Tab Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1995 yılından bu yana gıda sektöründe hizmet veren firma 1200’e yakın restoran şubesi ile kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. Yüksek sayıda çalışanı bulunan firma özellikle gıda sektöründe çok önemli restoranların isim hakkına sahip olmakla beraber bu sektörde iyi bir öncülük etmektedir. Firma gıda sektöründe giderek büyüyen yapısıyla kaliteli hizmetlerine devam etmektedir.

Tab Gıda İş İlanları

Tab gıda her geçen gün büyümekte ve bu sayede istihdam sayısını arttırmaktadır. Ülke genelinde şube açmaya devam eden şirket sıklıkla personel alımı yapmaktadır. İş ilanlarını kendi web sitesinden kariyer adıyla insanlara duyurmaktadır. Ayrıca iş ilanları sayfalarında da firmanın iş ilanlarına rastlayabilirsiniz.

Firmada çalışmak isteyen adaylar iş ilanlarını takip ederek kolaylıkla iş başvurusunda bulunabilirler. Adaylar isterlerse şirkete CV bırakarak firmada çalışmak istediklerini bildirebilirler. Özellikle gıda sektöründe farklı isimlerde hizmet veren firma her bir işletmesine ayrı ayrı personel alımı yapmaktadır.

Adaylar çalışmak istedikleri işletmeye giderek iş başvurusunda bulunabilirler. Adaylar deneyimli ve tecrübeli olduğu pozisyonda çalışmak istedikleri takdirde o pozisyonda istihdam açılmasıyla başvuruda bulunabilirler. Büyümeye devam eden şirket her pozisyonda çalışmak üzere istihdam açmaktadır. 

Nasıl Başvurulur?

Şirket bünyesinde çalışmak isteyen adaylar iş ilanları sayfalarından iş başvurusunda bulunabilirler. Adaylar aynı zamanda şirketin internet sitesinden iş başvuru formunu doldurmak sureti ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

Tecrübeli oldukları alanlarda başvuru yapan adaylar en kısa sürede mülakata çağırılarak sınava tabi tutulmaktadırlar. Ardından sonuçlar şirket tarafından adaya bildirilmektedir. Tab gıda ailesine katılmak isteyen adaylar şirkete CV bırakarak başvuru yapabilirler. Şirketin aradığı özelliklere sahip adaylar zaman kaybeden bu yollardan iş başvurusunda bulunabilirler.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Yönetici 
  • Restoran şefi
  • İşletme müdürü
  • Finansör

Pozisyon Açıklamaları

  • Yönetici: Şirkette kendi deneyim ve tecrübesine uygun departmanda yönetici olarak çalışan kişidir.
  • Restoran Şefi: şirket bünyesinde hizmet veren restoranların herhangi birinde şef statüsünde çalışan personel.
  • İşletme Müdürü: Firmanın işletmelerinden birine atanan ve atandığı işletmenin genel sorumlusu olan kişidir.
  • Finansör: Şirketin finans işlerini yöneten personel

Temel Bilgiler

Maksimum Çalışma Yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*