Çanakkale Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Çanakkale Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Çanakkale iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Çanakkale’de kaliteli ve nitelikli hizmetler sunan Çanakkale Belediyesi, her sene yapısını büyütmektedir. Bünyesinde çok sayıda iştirak olup, çok sayıda projesi bulunmaktadır. Bu durumlar yılın değişik dönemlerinde, yeni personel gereksinimlerinin oluşmasına neden olmaktadır

Çanakkale Belediyesi Personel Alımı

Çanakkale Belediyesi tarihi topraklar üzerinde vatandaşlara daha nitelikli hizmet sunmak amacıyla 2022 yılı başından itibaren personel alımı yapıyor. Sunduğu hizmetleri daha ileri götürebilmek ve bu noktada personel eksikliğini gidermek isteyen belediye resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarla personel alımı yapıyor. İlanlarda belirtilen şartları karşılayan vatandaşlar bu ilanlara başvurarak belediye bünyesinde istihdam edilebilirler.

Çanakkale Belediyesi İş İlanları

Çanakkale Belediyesi personel alımlarını iş ilanları ile duyuruyor. Belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yapılan iş ilanları bu noktada personel alımı için belirleyici oluyor. İlanlarda hangi birimlere ne kadar personel alınacağı ve adaylarda ne gibi şartlar arandığı açık bir şekilde ifade ediliyor. Dolayısıyla vatandaşların bu ilanları kaçırmamak için belediyenin resmi internet sitesini zaman zaman takip etmeleri gerekiyor.

Çanakkale Belediyesi Personel Alımı

Çanakkale Belediyesi hem kendi bünyesine hem de bağlı bulunan iştirak şirketleri için senenin farklı zamanlarında personel alımı yapıyor. Bu doğrultuda sene başından bu yana birçok kez işe alım ilanı yayınlayan belediye boş pozisyonlar için nitelikli eleman alımı yapıyor. Personeller belediyedeki boş pozisyonlar için değerlendiriliyor. Bu noktada başvurular ise başvuru sayfasındaki form üzerinden alınıyor. Formu dikkatli ve doğru bir şekilde doldurmak başvurunun dikkate alınması için büyük önem arz ediyor.

Çanakkale Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Kamu kurumlarında engelli vatandaşların istihdam edilmesi için konulan kanunlar belediyeler için de aynen geçerli. Bu sebeple Çanakkale Belediyesi de personel alımlarında en az yüzde dört oranında engelli personel alımı yapıyor. Engelli personeller uygun görülen birimlerdeki işlerde istihdam ediliyorlar bu bağlamda engelli personel alımlarına başvuranlardan Çanakkale Belediyesi engelli raporunu mutlaka istiyor. Başvuru esnasında bu raporu belediyeye iletmek gerekiyor.

Çanakkale Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Çanakkale Belediyesi özellikle fen işler bünyesinde çalışmak üzere birçok işçi alımı yapıyor. Sözleşmeli ve sözleşmesiz olarak alınan işçiler fen işlerinin yanı sıra park ve bahçeler müdürlüğü ile temizlik işlerinde de istihdam edilebiliyorlar. Bu doğrultuda işçi ihtiyacını karşılamak isteyen belediye farklı zamanlarda açtığı ilanlarla birlikte işçi alımı yapıyor. İşçilerin ister sözleşmeli olsun ister olmasın sosyal haklarını tam olarak karşılayan belediye bu çerçevede önemli bir hizmet görüyor.

Çanakkale Belediyesi Zabıta Alımı

Çanakkale Belediyesi zabıta alımı yapıyor. Bu bağlamda duyurular sayfasından yayınlanan ilana göre kadın ve erkek olmak üzere yerel yönetimler ve mahalli idareler mezunu olan ve en az B sınıfı ehliyete sahip olan 6 adet zabıta memuru alınacağı açıklandı. Bununla birlikte en az 60 KPSS puanına sahip olmak da şartlar arasında bulunuyor. Bu şartlarla birlikte kamu hizmetlerinden mahrum olmamak, yüz kızartıcı ve kasten suç işlememiş olmak da gerekiyor. Bütün bu şartları karşılayan vatandaşlar başvuru formu üzerinden başvuru yapabilecekler ve ayrıca istenen evrakları belediyeye teslim etmeleri gerekecek.

Çanakkale Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Çanakkale Belediyesinin alım yaptığı bir diğer personel ise özel güvenlik personeli oluyor. Şehrin hemen her noktasında ihtiyaç duyulan özel güvenlik personeli kamu kurumlarıyla birlikte park ve bahçelerde huzur ve asayişi sağlıyorlar. Bu bağlamda önemli bir özel güvenlik personeli açığı olan Çanakkale Belediyesi yılın farklı zamanlarında açtığı ilanlarla alım yaparak bu açığı kapatmaya çalışıyor. Belirtilen şartlar dahilinde başvuru yapılabilir.

Çanakkale Belediyesi İş Başvurusu

Çanakkale Belediyesine iş başvurusu yapmak son derece kolay oluyor. Duyurular sayfasından ilan edilen personel alımı ilanları için ilanda yer alan başvuru formunu dikkatli ve doğru bir şekilde doldurmak gerekiyor. Daha sonra başvuruyu tamamla butonuna tıklayarak form doldurma tamamlanmış oluyor. Diğer taraftan belediye birçok iş ilanı için bazı evrakları isteyebiliyor. Bu evrakların da elden belediyeye teslim edilmesi gerekiyor.

Çanakkale Belediyesi Duyurular

Çanakkale Belediyesi resmi hizmetleri ve duyuruları için internet sitesini aktif olarak kullanıyor. Bu bağlamda site üzerinden yer alan duyurular sayfasından birçok bilgi vatandaşla paylaşılıyor. Çanakkale Belediyesinin iş ilanlarını ve personel alımlarını takip etmek isteyenler sitenin duyurular bölümüne bakabilirler.

Çanakkale Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Çanakkale Belediyesi bünyesindeki birimler ve bağlı olan iştirakler ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu noktada iş başvurusunda bulunulacak birçok birim bulunuyor. Bunlar insan kaynakları, imar ve şehircilik, sağlık işleri, fen işleri, temizlik işleri, ulaşım hizmetleri, zabıta, itfaiye ve park ve bahçeler müdürlüğü olmak üzere değerlendirilebilir.

Güncel Çanakkale İş İlanları için TIKLAYIN.

4 Comments

  1. merhaba..daha önce çanakkale ozel bır hastanede temizlik gorevlisi olarak çalıştım.şimdi issizim.40 yasındayım.ilanınızı gordüm.basvurudA BULUNMAK İSTİYORUM.

  2. merhaba ben daha once beledıyede golev yabdım temızlık cay evlak ıslerı hebsınde calısdım yardımcı olursanız sevınıyım 05393193835

  3. Suan eskisehir aöf 2 yıllık sosyal hizmetler bölümü ögrencisiyim ve kahramanmaras halkegitimde usta ögreticiyim sizinle calısmak istyorum…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*