İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çankırı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Çankırı Belediyesi Personel Alımı

1922 yılında Kastamonu’dan ayrılarak il statüsünü kazanan Çankırı, İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ilimizdir.

Çankırı belediyesi işçi alımı

Çankırı Belediyesi Personel Alımı

Anadolu’nun tarihi ve kültürel zenginlikleri ile donatılmış Çankırı’yı modernliğin, tarih ve kültür ile bir arada yaşandığı, herkesin içinde yaşamaktan gurur duyduğu, tarih, kültür, turizm, spor ve eğitim alanında önemli bir merkez haline getirmek hedefinde olan Çankırı Belediyesi, bu hedef doğrultusunda yaptığı çalışmalar neticesinde oluşan talepleri karşılamak amacıyla belediye bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

Çankırı Belediyesi İşçi Alımı

Çankırı Belediyesinde çalışmak üzere şartları uygun olan ve belediye bünyesinde temizlik işçisi olarak çalışmak isteyen adayların belediye kadrosuna taşeron işçi olarak alınacağını belirten Çankırı Belediyesi yetkilileri, bu koşullar altında işe alınan personellerine gerekli sosyal imkânların da sağlanacağını belirtti.

Çankırı Belediyesi İş İlanları

Çankırı Belediyesi, modern kent yönetim teknikleri ve kalite ilkelerini esas alarak, Çankırı halkının ihtiyaçlarını etkin, kesintisiz, güler yüzlü, katılımcı, adil ve kaliteli olarak karşılama misyonuyla hareket eden bir belediyecilik anlayışına sahiptir.

Bu anlayış ile faaliyetlerini yürüten Çankırı Belediyesi, internet sitesinden yaptığı açıklama ile bünyesine birçok pozisyonda Çankırı Belediyesi çalışma ilkelerine ve misyonuna bağlı kalarak çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacağını duyurdu.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Çankırı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna zabıta alımı ve çeşitli niteliklerde işçi alımı yapacak olan Çankırı Belediyesi, bu bağlamda İşkur yetkilileri ile görüşerek personel alımlarının İşkur üzerinden yapılmasını kararlaştırdı.

Çankırı Belediyesi buna bağlı olarak belediye bünyesinde görev almak isteyenlerin İşkur bürolarına giderek uygun oldukları birime göre iş başvuru formunu doldurmaları gerektiğini açıkladı.

Bilgi için tıklayın.

Çankırı  İş İlanları

Çankırı iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Çankırı iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Çankırı iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Çankırı iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Çerkeş belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Ilgaz belediyesi iş ilanları için tıklayın.

7 Yorum

 1. ziya çelik 13 Nisan 2014

  kalebodur ve karo ustası sizinle çalışmaktan onur duyarım

 2. ESRA EKİCİ 22 Nisan 2014

  OKULÖNCSİ ONLISANS MEZUNUYUM ACİL İŞ ARIYORUM KUTAHYADA YASIYORUM BILGISAYAR SERTIFIKAM VAR SIZINLE ÇALISMAK ISTIYORUM

 3. Meral MENTEŞ 14 Mayıs 2014

  1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 4. resul 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 5. hatıce ozgeneller 1 Ağustos 2014

  muhasebe mezunuyum bır cankırılı olarak beledıyenızde gorev almak canıgonulden ıstıyorum. 05065324101

 6. gamze topcu 25 Eylül 2014

  Biyoloğum belediyenizde görev almak istiyorum. Bilgisayar sertifikam var. İlgilenirseniz sevinirim.

 7. murat 22 Ekim 2014

  Endüstri mesleklisesi elektrik ve elektronik teknoloji alanlar mezunuyum kpss sinavinagirdim ve Çankırı Belediyesine memur olarak çalışmak istiyorum sizinle çalışmasının şimdiden heyecanla bekliyorum iki çocukbabasi ve tam 30 yaşındayım tel 0507 780 52 05 adım murat ararsaniz coksevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir