Dardanel Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Dardanel’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Dardanel bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Dardanel personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Dardanel 1984 yılında Niyazi Önen tarafından Çanakkale’de kurulmuştur. Şirket 1986 yılında Akdeniz’de bol miktarda bulunan ton balıklarını konserve halinde satışa sunmaya başlamıştır. Sık sık verdiği reklamlar ile balığın insan vücuduna faydalarını hatırlatarak, etkili bir pazarlama yöntemi izlemiştir.

Sadece konserve balık satışıyla kalmayan Dardanel, Dardenia ismiyle bir restoran zinciri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Hali hazırda 9 restoranı bulunan Dardenia markası da Dardanel ile birlikte büyümeye devam ediyor. Açıklanan son verilere göre Dardanel bünyesinde 1500’den fazla personel çalışmaktadır. 2019 yılında %35’lik bir büyüme gösteren Dardanel, yılı 700 milyon TL ciroyla kapattı.

Dardanel Personel Alımı ve İş İlanları

Dardanel İş İlanları

Dardanel şirketinin üretim tesisleri hala Çanakkale’de bulunmaktadır. Genel merkezini ise İstanbul/Tarabya’ya taşımıştır. Bu iki birime ek olarak İstanbul/Ümraniye’de Dardanel Dağıtım birimi bulunmaktadır. Tarabya’daki ofis birimi, bir yalı içine kurulmuştur. Konumu ve mimarisiyle çalışanlara keyifli bir ortam sunmaktadır. Çalışanlarına verdiği önemi “Emeğe Saygı” sloganıyla anlatan Dardanel, her düşüncenin bir değeri olduğu fikrini savunmaktadır.

Dardanel çalışanları molalarında firmanın ürünlerine ücretsiz olarak ulaşabilmektedir. Buna ek olarak şirket çalışanlarına yemek kartı sağlamaktadır. Çalışma saatleri ise hafta içi 09:00-18:00 arası olarak belirlenmiştir.

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Temizlik Görevlisi
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
fatgpt
Makine Operatörü
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Depo Elemanı
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Nasıl Başvurulur?

Dardanel şirketinin insan kaynakları sayfasına ulaşarak iş fırsatları bölümünü incelediğimizde, açık pozisyonları görmek için bizi diğer kariyer sitelerine yönlendirdiklerini görüyoruz. https://www.dardanel.com.tr/8-hakkimizda/15-insan-kaynaklari/

Bu yönlendirmenin üzerinde yazan kısa notta ise, PDF formatında özgeçmişlerin insankaynaklari@dardanel.com.tr adresine yollanabileceği belirtilmiştir. Sizler de hem özgeçmişlerinizi mail yoluyla Dardanel’e iletebilir hem de diğer kariyer sitelerinden açık pozisyonları inceleyebilirsiniz.

Dardanel Açık Pozisyonlar

 • Mekanik Bakım Operatörü – Çanakkale: Şirketin tesislerinde bulunan makine gruplarında bakım işlemlerini talimatlara göre yerine getirmekten sorumludur.
 • Mali İşler / Muhasebe Müdürü – İstanbul: Şirketin tüm muhasebe ve finans süreçlerini yürütmek, mali tablolar ve yönetim raporlarının hazırlanmasından sorumludur.
 • Üretim İşçisi – İstanbul ve Çanakkale: Sorumlu olduğu tesislerdeki üretimleri yüksek verimle, kalite ve hijyen kurallarına uygun standartlarla yapılmasını sağlamaktan sorumludur.
 • Üretim Operatörü – İstanbul: Makine ve ekipmanların her safhada ayarını ve temizliğini yapmak, üretim işlemlerini prosedürleri takip ederek yerine getirmekten sorumludur. Ayrıca makine takip süreçlerini de yürütmelidir.
 • Planlama Mühendisi – Çanakkale: Teknik malzeme tedarik ve ekipman alımlarında satın almaya destek vermek ve yenileme yatırımı projelerine katkı sağlamaktan sorumludur.
 • Gıda Mühendisi – İstanbul: Üretim planının yapılması ve takibinin sağlanmasından sorumludur.
 • İnsan Kaynakları Sorumlusu – Çanakkale: Birimlerin kadro ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik işe alım süreçlerini takip etmekten sorumludur.

Dardanel’e Benzer İş İlanları

fatgpt

7 Comments

 1. Comu mezunu gıda teknikeriyim Çanakkale veya İstanbul bunyesinde çalışabilirim boş pozisyon varmı acaba?

 2. Çorluda işletmeniz varmı,oğlum Kıbrıs ‘ta bir şirkette müdür oğlum için bilgi almak istedim.Teşekkürler

 3. onur saklı ismim .çanakkaleliyim.bekarım.işim yok şuan ticaret meslek lisesi mezunuyum.ilanınızı gördüm.başvuruda bulunmak istiyorum.tel nom:05432719824

 4. Merabalar normal sigortalı çalışma sisteminiz nasil calisiliyorsabah saat kaç cay molasi kaçta oglen molasi kaçta öğlenden sonraki mola kacda ve paydaş kacta teşekkürler

 5. Gıda teknolojisi lisans mezunuyum kararlarınızı senetten bulamadım hangi sınıfta hangi pozisyonlarda işçi alımı yapacaksınız telefonum :05412061588 numarayla bana ulaşabilirsiniz umarım iletişime gecebiliriz iyi aksamlar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*