Samsun Çarşamba Havalimanı İş İlanları 2018

Samsun Çarşamba Havalimanı İş İlanları

Sivil havalimanları yoğun çalışma temposundan dolayı sürekli olarak bir iş sirkülasyonuna sahip. Bu nedenle havalimanı iş ilanı için Samsun Çarşamba havalimanına başvurmak istiyorsanız pek çok farklı pozisyonda iş bulabilirsiniz. Havalimanları içerisinde işçi alımları hızlı ve çalışma şartları da son derece uygundur.

Samsun Çarşamba Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yaparken güvenlik elemanı olmak istediğinize karar verdiyseniz TC vatandaşı olmak ve 18 yaşınızı da geçmek zorundasınız. Ayrıca güvenlik görevlisi olmak için bazı boy ve kilo standardını tutturmak zorunda olduğunuzu da bilmelisiniz. Genelde boy olarak kadınlarda en az 1.65, erkeklerde ise 1.70 cm boy aranır.

Havalimanlarında çalışacak olanların belirli sağlık koşullarını da yerine getiriyor olması çok önemlidir. Ayrıca en az lise mezunu olması da aranan şartlar arasındadır. Havalimanı personel alımı için hangi sağlık belgelerinin gerektiğini öğrenmeyi unutmamalısınız.

Samsun Çarşamba Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için başvuru belgenizin eksiksiz olması önemlidir. İş başvurusu yapacak olanlar yanlarında gerekli olan belgeleri de getirecek ve bu şekilde kabul edilebilecektir. Ayrıca çalışma şartları gündüz vardiyası ya da gece vardiyası olarak değişiklik gösterebilir.

Hava alanı iş başvurusu için gerekli olan birimlere müracat etmelisiniz. Kabin ve uçuş görevlisi, havalimanı alışveriş mağaza şube danışmanı, güvenlik görevlisi ve daha birçok iş kolu vardır. Deneyiminiz ve ilginize uygun bir pozisyon seçebilirsiniz.

Samsun Çarşamba Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için sık sık duyuru yapıldığından hiçbir boş pozisyonu kaçırmazsınız. Ancak talebin de buna göre çok olduğunu ve havalimanlarının disiplinli bir çalışma alanına sahip olduğunu unutmamanız gerekir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

13 Comments

 1. recep 13 Mart 2014
 2. EMRAH KÖKSAL 13 Nisan 2014
 3. uğur 22 Mayıs 2014
 4. mevlut yıldız 11 Haziran 2014
 5. burhan soysal 18 Haziran 2014
 6. salih 19 Haziran 2014
 7. ufuk ovalı 7 Temmuz 2014
 8. emrah köksal 12 Temmuz 2014
 9. murat 14 Temmuz 2014
 10. osman var 24 Ağustos 2014
 11. semanur gürgün 30 Ağustos 2014
 12. neşe aydın 20 Ekim 2014
 13. hasan köse 31 Mart 2015

Leave a Reply