Çanakkale Belediyesi Personel Alımı 2017

Çanakkale Belediyesi İş Başvurusu

Çanakkale, yaşamın tahmin ettiğimizden çok daha eski dönemlerde başladığı bir yer olarak bilinmesine rağmen maalesef ki ondaki potansiyel tam manasıyla ortaya çıkarılmaz! Ortaya çıkarılmama sebepleri, belki de ondaki güzelliğin paha biçilememesinden gelir ya da tamamen iş bilmezlikten. Engin tarım kaynakları, denizi ve tarihi güzellikleriyle bizi büyüleyen şehir; her an gülümseyen tatlı insanıyla hoş geldin der.Çanakkale Belediyesi Personel Alımı

Çanakkale Merkez Belediyesi, ilçenin mevcut etki alanını daha üst noktalara taşımak için var gücüyle yeni metotlar ortaya koyarken; bu hususta demografik güçten yararlanmaya gayret eder.

Temizlik işçisi, ofis personeli, yardım destek, idari işler gibi farklı alanlarda yapılacak olan personel alımı; belediye tarafından geçerli şartlar altında denetlenir. Belediyenin insan kaynaklarına başvurarak, fikir edinebilirsiniz.

Güncel Çanakkale İş İlanları

Aşağıda Çanakkale iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

SunExpress Personel Alımı

Pronet Personel Alımı

Keskinoğlu Personel Alımı

Güncel Çanakkale personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi 42 İşçi Alıyor

Büro Yönetimi Elemanı, Şoför, Bahçe Bakım Elemanı, Sosyal Hizmetler Yardımcı Elemanı, İlaçlama Elemanı, Zabıta Memuru, Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi gibi daha birçok pozisyonda personel alımı yaptığını açıkladı. En az ortaöğretim mezunu arayan Çanakkale Belediyesi’ne başvurmak için tıklayın.

Biga Belediyesi Personel Alımı

Biga, Çanakkale’nin en kalabalık ilçesi olarak bilinirken; ilçedeki yerel tatlar ve motifler, adeta büyüleyici etkiyle insanları kendisine hayran bırakır. Biga Belediyesi, belediye içerisinde görevlendirmek üzere: muhasebe, güvenlik görevlisi, hesap uzmanı gibi farklı gruplarda personel alımları gerçekleştirir. Belediyenin personel alımlarından yararlanabilmek için belediyeye e- posta gönderebilir veya insan kaynaklarını ziyaret edebilirsiniz.

Çan Belediyesi Personel Alımı

Çan, Çanakkale’nin markalaşmış ilçeleri arasında gösterilir ve bu markalaşma, ilçeye olumlu yönde birçok katkı sağlar. İdari işler, sosyal yardımlaşma, halkla ilişkiler alanlarında personel alımı yapacak olan Çan Belediyesi; alımları ancak belirli kriterlerin sağlanmasıyla gerçekleştirir. Bu sebeple aranan vasıfları inceleyebilmek adına belediyenin insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz. Daha sonra yapılacak olan başvuru tekrar insan kaynaklarına iletilebilir ya da bu hususta e- posta gönderebilirsiniz.

Gelibolu Belediyesi Personel Alımı

Tarihin tarih olmaya başladığı yer olarak adlandırılan Gelibolu, yalnızca Türkler için değil; aynı zamanda birçok dünya milletleri için de çok önemli vasıflara sahiptir. Gelibolu Belediyesi, bu önemi tam manasıyla kavrayarak yoluna devam ederken; servis şoförü, aşçı, vasıfsız işçi gibi farklı alanlarda personel alımları yapar. Dönem olarak değişen alımlar, normalden çok daha yoğunlaşabilir; fakat bundan haberdar olabilmek için belediyeyle irtibat kurmanız gerekir.

Bilgi için: http://www.canakkale.bel.tr/

2 Comments

  1. Esmerim 13 Ocak 2014
  2. yavuz tobcu 23 Ocak 2015

Leave a Reply