Edremit Koca Seyit Havalimanı İş İlanları 2018

Edremit Koca Seyit Havalimanı İş İlanları

Havalimanı içerisinde iş imkanına sahip olmak istiyorsanız havalimanı iş ilanları hakkında yazılanlara bakabilirsiniz. Edremit içerisinde bulunan Koca Seyit içerisinde güvenlik görevlisi olarak havalimanında çalışabilir ve sosyal hakları güçlü olan bir iş edinebilirsiniz.

Edremit Koca Seyit Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yaparken güvenlik görevlisi olmak istediğinizi söylediğiniz zaman sizden bazı bilgiler istenebilir. Bunların başında da sağlık belgeleri gelmektedir.

Ayrıca güvenlik görevlisi olarak havalimanında çalışmak isteyenlerin adli sabıka kaydı olmamalı ve yaşları da 18’den büyük, 30’dan küçük olmalıdır. Havalimanı personel alımı için özel güvenlik görevlisi olmak isteyenler boy ve kilo standartlarına da sahip olmalıdır.

Edremit Koca Seyit Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları arasından kendinize en uygun iş ilanını bulmak için pozisyonlara ve çalışma şartlarına bakabilirsiniz. Genelde havalimanı 24 saat açık olduğu için birçok pozisyon vardiyalı yani dönüşümlü sistemle çalışmaktadır. Hava alanı iş başvurusu yapmak için mesai saatlerine dikkat etmeli ve gerekiyorsa vardiyalı çalışmayı da kabul etmelisiniz.

Edremit Koca Seyit Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için gerekli yerlere başvurduktan sonra sizden istenen detaylı sağlık belgelerini vermenizin yanında, herhangi bir adli suçun ya da kamu suçunun olmadığını da belgelerle ispat etmeniz gerekir.

Havalimanı işçi alımı yaparken prosedürlere ve kullanılan yöntemlere çok dikkat etmektedir. İş başvurusu ve kabulü esnasında hiçbir belgenin eksik olmaması gerektiği için evrakları unutmamalısınız.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

29 Comments

  1. Sezgin Acar 20 Ekim 2014
  2. ahmet keser 16 Kasım 2014
  3. Ümit kömürlü 25 Haziran 2016

Leave a Reply