Çankırı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Çankırı Belediyesi İş İlanları

Çankırı, ülkemizin tatlı ve sempatik ilçeleri arasında yer alır; ayrıca Çankırı’nın oldukça derin bir geçmişe sahip olduğunu da dile getirmek zorunda olduğumuzu unutmamız gerekir. Yaşam şartlarının oldukça eski çağlarda başladığı bu güzel şehir, yer yer yapılan kazılar ile dünya tarihinde ne kadar önemli bir nokta olduğu sürekli ispatlar ve bu ispatıyla hem şehir hem de ülke insanın göğsünü kabartarak bizlere gurur verir.Çankırı Belediyesi Personel Alımı

Çankırı Merkez Belediyesi, şehrin mevcut potansiyelini en üst noktaya taşıyabilmek için gerek turizm gerekse sosyoekonomik alanda yapılması gereken tüm faaliyetleri yapabilme çabasında hareket eder. Bu harekete binaen birtakım personel alımları dahi düzenli şekilde yapılır ve bu sırada çeşitli kriterler irdelenir.

Temizlik görevlisi, servis şoförü, aşçı gibi alanlarda yapılacak olan personel alımı; belediyenin insan kaynaklarıyla gerçekleştirilir.

Çerkeş Belediyesi Personel Alımı

Çerkeş Belediyesi, Çankırı’nın en kalabalık ilçesini yöneterek ağır bir sorumluluğu yerine getirir ve bu sorumluluk ile ilçenin sürekli gelişebilmesi adına birtakım uygulamalar yapar. İdari işler, sosyal yardımlaşma, denetim, yardım destek alanında personel alımı yapacak olan belediye; alacağı personeli uzun vadede kadrolu hale getirmeyi planlamaktadır. Belediye bünyesinde çalışabilmek için insan kaynaklarıyla görüşebilir veya belediyeye e- posta atabilirsiniz.

Ilgaz Belediyesi Personel Alımı

Şarkılara, türkülere; hatta efsanelere konu olan Ilgaz, tüm haşmetiyle Çankırı’ya gelenlere merhaba der! Ilgaz Belediyesi, ilçe insanının daha kaliteli şartlar altında yaşam sürebilmesi adına istihdam alanları açarken: güvenlik görevlisi, servis şoförü, aşçı, ofis personeli gibi ayrı noktalarda eleman alımları gerçekleştirir. Eleman alımlarını etkin biçimde takip edebilmek adına insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz.

Orta Belediyesi Personel Alımı

Mimari, planlama, mühendis, bilgisayar, ofis personeli, temizlik görevlisi gibi birbirinden farklı alanlarda personel alımı yapacak olan Orta Belediyesi; kendisine yapılacak olan başvuruları hem e- posta hem de insan kaynakları yoluyla değerlendirerek olumlu veya olumsuz bir sonuca bağlar. Belediyedeki açık pozisyonlara başvurmadan önce belediyenin aradığı vasıfları öğrenebilir, böylece doğru hamle yapma fırsatına kavuşabilirsiniz.

Bilgi için: http://www.cankiri.bel.tr/

7 Comments

  1. ziya çelik 13 Nisan 2014
  2. ESRA EKİCİ 22 Nisan 2014
  3. Meral MENTEŞ 14 Mayıs 2014
  4. resul 23 Mayıs 2014
  5. hatıce ozgeneller 1 Ağustos 2014
  6. gamze topcu 25 Eylül 2014
  7. murat 22 Ekim 2014

Leave a Reply