Hezarfen Havalimanı İş İlanları 2023

Hezarfen Havalimanı İş İlanları

İstanbul’un en yeni havaalanlarından bir tanesi olan Hezarfen, işçi alımının en yüksek olduğu merkezlerden bir tanesidir. Havalimanı iş ilanları araştırmasında olan bireyler, başvuruları takip ederek istedikleri pozisyonda kısa süre içerisinde iş bulabilirler.

Havalimanı iş başvurusu yapacak olan kişilerin en az liseyi bitirmiş olmaları ve eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamaları gerekir.

Hezarfen Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Özel güvenlik konusunda Hazerfen havalimanına başvuracak olan kişilerin sertifika ya da eğitim almış olmalarında fayda vardır. Havalimanı personel alımı daha çok yılın ilk aylarında yapılmaktadır.

Ancak belirtilen merkez yeni kurulduğu için ihtiyaç oldukları eleman ilanı verilebilir. Havaalanı iş ilanları araştırmasında olan kişilerin sürekli takipte kalmaları ve istenen tüm kriterleri yerine getirmelerinde fayda vardır.

Hezarfen Havalimanı İş Başvurusu

İş başvurusu yaparken bireylerin öncelikle sözlü ve yazılı mülakat aşamalarını tamamlamaları gerekir. Daha sonrasında ise adayların dil bilgisini sorgulamak adına yüz yüze farklı bir görüşme yapılır.

Havaalanı iş başvurusu süreci maksimum 1 ayda tamamlanmakta olup başarılı olan kişiler en hızlı şekilde görevlerine yerleştirilmektedir. Havaalanı personel alımı süreçleri hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin, başarı sağlamak adına en az ön lisans ya da lisans mezunu olmalarında fayda vardır.

Hezarfen Havalimanı Personel Alımı

Havaalanında çalışmak isteyen bireyler, kabin memurluğu, sekreter, gişe görevlisi, temizlikçi pozisyonlarına başvurabilirler. Herhangi bir açık olması halinde yer hizmetlerine de birden çok personel alınmaktadır. Havalimanı işçi alımı sürecinde adayların adli sicil kayıtlarının olmaması da faydalarınadır. Aksi takdirde iş bulma ihtimali daha da zorlaşmaktadır.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*