alımı yapıyor. Bu yıl itibarıyla birçok alım yapan Çankırı Belediyesi iş ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Bu yüzden sitenin zaman zaman takip edilmesi gerekiyor.

Çankırı Belediyesi İş İlanları

Çankırı Belediyesi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarla personel alımı yapıyor. Projelerini daha hızlı bir şekilde hayata geçirmek isteyen belediye bu noktada daha fazla iş gücüne ihtiyaç duyuyor ve bunu da personel alımı yaparak kapatıyor. İş ilanlarıyla personel alan belediye yılın farklı zamanlarında çeşitli ilanlar yayınlayarak alınacak personellerdeki şartları da belirtmiş oluyor. Bu bağlamda bu ilanları takip ederek başvuruda bulunmak gerekiyor.

Çankırı Belediyesi Personel Alımı

Çankırı Belediyesi ve kendisine bağlı bulunan şirketler için personel alımı yapıyor. Yapılan personel alımları hem belediye bünyesinde hem de bağlı iştirakler bünyesinde değerlendiriliyor. Boş pozisyonlar için yapılan alımlar senenin farklı zamanlarında yapılıyor. Bu noktada Çankırı Belediyesinin iş ilanlarını kaçırmak istemeyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesini düzenli bir şekilde takip etmesi gerekiyor.

Çankırı Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Engelli personel alımı her kamu kurumu için kanuni bir zorunluluktur. Bu bağlamda kuruma alının personelin en az yüzde dördünün engelli olması gerekiyor. Çankırı Belediyesi de belediye için yapılan personel alımlarında engelli vatandaşlar için de kadro ayırıyor. İş ilanlarında engelli vatandaşların da başvurabileceği belirtiliyor. Bu çerçevede engelli raporlarını belediyeye ileten vatandaşlar ilgili pozisyon için iş başvurusunda bulunabiliyorlar.

Çankırı Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Belediyeler iş arayan vatandaşlar için ilk başvuru yapılan yerlerden biri oluyor. Bu noktada ikamet edilen yerlerdeki belediyelere yapılan başvurular ile birçok vatandaş istihdam ediliyor. Bu çerçevede Çankırı Belediyesi de personel alımını Çankırı’da ikamet eden vatandaşlardan yapıyor. Sözleşmeli ve sözleşmesiz olarak işçi alımı yapan belediye bu sayede yapacağı hizmetler için gerekli olan beden gücünü de bu şekilde sağlamış oluyor. İşçi alım başvuruları için belediyenin işe alım ilanları takip edilebilir.

Çankırı Belediyesi Zabıta Alımı

Çankırı Belediyesi zabıta birimine sene içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapılıyor. Belirli şartlar dahilinde alınan personeller zabıta memuru olarak istihdam ediliyor. Bu çerçevede en az lise mezunu olmak, KPSS puanına sahip olmak, kamu hizmetlerinden mahrum olmamak ve yüz kızartıcı bir suça bulaşmamış olmak kaydıyla kadın ve erkek zabıta memuru alımları yapan belediye başvuruları internet sitesi üzerinden başvuru formu ile alıyor. Başvurular hızlı bir şekilde değerlendirilerek neticeleniyor.

Çankırı Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Çankırı Belediyesinin en çok ihtiyaç duyduğu personellerin başında özel güvenlik personeli geliyor. Her ne kadar küçük bir şehir olsa da kamuya açık alanlarda, park ve bahçeler ile belediyeye bağlı kuruluşların binalarında özel güvenlik personeli istihdam ediliyor. Bu çerçevede belediye bu alandaki eksiğini özel güvenlik personeli alarak kapatıyor. Özel güvenlik alımı ile ilgili iş ilanları ve başvurular resmi internet sitesi üzerinden takip ediliyor.

Çankırı Belediyesi İş Başvurusu

İş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar sürecin nasıl ilerlediği noktasında merak içerisinde oluyorlar. Bu bağlamda Çankırı Belediyesine yapılan iş başvurularının nasıl ve ne şekilde ilerlediği sürecin nasıl yönetildiği gibi bilgiler iş ilanlarında belirtiliyor. Ayrıca iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar belediyenin internet sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarda bulunan başvuru formu üzerinden başvurularını tamamlayabilirler.

Çankırı Belediyesi Duyurular

Birçok belediye hizmetleri, açılışları, yatırımları ve diğer bilgileri vatandaşlarına internet sitesi üzerinden duyurular başlığı ile ilan ediyorlar. Bu çerçevede Çankırı Belediyesi de iş ilanlarını ve personel alımlarını duyurular ile vatandaşa bildiriyor. Bu noktada belediyeye iş başvurusunda bulunmak isteyenlerin resmi internet sitesindeki duyurular bölümünü sık sık takip etmesi gerekiyor.

Çankırı Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Çankırı Belediyesi personel alımlarını bünyesindeki birimlerde oluşan personel eksikliği için yapıyor. Birimlerin personel eksikliği bu sayede giderilmiş oluyor. Bununla birlikte Çankırı Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve sene içerisinde personel alımı yapılan birçok birim bulunuyor. Mezarlıklar müdürlüğü, su ve kanalizasyon müdürlüğü, zabıta müdürlüğü, veteriner işleri müdürlüğü, temizlik işleri müdürlüğü, park ve bahçeler müdürlüğü, itfaiye müdürlüğü ve zabıta müdürlüğü gibi birimler en çok alım yapılan birimler olarak göze çarpıyor.

Güncel Çankırı İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

 1. Tamirciyim şuna çalişmıyorum meslek lise. Motor bölümü mezunum g sınıf ehliyet var. Ustalık belgem var çankrı yaşiyorum 0539 275 33 82

 2. İstNbulda 18 yıldır esnafım. Artık Çankırı belediyemizde
  zabıta olarak görev yapmak istiyorum.

 3. Endüstri mesleklisesi elektrik ve elektronik teknoloji alanlar mezunuyum kpss sinavinagirdim ve Çankırı Belediyesine memur olarak çalışmak istiyorum sizinle çalışmasının şimdiden heyecanla bekliyorum iki çocukbabasi ve tam 30 yaşındayım tel 0507 780 52 05 adım murat ararsaniz coksevinirim

 4. Biyoloğum belediyenizde görev almak istiyorum. Bilgisayar sertifikam var. İlgilenirseniz sevinirim.

 5. muhasebe mezunuyum bır cankırılı olarak beledıyenızde gorev almak canıgonulden ıstıyorum. 05065324101

 6. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 7. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 8. OKULÖNCSİ ONLISANS MEZUNUYUM ACİL İŞ ARIYORUM KUTAHYADA YASIYORUM BILGISAYAR SERTIFIKAM VAR SIZINLE ÇALISMAK ISTIYORUM

  • Mesleğim şoför şuan işsizim işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*