Kars Havalimanı İş İlanları 2023

Kars Havalimanı İş İlanları

Güvenlik görevlisi olarak havalimanında çalışma şartları iyi olduğu için çalışmak isteyebilir ve iş ilanlarına bakabilirsiniz. Havalimanı iş ilanları hakkında detaylı bilgiyi ve başvuru şartlarını internette bulabilirsiniz. Her pozisyona göre havalimanlarında farklı şartlar olabilir.

Kars Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapmak için sağlık belgeleriniz eksiksiz olmalıdır. Unutmamalısınız ki bir başka firmaya verdiğiniz sağlık belgeleri ile havalimanına verdiğiniz bilgiler aynı olmayacaktır.

Havalimanı personel alımı için sağlık raporlarının eksiksiz doldurulması gerekir. Gereken diğer evraklar ve adli sicil kayıtları en kısa sürede alınmalı ve iletilmelidir.

Kars Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları açıklarken gereken şartları da belirtir. Güvenlik görevlisi elemanı alınacağı zaman en az 18 yaşında ve en fazla 30 yaşındaki kişiler alınır. Bu kişilerin hiçbir adli suçu ya da kamu suçu olmamalıdır.

Hava alanı iş başvurusu yapanların en az lise ve dengi okullardan mezun olması da zorunludur. Kilo ve boy aralıklarına da dikkat etmeniz çok önemlidir.

Kars Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için dikkat etmeniz gerekenlerden biri de yukarıda söylediğimiz gibi boy unsurudur. Güvenlik görevlisi olmak isteyenler  için erkeklerde en az 1.70 cm boy, kadınlarda ise en az 1.65 cm boy aranmaktadır.

Ayrıca boyunuz kiloyla da orantılı olmak zorundadır. Havalimanı işçi alımı için gereken şartlar ve koşullar 5188 sayılı kanun 10.maddesinde açık şekilde verilmiştir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*