İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dardanel Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Dardanel Personel Alımı Yapacak

Dardanel’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Dardanel bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Dardanel personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İşsizliğin her geçen gün arttığı günümüzde Dardanel personel alımı yapmaktadır. Kendisine en uygun işte çalışmayı arzu eden kişiler düzenli olarak yayınlanan ilanları takip etmektedirler. Bu ilanlar arsında yer alan Dardanel eleman alımı kurumun kendisine en uygun elemanlara ulaşmasını daha hızlı büyümesini sağlamaktadır.

Dardanel Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Çalışan herkes elbette ilk olarak çalışmalarının karşılığını en iyi şekilde almayı arzu eder. Tercih edecekleri iş yerlerinin çalışma şartları ve maaşları bunun için önemlidir.

Adından her zaman iyi bahsedilmesini arzu eden Dardanel iş ilanları içerisinde çalışanlara mesai saatleri ve maaşları hakkında bilgi sunmaktadır. Gün içerisinde çok fazla ziyaret edilen Dardanel iş ilanı sayesinde çok kişi iş sahibi olmaktadır.

Dardanel İş İlanları

Dardanel iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Deneyim ve tecrübenin ne derece önemli olduğunun bilincin de olan Dardanel işçi alımı yapmaktadır. Dardanel, yeniliklere açık, heyecanlı, öğrenmeyi seven, çalışma arzusu bulunan kişiler ile çalışıp ekipmanını her daim dinamik tutmayı istemektedir.

Ekip ruhuna önem veren Dardanel tüm çalışanlarının güler yüzlü, çalışkan, öğrenmeyi seven ve yeni bilgiler ile kendilerini geliştiren kişiler olmasını istediği için Dardanel iş başvurusu formu üzerinde bu özelliklere yer vermektedir.

Dardanel Açık Pozisyonlar

  • Üretim Mühendisi
  • Ar-Ge Mühendisi
  • Mutfak Şefi
  • Bilgi İşlem Sorumlusu

Satış Sorumlusu: Rutin olarak saha ziyaretleri gerçekleştirmek, Günlük olarak gerçekleştirdiği ziyaretlerin raporlamasını yapmak, Ağırlıklı olarak benzin istasyonu kanalında müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek problemleri çözmek, Yeni müşteri görüşmeleri yapmak,yeni satış kanalları bağlamak, Rakip Pazar araştırması yapmak, Bölgesinde hizmet veren plasyerlerin rut düzenlerini takip etmek ve iyileştirmek.

Üretim Mühendisi: Teknolojik gelişmeleri ve piyasadaki mevcut durumu takip ederek sektörde yaşanan yenilik ve değişikliklerden haberdar olmak, Firmanın üretim kalitesi ve verimliliğin artmasında etkin rol oynamak, Üretim hedeflerinin gerçekleştirilebilmesi için yeni stratejiler geliştirmek, Tüm kaynakların etkin kullanımını sağlamak, Üretimde kullanılacak malzemeleri tespit ederek üretim aşamalarını planlamak, Verimlilik, kapasite aygıtları, devamsızlık ve aksama gibi operasyonel göstergeleri raporlamak.

Dardanel İş Başvurusu Formu

Dardanel iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Dardanel iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Uluslararası standartlara uygun şekilde üretim yapan Dardanel ülkemizin yiyecek alanında alışmış olduğu tüketimin dışına çıkarmıştı. Dengeli beslenme konusunda güven kazanan Dardanel iş başvurusu ve staj başvurusu kabul etmektedir.

İş giriş ve çıkışları, maaş bordroları ve eğitim organizasyonları Dardanel insan kaynakları departmanı tarafından yapılmaktadır. Aynı şekilde Dardanel güvenlik alımı ilanı ile de çalışma alanlarını güvenli hale getirmektedir.

Bu özel üreticinin kadrosuna dahil olmak isteyenler Dardanel engelli personel alımı ilanı ve diğer ilanları takip ederek yeni bir iş sahibi olabilirler.

İş başvuru formu için tıklayın.

Bir yorum

  1. evin 24 Ekim 2014

    Gıda teknolojisi lisans mezunuyum kararlarınızı senetten bulamadım hangi sınıfta hangi pozisyonlarda işçi alımı yapacaksınız telefonum :05412061588 numarayla bana ulaşabilirsiniz umarım iletişime gecebiliriz iyi aksamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir