Sinop Havalimanı İş İlanları 2024

Sinop Havalimanı İş İlanları

Havalimanı içerisinde çalışmak istiyorsanız iş alım sürecinde mülakat gibi aşamaları geçmeniz gerekiyor. Havalimanı iş ilanları için açılan şartlar ve koşulları okuduktan sonra belgeleriniz eksiksiz bir şekilde olmalı ve sonrasında başvurunuzu yapmalısınız.

Sinop Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapmak için özel güvenlik alımlarına bakıyorsanız yaş aralığına ve boy kilo oranınıza dikkat etmelisiniz. 30 yaşını geçmemiş kişilerin başvurduğu güvenlik ilanları için toplu alımlar yapıldığı için şansınız yüksektir.

Ancak talep de yüksek olduğundan tüm koşullara uygun olmanız avantaj olacaktır. Havalimanı personel alımı için özel güvenlik ilanlarına bakarsanız TC uyruklu olmanın zorunlu olduğunu da göreceksiniz. En az lise mezunu olmanız da gerekir.

Sinop Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için başvuru yapacaksanız adli sicil kaydınız temiz olmalıdır. Aynı zamanda kamu suçunuz ve cezanız da olmamalıdır. 18 yaşını geçmiş yetişkin bireyler başvurabilir.

Yabancı dili olanların her zaman daha avantajlı olduğunu da söyleyebiliriz. Hava alanı iş başvurusu için pek çok farklı pozisyonda çalışabilirsiniz. Güvenlik eleman açığı havalimanlarında daha çok olur.

Sinop Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için mesai saatleri de önemlidir. Genel bir mesai saati olsa da özellikle güvenlik elemanı olarak çalışacaksanız vardiyalı çalışma sistemini kabul ediyor olmanız gerekir.

Havalimanı işçi alımı için personel alımına dikkat edenler vardiyalı çalışmayı kabul edenlerle çalışacaktır. Çünkü hava alanları 24 saat açık ve devamlı personel barındıran bir bölgedir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

6 Comments

  1. Selamün Aleyküm İstanbul Havalimaninda
    Üst konumdaki dizel’lere çay yemek ikramları bölümünde hizmet verdim.81 doğumlu Aktif bir bayanim.KPSS sınavından 65 Puan aldım ve Sinop Havalimanında hizmet vermek isterim.Saygilarimla…

  2. Merhaba personel olarak firmanızda çalışmayı çok isterim yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

  3. Merhabalar Sinop havalimanında sizin personeliniz olarak çalışmayı çok isterim yardımcı olursanız sevinirim elimden gelenin en iyisini yapacağım çalışmam için herhangi bir engelim yok umarım görüşmeye çağırsınız saygılar.

  4. Merhaba ben tekstil de çalıyorum iş değişikliği yapmak istiyorum silahlı guvenlik belgem var.Arti olarak Src ve psikoteknik belgesi var (2_4)

  5. Selam’ben doğduğum büyüdüğüm İstanbul’dan memleketim olan Sinop,a temelli taşındım. son çalıştığım yer ist havalimanı (iga)bilgimi becerilerimi aktarabilecegim firmanızda çalışmayı çok isterim umarım görüşmeye gelirim.saygılarımla

  6. merhabalar teknik personel olarak sinop havalimanina basvuruda bulunmak istiyorum arcelik yetkili serviste calismaktayim ve aktif olarak calisiyorum ama is degisikligi yapmak istiyorum isitma sogutma sistemleri teknik gorevlisiyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*