Konya Havalimanı İş İlanları 2023

Başlıklar

Konya Havalimanı İş İlanları

Türkiye içerisinde artan havalimanı sayısı havalimanlarında çalışacak personel açığını da ortaya çıkarmıştır. Havalimanı iş ilanları içerisinde siz de kendi deneyimlerinize ve bilgi birikiminize uygun iş imkanı bulabilirsiniz. Bunun için ilanlara bir an önce bakmaya başlayabilirsiniz.

Konya Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı personel alımı güvenlik görevlisi uzmanlığı için yapılıyorsa bunun başlıca kriteri 18 yaşını geçmiş olmak ve TC vatandaşı olmaktır. Lise ve dengi okullardan mezun olmak zorunda olan bu kişiler ayrıca bazı fiziksel özelliklere de sahip olmalıdır. Bunların başında boy gelir.

Erkeklerde bu 1.70 cm en az ölçü olarak belirlenirken kadınlarda da 1.65 cm olarak belirlenmiştir. Havalimanı iş başvurusu için fiziksel yeterliliğiniz varsa başvurunuzu yapabilirsiniz.

Konya Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için sadece fiziksel görünüş ve yeterlilik aranmaz. Disiplinli olmanın yanı sıra dinç olmak, insan ilişkilerinin kuvvetli olması gibi detaylar da son derece önemlidir.

Unutulmamalıdır ki kamu anlamında temiz olmalı ve sicilinde hiçbir adli kayıt bulunmamalıdır. Hava alanı iş başvurusu ancak bu şartlar tam olarak oluştuysa yapılabilir.

Konya Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için sizden yukarıda bilgileri ispatlamak için evrak isteyecektir. Bu evrakları iletmezseniz geçerliliği sayılmaz. Aynı zamanda sağlık raporları da çok önemlidir.

Havalimanı işçi alımı için sağlık kontrollerinden tam olarak geçmiş kişileri tercih eder ve bu nedenle tüm sağlık belgeleriniz de doktor onaylı ve geçer vaziyette olmalıdır diyebiliriz.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

2 Comments

  1. is ariyorurum ben yasim 32 yasinda ve türkiyede bi yeni baslangic yapmak istiyorum almanyada yasiyorum ve bana göre bi is varsa mutlaka bana haber verin yeni bi defter acmak istiyorum ülkemde cok sevinirim cevap gelirse devamini telefonda konusabiliriz saygilar Enes Sari

  2. İş aramaktayim saygilarimizla selçukluda ikamet etmekteyim depo gida temizlik iş farketmez ne iş olursa yaparım yaş 34 iyi günler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*