Diyarbakır Havalimanı İş İlanları 2018

Diyarbakır Havalimanı İş İlanları

Havalimanları içerisinde iş imkanına sahip olmak istiyorsanız özel güvenlik görevlisi olarak çalışabilir ya da diğer iş sektörlerine bakabilirsiniz. Havalimanı iş ilanları için günün 24 saati danışacak birilerini bulabilir ve gereken şartları internet üzerinde de rahatlıkla görebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapmak için şartlar alınan pozisyona göre değişir. Örnek vermek gerekirse güvenlik alımı olduğu zaman belirli bir boy ve kilo standardı koyulur. Bu standart ölçüler kadın ve erkeğe göre değişir. Aynı zamanda 18 yaşını geçmek ve TC vatandaşı olmak havalimanı personel alımı için aranan şartların başında gelir.

Diyarbakır Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için iş başvurusunda bulunacaksanız sağlık koşullarını yerine getiriyor olmanız çok önemlidir. Diğer kurumlara göre havalimanı çalışanları işe başlarken daha detaylı sağlık belgeleri getirmek zorunda kalabilir.

Bu nedenle tüm evrakların tam olduğundan emin olduktan sonra hava alanı iş başvurusu hakkkında gerekeni yapın. Eksik evrakla gitmeniz süreyi uzatacak ve belki de hakkınızı kaybetmenize neden olacaktır.

Diyarbakır Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için gereken soruları havalimanlarındaki danışmanlara da sorabilirsiniz. Ancak çalışma standartları iyi olan bu çalışanlara tüm sosyal haklar da tanınır. Bunun dışında dikkat etmeniz gereken konu vardiya sistemidir.

Çünkü 24 saat açık olan havalimanı işçi alımı için vardiyalı olarak çalışabilecek ve bu standartlara uyacak kişilere öncelik tanır. Yol ve ulaşım konusunda havalimanı size gereken imkanı sunacaktır.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

 

36 Comments

 1. Şükriye 25 Temmuz 2017
 2. Kubilay 10 Eylül 2017
 3. Ferat 21 Eylül 2017
  • Kader kaplan 23 Haziran 2018
 4. Tahsin 17 Kasım 2017
 5. Tahsin 17 Kasım 2017
 6. Aziz taşer 1 Aralık 2017
 7. Ekrem yıldız 7 Aralık 2017
 8. CAHİT 7 Ocak 2018
 9. CAHİT 7 Ocak 2018
 10. Halil 18 Şubat 2018

Leave a Reply